Co dzieje się za kulisami konkursu Miss Polski?

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Co dzieje się za kulisami konkursu Miss Polski?

Festiwal Piękna 2017: Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu. Zobacz, co dzieje się za kulisami

 

Tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia Festiwalu Piękna 2017 w Telewizji Polsat. W pierwszy weekend grudnia odbędą się aż trzy gale na żywo, pełne niezapomnianych doznań. Poznamy Miss Supranational 2017, Miss Polski 2017 i Mistera Supranational 2017. Jednak główna uwaga zwrócona jest na najpiękniejsze Polki, które w niedzielny wieczór - 3 grudnia będą walczyły o upragnioną koronę Miss Polski!

 

 

Zanim jednak wszystkie 24 finalistki Miss Polski 2017 pojawiły się w 4 gwiazdkowym Hotelu Beskid w Nowym Sączu, część z nich, która wcześniej dotarła na miejsce, postanowiła odwiedzić hotelową kuchnię i przygotować kilka powitalnych wypieków dla pozostałych kandydatek. To dowód na to, że o rywalizacji na noże nie ma tutaj mowy. Przy okazji obalamy mit o restrykcyjnej diecie finalistek. Ale bez obaw - w weekend nie brakowało dziewczynom plenerowych aktywności!

 

 

 

 

 

 

Wszystkie finalistki wyruszyły autokarem zapoznać się z urokami i możliwościami, które skrywa gościnna Małopolska. Na początek wpadły z wizytą do pijalni wody w Muszynie. Chwilę później spacerowały po malowniczym centrum Krynicy Zdroju. A na stoku narciarskim w Tyliczu - mogły poszaleć na nartach i desce snowboardowej.

 

 

 

 

 

 

W Tyliczu również zwiedziły gospodarstwo agroturystyczne, jeździły konno, a na koniec spotkały się przy ognisku. Klimatyczny wieczór był przełomowym momentem dla finalistek Miss Polski - dziewczyny uświadomiły sobie, że od półfinału przeszły razem długą drogę i bardzo zżyły się ze sobą, a teraz czeka je ostatnia prosta do wielkiego finału.Na szczęście każda okazja jest dobra do zrobienia pamiątkowych zdjęć, którymi bardzo chętnie dzielą na Instagramie i na Facebooku.

 

 

 

 

 

 

Po długim i pełnym wrażeń dniu, odwiedzając jeszcze świątecznie przystrojony rynek w Nowym Sączu, kandydatki wróciły do hotelu, gdzie czekała na nie niespodzianka - uroczystość andrzejkowa. Finalistki Miss Polski 2017 postanowiły sprawdzić, co powiedzą im wróżby andrzejkowe! A jak finalistki zaprezentują się podczas finałowej gali i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Tego dowiemy się podczas transmisji 3 grudnia, o godzinie 20:00, na antenie Telewizji POLSAT.

 


 

Redakcja MaxModels/Materiały prasowe

Fot: Dorota Tyszka

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj romulus Adrianna :)
Mua. Ilona G 6.0 7 romulus Fotograf
Edytuj pawel.zajac 6.0 7 pawel.zajac Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj pocoto302 6.0 12 pocoto302 Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj pocoto302 6.0 8 pocoto302 Fotograf
Edytuj meggi_sz 6.0 8 meggi_sz Modelka
Edytuj TinyBlack 5.9 3 TinyBlack Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj konserwator 6.0 27 konserwator Fotograf
Edytuj davew Studio Portrait of Ira
Follow me on Instagram:
https://www.instagram.com/davewillemsphotography
@davewillemsphotography 6.0 23 davew Fotograf
Edytuj statusquo 6.0 19 statusquo Modelka
Edytuj ulaa_xox 6.0 0 ulaa_xox Modelka
Zobacz więcej zdjęć