"Królowe second-handów"

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA

Już 10 października odbędzie się premiera polskiej produkcji telewizji Lifetime pt. „Królowe second-handów”. Zobaczcie, co wydarzy się w pierwszym odcinku.

 

Tej jesieni firma medialna A+E Networks zrealizuje pierwszy polski program w historii telewizji Lifetime pt. „Królowe second-handów". Format jest oparty na autorskim pomyśle zespołu A+E Networks. Za produkcję programu odpowiada firma Endemol Shine Polska. Ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji. Program poprowadzi jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych Tamara Gonzalez Perea - Macademian Girl.

 

 

 

„Pomysł programu to odpowiedź na społeczny trend, jaki wytworzył się w ostatnich latach, wśród kobiet - poszukiwaczek wyjątkowych, oryginalnych ubrań, za niewielkie pieniądze. „Królowe second-handów" to program skrojony na miarę dzisiejszej fashionistki - kobiety świadomie kształtującej uliczną estetykę i zmieniającej sposób myślenia o sklepach z odzieżą używaną. Zdecydowaliśmy się pokazać ten świat od kulis, aby zwrócić uwagę widzów na to ciekawe zjawisko" - mówi Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.

 

W każdym odcinku „Królowych second-handu" o zwycięstwo zawalczą dwie uczestniczki, które zaprezentują własne stylizacje na zadany temat. Czas na upolowanie konkretnego stroju to dwadzieścia minut. Ich kreacje oceni znana blogerka modowa Macademian Girl oraz przypadkowi przechodnie, których zadaniem będzie wybranie droższej stylizacji, nie wiedząc o tym, że wszystkie elementy stroju zostały zakupione za przysłowiowe „grosze" w second-handzie. Tytuł królowej trafia do uczestniczki, której stylizacja została wyceniona na droższą

 

Królowe second-handów: Zwiastun 1. odcinka na INTERIA.TV.

 

W pierwszym odcinku dwie młode dziewczyny zawalczą o tytuł „Królowej second-handu" w Mińsku Mazowieckim. Obie nałogowo kupują w lumpeksach oraz bezwzględnie znają się na modzie. Która z nich zwycięży pojedynek? Ania - dziewiętnastoletnia radosna blogerka, czy może Martyna - dwudziestolatka, która zna się nie tylko na najnowszych trendach w modzie, ale także na makijażu?

 

 

 

 

 

 

 

 

Premiera 10 listopada, o godz. 22:00 w telewizji Lifetime!

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Joakim Learn about my post-production from my videos.

http://joakim-karlsson.com/retouchvideos/ 6.0 2 Joakim Fotograf
Edytuj _Viktoria_ 6.0 11 _Viktoria_ Modelka
Edytuj nieprosta Photo by Katarzyna Widmańska
Makeup by Carol Jezusek 6.0 10 nieprosta Modelka
Edytuj vika_mega 6.0 3 vika_mega Modelka
Edytuj Ewa_Piekut Model: Kornelia Niziołek
Retuszer: Marcin Ciepieniak
Mua: Ewa Piekut 6.0 7 Ewa_Piekut Fotograf
Edytuj joasieeek . 6.0 12 joasieeek Modelka
Edytuj CcynamonN jutro jest nieważne, bo mamy dzisiaj. 6.0 11 CcynamonN Modelka
Edytuj jolania79 6.0 14 jolania79 Fotograf
Edytuj NickMC stylizacja JustaArtCeko
razem z IMPROCREATIVEART
MOD Ania Kołakowska 6.0 41 NickMC Fotograf
Edytuj przemekchola 6.0 4 przemekchola Fotograf
Zobacz więcej zdjęć