ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

WitKasperek

Model

Model WitKasperek Odwiedzin 36936 Ocena ogólna 6.0

O mnie

ผมพูดภาษาไทย(tajski) I do speak english. PILNY KONTAKT (SMS): 664 053 380 Współpracowałem z UEFA, mniam.pl, cupsell.pl, Dragon Mask, Nikon School, Akademia Fotografii itd.... Najlepiej czuje się przy sesjach artystycznych, jak i tych stylizowanych. Bajka jak i Horror czy edytorial make up - Jestem otwarty. Tak, nazywam się Wit Kasperek Sesje TFP(Tak, jednakże przy dużym zaangażowaniu dwóch stron, mam wiele stylizacji i pomysłów) 19 lat(13.07.1998) Mobilny(mogę dojechać wszędzie gdzie pociąg i bus dojeżdża) Profesjonalny i pracowity(sprawdź referencje) Więcej o mnie tutaj: a) https://www.facebook.com/witxd b) INSTAGRAM (www.instagram.com/witxd) jest nas prawie 43 tyś! Dziękuję To nie portal randkowy :D

Doświadczenie i wymiary

Doświadczenie Duże
Profesja Model
Wiek 20
Wzrost 178
Waga 59
Klatka 80
Pas 75
Włosy Krótkie
Kolor Rudy
Kolor oczu Brązowe
Odzież M
Obuwie 43

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
09 października 2016

Pozytywna: Fotograf to profesjonalista. Posiada własne studio, pełne wyposażenie jak i ogromną wiedzę na temat fotografii. Pełen pomysłów. Oprócz tego na sesji panowała bardzo przyjemna atmosfera! Więcej takich ludzi. Każdemu mogę polecić! Nikt nie będzie rozczarowany!

Wystawiona dla: radku_77 Fotograf
Zdjęcie zostało usunięte
25 września 2016

Pozytywna: Zdecydowany, profesjonalny - w tych dwóch słowach wszystko mogę streścić! Bardzo udana sesja! Fotograf pełen zaangażowania i pomysłowy, bez problemu się dogadaliśmy i tylko więcej takich! Każdemu mogę polecić!

Wystawiona dla: VictorH Fotograf Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz)
Edytuj VictorH Sesja przy lampce wina. 6.0 0 VictorH Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 sierpnia 2016

Pozytywna: Takich osób potrzeba! Oprócz tego że wie co robi to podczas sesji nie mieliśmy żadnych problemów. Pomysłowa i profesjonalna! Sesja odbywała się w bardzo przyjemnych warunkach. Każdemu z czystego serca mogę polecić nikt się nie zawiedzie a wręcz rozwinie się z takim fotografem!

Wystawiona dla: Dyrda Fotograf Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz) Zobacz otrzymaną referencję
Edytuj Dyrda 6.0 0 Dyrda Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 sierpnia 2016

Pozytywna: Wspaniały fotograf z ogromnym potencjałem oraz wspaniałą osobowością! Posiadam ogrom pomysłów oraz niezależnie od warunków współpraca była bardzo przyjemna. Polecam serdecznie!

Wystawiona dla: tomczi95 Fotograf
Edytuj tomczi95 OLD TOWN 6.0 0 tomczi95 Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 sierpnia 2016

Pozytywna: Przede wszystkim bardzo pozytywna osoba! Bardzo dobrze mi się współpracowało i szczerze mogę polecić! :D Otwarta na pomysły i różne propozycje! Bezproblemowy kontakt i wszystko czego można od fotografa chcieć. Profesjonalne podejście do sesji. Więcej takich fotografów :D

Wystawiona dla: zoosq Fotograf
Edytuj zoosq 6.0 1 zoosq Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
06 sierpnia 2016

Pozytywna: Oprócz tego że to wspaniały fotograf, profesjonalista znający się rzeczy to dodatkowo bardzo otwarty i pozytywny człowiek! Współpraca z nimi to ogromna przyjemność! Polecam każdemu. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów sesji!

Wystawiona dla: przekott Fotograf
Edytuj przekott W Amazonii :) 6.0 0 przekott Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 lipca 2016

Pozytywna: Wspaniały fotograf! Wie czego chcę! Podczas współpracy stworzyła bardzo pozytywną atmosferę :D Chętna do rozmowy jak i bardzo skupiona na swojej pracy! Polecam Martę! Jest profesjonalistką i takich ludzi więcej trzeba!

Wystawiona dla: martawalla Fotograf
Zdjęcie zostało usunięte