Pierwsze zgrupowanie Miss Polski 2021 za nami! Jak wyglądają przygotowania do gali finałowej?

Dodano: 12.08.2021
REKLAMA
Pierwsze zgrupowanie Miss Polski 2021 za nami! Jak wyglądają przygotowania do gali finałowej?

Przygotowania do finałowej gali konkursu Miss Polski 2021 nabierają tempa! Najpiękniejsze Polki wzięły udział w pierwszym zgrupowaniu, w trakcie którego zwiedzały Małopolskę, nagrywały materiały dla telewizji oraz brały udział w sesjach zdjęciowych. Wielki finał odbędzie się 20 sierpnia 2021 r. w Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Transmitować ją będzie telewizja POLSAT. Partnerem Głównym konkursu jest Województwo Małopolskie.

 

 

W trakcie zgrupowania dziewczyny miały okazję odwiedzić Ogrody Sensoryczne w Muszynie. To tutaj nagrywaliśmy wizytówki naszych finalistek. Spływ Przełomem Dunajca, to jedna z największych atrakcji w Europie! Tradycja spływu na drewnianej tratwie zbudowanej z połączonych ze sobą wąskich łódek sięga pierwszej połowy XIX wieku. Dziewczyny swoją podróż rozpoczęły w Sromowcach Niżnych, a zakończyły w Szczawnicy. Barwne opowieści flisaków i przepiękne widoki sprawiły, że żadna z dziewczyn nie mogła uwierzyć, że 2,5 godziny minęły tak szybko. Finalistki mieszkały w Krynicy Zdrój - największym uzdrowisku w Beskidzie Śląskim. Zauroczyły je architektoniczne perełki - drewniane wille wypoczynkowe, podobnie jak niesamowite widoki, które można podziwiać z drewnianej wieży widokowej, która ma 49,5m i ulokowana jest w koronach drzew.

 

 

Finalistki Miss Polski wzięły również udział w oficjalnej sesji zdjęciowej, której efekty będziemy mogli podziwiać już niebawem, a także w sesjach przygotowanych dla partnerów konkursu. O wygląd finalistek zadbali wizażyści Estee Lauder, o fryzury - styliści fryzur marki REVLON. Zdjęcia wykonała Dorota Czoch. Finalistki zaprezentowały się w sukienkach Joanny Muzyk i biżuterii Jubilera Schuberta. Stylizacją zajęła się Katarzyna Cygańska.

 

Wśród 14 pięknych finalistek, które już 20 sierpnia zawalczą o koronę i tytuł Miss Polski znalazła się jedna z użytkowniczek Maxmodels, Iwonka Górska. Iwona wzięła udział w jednym z castingów ostatniej szansy, który odbywał się na łamach serwisu. Jak poradziła sobie na sesji?

 

 

 

Kim jest Iwona Górska i jak wyglądała jej droga do finału Miss Polski? >>>

 

Pretendentki do tytułu Miss Polski wrócą do Krynicy Zdrój już 14 sierpnia, aby przygotowywać się do prezentacji na scenie. Nie mamy najmniejszej wątpliwości, że zaprezentują się wspaniale!

 

Materiały prasowe

 

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Oliwia555 6.0 0 Oliwia555 Modelka
Edytuj marleyn 6.0 1 marleyn Modelka
Edytuj rosalinee 6.0 0 rosalinee Modelka
Edytuj rosalinee 6.0 0 rosalinee Modelka
Edytuj rosalinee 6.0 2 rosalinee Modelka
Edytuj 666blackrose Fot. Bajkowa Kraina 6.0 4 666blackrose Modelka
Edytuj GoodLuck Fot. Oskar Lewczuk 6.0 0 GoodLuck Model
Edytuj chato 6.0 0 chato Fotograf
Edytuj LanaW 6.0 0 LanaW Modelka
Edytuj Rusiniak 6.0 0 Rusiniak Fotograf
Zobacz więcej zdjęć