ARTYKUŁY

REKLAMA
Wrocław Fashion Meeting vol. 5
Wrocław Fashion Meeting vol. 5

Moda z metką „made in Poland” w niczym nie ustępuje kreacjom z wybiegów Paryża czy Nowego Jorku. Wrocław Fashion Meeting już po raz piąty dowiedzie tej tezy, prezentując najnowsze kolekcje niezależnych, polskich projektantów podczas stylowego weekendu 22 i 23 listopada. W tym roku MaxModels.pl ma przyjemność patronować temu modowemu wydarzeniu.

Dodano: 06 października 2014
Celebration Fashion Festival II – Poznańskie Święto Mody!
Celebration Fashion Festival II – Poznańskie Święto Mody!

MaxModels.pl ma przyjemność patronować II edycji Celebration Fashion Festival! Wszystkich wielbicieli mody zapraszamy 4 października 2014 do Poznania na tę wyjątkową imprezę. Zobaczcie szczegóły eventu oraz listę projektantów :)

Dodano: 02 października 2014
Trend Bazar 2014
Trend Bazar 2014

MaxModels.pl ma przyjemność patronować niezwykłemu wydarzeniu jakim jest Trend Bazar. Odbędzie się ono 9 października w Dolinie Cedronu w Leńczach koło Krakowa. Zobaczcie, co je wyróżnia :)

Dodano: 30 września 2014
Projektanci na wybiegu - relacja z wydarzenia
Projektanci na wybiegu - relacja z wydarzenia

Jesienny Fashion Show w Galerii Krakowskiej, który MaxModels.pl objął patronatem, był nie tylko prezentacją najnowszych kolekcji i nadchodzących trendów, ale również pokazem kreacji stworzonych przez młodych, krakowskich projektantów. Wydarzenie poprowadził Damian Urbańczyk. W roli prowadzącej wystąpił również gość specjalny - Joanna Horodyńska.

Dodano: 24 września 2014
Gala ELITE MODEL LOOK POLAND 2014 - relacja
Gala ELITE MODEL LOOK POLAND 2014 - relacja

Wczoraj, we wtorek 9 września, w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw odbyła się Gala Elite Model Look Poland 2014. Był to już dwunasty polski finał tego prestiżowego konkursu. MaxModels.pl miało przyjemność patronować temu wydarzeniu.

Dodano: 10 września 2014
 Silesia Fashion Look
Silesia Fashion Look

Maxmodels.pl ma przyjemność patronować tegorocznej edycji Silesia Fashion Look. Wśród 20 projektantów znajdzie się m.in. Maciej Zień, duet Paprocki&Brzozowski, BOHOBOCO, Kamil Sobczyk, Jakub Pieczarkowski, Mr. Gugu & Miss Go i Aga Paul-Smolińska. Trwająca 3 dni impreza (od 19 do 21 września) będzie największym wydarzeniem modowym na Śląsku w 2014 roku - zapowiada Silesia City Center, organizator imprezy.

Dodano: 09 września 2014
Gala Elite Model Look Poland 2014
Gala Elite Model Look Poland 2014

Tegoroczna Gala Elite Model Look Poland 2014, której MaxModels.pl jest patronem medialnym, odbędzie się 9 września 2014r. w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw, w Warszawie na ul. Skalnicowej. Jest to jednocześnie 12. polski Finał Konkursu. Zobaczcie szczegóły tego niezwykłego wydarzenia.

Dodano: 09 września 2014
Sopot Art & Fashion Week 2014 - relacja z wydarzenia
Sopot Art & Fashion Week 2014 - relacja z wydarzenia

Za nami druga edycja Sopot Art & Fashion Week. W tym roku mieliśmy okazję patronować temu nadmorskiemu modowemu wydarzeniu. Jak było? Zobaczcie fotorelację :)

Dodano: 26 sierpnia 2014
Fashion Shower vol. 2, 26 września we Wrocławiu
Fashion Shower vol. 2, 26 września we Wrocławiu

MaxModels.pl patronuje wydarzeniu, jakie będzie miało miejsce we wrocławskim klubie Eter. Zobaczymy trzynaście autorskich pokazów mody, a dwunastu twórców z całego kraju weźmie udział w konkursie na najciekawszą kolekcję.

Dodano: 25 sierpnia 2014
SHOP LOCAL! SALE, czyli Wyprzedaże u Polskich Projektantów
SHOP LOCAL! SALE, czyli Wyprzedaże u Polskich Projektantów

Targi mody SHOP LOCAL! na stałe zagościły na warszawskiej modowej mapie, ale takiej edycji jeszcze nie było! W najbliższą niedzielę 7 września w C.H. Blue City, odbędzie się po raz pierwszy SHOP LOCAL! SALE czyli wyprzedaże u Polskich Projektantów!

Dodano: 22 sierpnia 2014
Zdjęcia MaxModels
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj wantuch 6.0 6 wantuch Fotograf
Edytuj EPS 6.0 1 EPS Retuszer
Edytuj iwona_migda MODELKA Aleksandra Wrona @_wrona_

STYLIZACJA WŁOSÓW @czuprynkatarnow

MAKE-UP Karolina Chudoba @karola.chudoba Kamila Kopczyńska @koopczynska

MARKA @sos.novski 6.0 2 iwona_migda Fotograf
Edytuj p_nowicki Agata 6.0 0 p_nowicki Fotograf
Edytuj a2best 6.0 1 a2best Fotograf
Edytuj EPS 6.0 0 EPS Retuszer
Edytuj 5minut Kasia Sroga 6.0 0 5minut Modelka
Edytuj olastrzelczyk 6.0 2 olastrzelczyk Modelka
Edytuj 0drodzeni3 Fot: ig nkantoch

Mod: ig abysshell 6.0 0 0drodzeni3 Modelka
Zobacz więcej zdjęć