Kto wygrał siódmą edycję "Top Model"?

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Kto wygrał siódmą edycję

Siódma edycja „Top Model” dobiegła końca. Po tygodniach zmagań najlepsza trójka zawalczyła o zwycięstwo w programie na żywo. Który z uczestników programu zdobył 100 tysięcy złotych, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek „D’vision” oraz sesję okładkową w magazynie „Glamour”?

 

 

 

Wielki finał programu poprowadziła Joanna Krupa oraz Michał Piróg. W jury zasiedli natomiast Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny ostatniego odcinka show Anja Rubik!  Finał na żywo rozpoczął pokaz duetu Paprocki i Brzozowski, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy siódmej edycji „Top Model". O oprawę muzyczną występu zadbała Daria Zawiałow, która wykonała jeden ze swoich największych hitów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 26, 2018 o 12:3PST

 

„Takiego mocnego finału nie było od lat"


Droga, jaką musieli przejść uczestnicy programu, aby zawalczyć o zwycięstwo, była długa i pełna zwrotów akcji. Pracowitość, odwaga i chęć spełnienia marzeń determinowała finalistów do walki. Po pierwszym podsumowaniu wyników, okazało się, że liczba głosów oddanych na poszczególnych kandydatów jest zbliżona. Jak powiedziała Joanna Krupa: „Takiego mocnego finału nie było od lat".

 

Jeszcze przed ostatnim odcinkiem programu uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej, której efekty mogliśmy podziwiać podczas wielkiego finału. Ania, Kasia i Hubert mieli za zadanie zaprezentować biżuterię. Jury zgodnie doceniło zdjęcie Ani, a Anja Rubik powiedziała, że to właśnie ona najlepiej wykorzystałaby szansę, którą daje wygrana „Top Model". Chociaż prezentowanie biżuterii nie jest najłatwiejszym zadaniem dla mężczyzny, to zdjęcie Huberta również spodobało się jury. O kadrze Kasi nieco krytycznie wyraziła się Anja Rubik. Supermodelka podkreśliła jednak, że finalistka w programie przeszła ogromną metamorfozę.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 26, 2018 o 1:09 PST

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 26, 2018 o 1:10 PST

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 26, 2018 o 1:10 PST

 

Wszyscy uczestnicy siódmej edycji „Top Model" pojawili się na wybiegu po raz drugi podczas pokazu najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Tym razem modelom i modelkom towarzyszył zespół The Dumplings.


Źródło: Bartosz Krupa/East News

 

Tylko jedna okładka trafi do sprzedaży

 

Sesja zdjęciowa, podczas której fotografka Gosia Turczyńska wykonała zdjęcia okładkowe do magazynu „Glamour", odbyła się na Madagaskarze. Tylko jedna okładka trafi do sprzedaży, pozostałe dwie pozostaną dla finalistów jedynie pamiątką. Wszystkie ujęcia zgodnie zachwyciły jury.


Podczas ogłaszania wstępnych wyników doszło do ogromnej wpadki. Joanna Krupa pomyliła się i ogłosiła, że do ścisłego finału wchodzi Ania. Okazało się jednak, że uczestniczka musiała pożegnać się z marzeniami o wygranej. To Kasia i Hubert nadal mieli szansę na zwycięstwo i to właśnie efekty sesji z ich udziałem, mogliśmy podziwiać podczas finału. Ujęcia powstały w Hamburgu. Kto lepiej poradził sobie przed obiektywem?

 Podczas wielkiego finału uczestnicy programu jeszcze raz pojawili się razem na scenie, tym razem prezentując fragment najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. O aspekt muzyczny występu zadbał Smolik&Kev Fox.

 

To niezaprzeczalnie był wieczór pełen emocji. Uczestnicy wzięli udział aż w trzech pokazach znanych polskich projektantów oraz zaprezentowano efekty trzech świetnych sesji zdjęciowych. Po odpadnięciu Ani, która przez wielu uznawana była za faworytkę, wszyscy z niecierpliwością czekali na werdykt. Widzowie zdecydowali, że tytuł „Top Model" zdobyła... Kasia! Uczestniczka wygrała tym samym 100 tysięcy złotych, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i sesję okładkową w popularnym magazynie. Czy waszym zdaniem Kasia zasłużyła na wygraną? A może mieliście inne typy?


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 26, 2018 o 1:53 PST

 

Źródło: Bartosz Krupa/East News

 

K. Jonas/Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Bartosz Krupa/East News

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
xo_xo 05 grudniaModelka
Kompletnie nie rozumiem tej decyzji..
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj pocoto302 6.0 6 pocoto302 Fotograf
Edytuj Enchanting 6.0 3 Enchanting Modelka
Edytuj magda10392 6.0 20 magda10392 Modelka
Edytuj Owieczkowe 6.0 6 Owieczkowe Modelka
Edytuj Inferio 6.0 1 Inferio Modelka
Edytuj IwonaS 6.0 9 IwonaS Modelka
Edytuj Emilia27 6.0 12 Emilia27 Modelka
Edytuj magda10392 6.0 6 magda10392 Modelka
Edytuj SDM_FX 6.0 6 SDM_FX Fotograf
Edytuj mariaa18 6.0 4 mariaa18 Modelka
Zobacz więcej zdjęć