ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

mecc

Fotograf

Fotograf mecc Odwiedzin 35455 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Szukam kolejnych ciekawych postaci! Prywatny projekt - sesja z charakteryzacją, umowa, zdjęcia, artystyczne odbitki. KTO: Chcesz? Zastanawiasz się, to może znasz kogoś pasującego? Nie ważne czy kobieta, mężczyzna, czy nawet para. Mile widziani znajomi, znajomi znajomych itd. (pełnoletni). Pierwszeństwo dla zdecydowanych i najlepiej uzupełniających idee kadrów. Nie liczy się doświadczenie, osoby stające po raz pierwszy przed obiektywem też mogą zaczarować. GDZIE: Zdjęcia w okolicy Kwidzyna/Trójmiasta - im bliżej tym lepiej. JAK: Najlepiej wysłać najprostsze zdjęcia profilu i sylwetki na pw@Foto-Format.com

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 30

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
07 września 2013

Pozytywna: Pozytywnie i bezboleśnie ;)

Wystawiona dla: agatanogazamiata Modelka
06 września 2013

Pozytywna: W końcu da się wystawić refkę... tak profesjonalnej osoby jeszcze nie spotkałem! Dopiero po fakcie uświadomiłem sobie jaką bogatą przeszłość ma Zuza, portfolio, no i jaka przyszłość! Podoba mi się jej podejście. Na planie jej pomoc jest nie do ocenienia. Jeśli tylko ktoś będzie miał okazję robić następne projekty w okolicy 3city to w ciemno do współpracy bierzcie Zuzelle (szczególnie komercyjne) ;)

Wystawiona dla: zuzelle Wizażysta

Pozytywna: Dobrze radzi sobie podczas sesji, świetnie rozumie pozy oraz uwagi i jeszcze lepiej to wszystko widać na zdjęciach :)

Wystawiona dla: aguuucha Modelka

Pozytywna: Słowny, terminowy, no i jak na początkującego modela sprawdził się bardzo dobrze w trudnej sesji. Nic tylko polecać do ambitnych projektów :)

Wystawiona dla: toxictrash Model

Pozytywna: Dotrzymuje słowa, nie marudzi i podejmuje się nie łatwych wyzwań :D jest iskra, do rozpalenia!

Wystawiona dla:
konto usunięte Model

Pozytywna: Bierzcie go na sesje, bo jeśli tylko ma się więcej czasu i pomysł, to może naprawdę dodać wiele do zdjęć ;)

Wystawiona dla: eszesz Model

Pozytywna: ziewczyna orkiestra - pozuje, maluje (siebie), gra na zdjęciach. Inteligentna tak samo jak piękna, albo jeszcze bardziej. Jeśli warto, to gotowa się poświęcić (nawet wodą z basenu) w środku listopada. Napisałbym więcej, ale ograniczenie nie pozwala...

Wystawiona dla: dzoanaes Modelka