"Francuzki dojrzewają najpiękniej" - Mylène Desclaux

REKLAMA
REKLAMA
Między nami dziewczynami. Kobiecość, związki i szczęśliwe życie po francusku. W KAŻDYM WIEKU!

 

 

Dzieci wyfruwają z gniazda, mężowie wolą młodsze, w pracy ścieżka kariery zamieniła się w ślepy zaułek, a starzejący się rodzice wymagają opieki... Ale one tym się nie przejmują. Francuzki w średnim wieku dobrze wiedzą, że jesień piękniejsza jest od lata. N'est-ce pas?

 

Jak dbają o siebie i jak układają relacje w domu i damsko-męskie? Czy chodzą do wróżki? Co robią w wolnym czasie i ile godzin przeznaczają na seks? Czy odkładają rzeczy na jutro, a pieniądze na konto? W jaki sposób walczą ze zbędnymi kilogramami, kurzymi łapkami, pierwszymi siwymi włosami i pajączkami? A co z używkami i sukienkami, które - hmmm... - lekko się skurczyły? Jesteś ciekawa, w czym tkwi tajemnica ponadczasowej elegancji i urody, która rozkwita wraz z wiekiem? Poznaj sekret Francuzek, czuj się młodo i ciesz się życiem jak one.

 

 

„Mam pięćdziesiąt lat. W ciągu mojego życia zebrałam wspaniały bagaż bezcennych doświadczeń, które uczyniły mnie... młodą! Dzisiaj czuję się młodsza niż 20 czy 30 lat temu. Jesteśmy inne niż nasze mamy i babcie. Wiemy już, że wiek, numer, cyfra - to pojęcia abstrakcyjne. Wiemy już, że mamy tyle lat, na ile się czujemy. Istnieją jednak w kobiecych głowach i sercach przekonania, wzorce i stereotypy, które podcinają skrzydła i poczucie własnej wartości. Mylène Desclaux z rozbrajającą szczerością i otwartością demaskuje je, obnaża, aby w lekki, porywający i zabawny sposób opowiedzieć, jakie rozterki i lęki przeżywają dojrzałe kobiety. Autorka, która została nazwana przez francuską prasę „pięćdzienastolatką" zdradza nam kilka swoich sekretów, jak sobie z nimi poradzić. Chociaż jej doświadczenia są zupełnie inne niż moje, obie jesteśmy ciekawe życia, pełne pasji i otwarte na poszukiwania. Niezależnie od tego, ile masz lat, pamiętaj - to, co najlepsze, jest jeszcze przed Tobą. Jestem o tym przekonana!" -  Agnieszka Maciąg


„Dla kobiet, które są aktywne, odpowiedzialne, ale nie korzystają z życia w pełni i nie zawsze pozwalają sobie na realizację własnych pasji, ta książka pojawia się w idealnym momencie".
„L'Indépendant"

 

„Mylène Desclaux przygląda się stylowi życia nowej generacji kobiet w średnim wieku, od podziału ról w domu po wybór partnera poprzez pociąg seksualny albo media elektroniczne. Sugeruje, co może pomóc, gdy narastają w nas uczucia smutku, gniewu lub zniechęcenia. A my wraz z Mylène zastanawiamy się, jaki kurs najlepiej obrać po tym <>".
„Le Parisien"

 

„Jak być sexy, mając 50 lat (według francuskiej specjalistki od randkowania, Mylène Desclaux). Jej poradnik o tym, jak gładko wejść w ten wiek, stał się bestsellerem w kraju Brigitte Macron. Czy teraz Brytyjki w poszukiwaniu idealnego mężczyzny poddadzą się francuskiemu dyktatowi rozmierzwionych włosów, regularnych wizyt u dentysty i szlabanowi na majtasy sięgające po pachy?"
„The Times"

 

Mamy dla Was kilka egzemplarzy tej wyjątkowej pozycji. Śledźcie nas, wkrótce pojawi się konkurs, w którym będzie można je zdobyć.

 

Mylène Desclaux, fot. Patrice Normand

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj katie_s87 6.0 0 katie_s87 Modelka
Edytuj Asumi 6.0 0 Asumi Modelka
Edytuj Bifrost Żanetka 
Plener Wyspa Wielka Żuława 6.0 0 Bifrost Fotograf
Edytuj zerwalemklisze Wiktoria 5.9 1 zerwalemklisze Fotograf
Edytuj Foto-Wizja 6.0 0 Foto-Wizja Fotograf
Edytuj psprawka 6.0 0 psprawka Modelka
Zobacz więcej zdjęć