ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

don_bastek

Fotograf

Fotograf don_bastek Odwiedzin 225618 Ocena ogólna 5.7

O mnie

Na emeryturze :)

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek 43

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
mantodea Modelka

Pozytywna: Musze przyznac ze chlopak ma talent... Poprostu nic dodac nic ujac... Jestem bardzo zadowolona z naszej wspolpracy... Bastek jest swietny, i porozmawiac i posmiac sie... Jak najbardziej POLECAM bo jest kogo... :) !

anek's Modelka

Pozytywna: jeśli podbijać ratio to z NIM!:D Bastku,uwielbiam Twoje magiczne świntuszenie;P POLECAM!

konto usunięte

Pozytywna: Robi zdjecia lepsze niż ci, których nazywa swoimi mistrzami. Udział w tym projekcie to była wielka przyjemność. Jestem szczęśliwa, że miałam możliwość wspólpracy z kimś tak utalentowanym. Polecam się na przyszłość!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: prze gosc...robi naprawde dobra fotografie,zakrecony,konkretny i pewny, takich fotografow lubie....

konto usunięte

Pozytywna: mówi że amator.. wcale nie , profesjonalista :) Bardzo sympatyczny , komunikatywny i pomysłowy. Współpraca z Don Bastkiem zawsze na tak :)

manyara Modelka

Pozytywna: Cieszę się, że zaryzykował i zdecydował się na spontaniczną sesję w plenerze. Zdecydowanie polecam Don Basteka, bo jest profesjonalistą; mimo niełatwych warunków spisał się dobrze...i do tego było sympatycznie ;)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Zafundował wyczynowy spacer po Stolicy ;D Przeciągnął mnie po całym centrum Warszawy w 10 cm szpilkach, ale dzielnie niósł ciężką walizkę. Na koniec nakarmił poznańskimi pyrami z gzikiem. Bardzo sympatycznie i wesoło :] Polecam zdecydowanym dziewczynom.

konto usunięte

Pozytywna: Mistrz. Chyba jako jeden z niewielu wie co mnie kręci. Każde słowo jest banałem, nie sposób opisać Bastka. Nosek!

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Inteligentny i solidny, nie przeraził mnie nawet formalnościami, bo Bastek to Unikat wśród fotografów- Osobny i Genialny, a jego poczucie humoru (to zawarte w kadrach mrugnięcie też) to ja po prostu uwielbiam!

sylviaxxx Modelka

Pozytywna: zdecydowanie polecam ponieważ to prawdziwy artysta i to przez duże A;) Czas spędzony w jego towarzystwie to mila odmiana a nawet nieśmiała kobietka przy jego boku nie będzie skrępowana heh polecam nie tylko odważnym;)!