Laureat Portfolio Roku 2017

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Laureat Portfolio Roku 2017

Zakończyliśmy trzecią edycję plebiscytu na Portfolio Roku. Codziennie oddając głosy na swoich faworytów, zdecydowaliście, kto powinien otrzymać ten wyjątkowy tytuł. Poznajcie tegorocznego zwycięzcę!

 

Ogromnie dziękujemy wszystkim głosującym, którzy wspierali swoich faworytów przez ostatnie 10 dni. Każde portfolio, które brało udział w tegorocznym plebiscycie było niezwykłe! Do samego końca nie byliśmy pewni, kto otrzyma tytuł Portfolio Roku 2017.

 

Najwięcej, bo 1502 głosy, w tegorocznym plebiscycie zdobyła fotograf IzabellaSapula i to ona otrzymuje ten wyjątkowy tytuł. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Laureatka Portfolio Roku 2017

Izabella Sapula >>>

 

 

 

Ponadto, ze wszystkich portfolio, które brały udział w plebiscycie, redakcja serwisu wybrała jedno, które otrzymuje wyróżnienie. Osoba, którą wyróżniliśmy, jednocześnie zajęła II miejsce w plebiscycie, otrzymując 1384 głosy. Wyróżnienie przyznaliśmy fotografowi NickMC - serdecznie gratulujemy!

 

 

Wyróżnienie Redakcji MaxModels

Marcin C. - NickMC >>>

 

 

 

Pozostałym uczestnikom gratulujemy wyjątkowych prac i życzymy wielu sukcesów!

 

Spośród głosujących w I i II etapie konkursu wyłoniliśmy 4 osoby, które zostaną nagrodzone zestawami perfum.

 

Nagrody za głosy w I etapie otrzymują:

 

- darksun

- rifle

 

Osoby te najciekawiej uzasadniły wybór swojego faworyta. Poniżej prezentujemy ich wypowiedzi:

 

darksun

„To niby tylko jeden, w ogromie innych, nieznaczący głos, ale pomyślałam, że chcę wesprzeć jakąś duszę, która tworzy piękne rzeczy, niezależnie od tego jakie ma szanse i ile ma pomocnych znajomych, którzy zagłosują dla niej. Z pośród zbioru tych magicznych prac wybrałam człowieka, który tworzy zdjęcia z pozoru proste, można by powiedzieć, że wiele jest takich osób. Jednak nie tylko ja widzę w tym coś więcej, bo nie bez powodu dostał on Portfolio Tygodnia. Marcin (byliniusz) - człowiek, który nie tylko potrafi uchwycić prawdę na zdjęciach, ale pokazać w każdym z nich wewnętrzne piękno i charakter osoby, a przy tym zachować też estetyczne doznania, bo zdjęcia są bardzo dobre również technicznie. Odkrywanie takich talentów jest ważne i potrzebne, bo każdy może nauczyć się technicznie poprawnej fotografii, ale by sfotografować osobowość trzeba mieć prawdziwy ."

 

rifle

„Swój głos chciałabym oddać na gruszczynski, ponieważ jest to pierwszy fotograf, z którym miałam okazję pracować profesjonalnie. Pełne przygotowanie do sesji, koncept i cała ekipa. Wojtek zawsze podchodzi profesjonalnie do fotografowania, poświęca dużo czasu na stworzenie konceptu, dobranie zespołu, znalezienia odpowiedniego miejsca. Modelka zawsze dostaje jasne porady. Angażuje się w pracę, ale przy tym potrafi być dowcipny i wyluzowany. Pomimo tego, że długo już pracuję jako fotomodelka, nigdy nie poznałam drugiego tak dobrze przygotowanego fotografa, może to przez te sentymentalne pierwsze sesje fotograficzne, ale sami spójrzcie na jego portfolio :)"

 

Nagrody za głosy w II etapie - plebiscycie otrzymują:

 

- Agata D.

- Lukasz P.

 

Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się mailowo. Gratulujemy!

 

Redakcja Maxmodels.pl

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj mariaa18 6.0 8 mariaa18 Modelka
Edytuj shydeviIangel 6.0 2 shydeviIangel Modelka
Edytuj digiart1 5.9 5 digiart1 Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj monia__ Kalendarz Inter Cars 2019 5.9 4 monia__ Modelka
Edytuj Mariolla 6.0 2 Mariolla Modelka
Edytuj Lizi42 6.0 4 Lizi42 Modelka
Edytuj Fireblade8 6.0 1 Fireblade8 Modelka
Edytuj Nikka2019 6.0 17 Nikka2019 Modelka
Zobacz więcej zdjęć