Prezenty dla par - bez tajemnic. Jak kupić upominek uniwersalny dla kobiet i mężczyzn?

Dodano: 18.10.2023
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Prezenty dla par - bez tajemnic. Jak kupić upominek uniwersalny dla kobiet i mężczyzn?
Zdjęcie: Prezenty dla par - bez tajemnic / materiały promocyjne

Niebanalne prezenty dla par. Sprawdzają się one wręcz doskonale jako podarunki z okazji rocznicy ślubu bądź też jako upominek na ślub. Możesz zamówić je na łączone urodziny/ imieniny lub z okazji zakupu nowego mieszkania. Przecież nie wypada przyjść z pustymi rękoma! Prezenty dla par powinny charakteryzować się maksymalną uniwersalnością. Chcesz poznać więcej punktów must have przy takich podarunkach? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Dzięki niemu dowiesz się, jak kupić idealny prezent dla par i nie zmarnować na jego poszukiwanie ogromnej ilości czasu!

 

Maksymalnie użyteczne prezenty dla par. Koniec z nietrafionymi upominkami

 

Znasz zasady tworzenia idealnych prezentów? Punkt pierwszy w takich przypadkach zawsze mówi o konieczności wyboru upominków, które będą wysoce użyteczne w życiu codziennym. Dlaczego? Odpowiedź będzie bardzo prosta: tylko w taki sposób sprawisz, że zainteresowanie kupionym przez Ciebie upominkiem okażę się stałe, a nie jednorazowe. Co więc najlepiej wybrać dla par z tego typu kategorii? Zastanów się nad akcesoriami do ulubionych trunków. Zwłaszcza, jeżeli jest nim dobre wino. Oferta sklepu internetowego MURRANO wypełniona jest po brzegi rozwiązaniami, które podnoszą jakość celebrowania wspólnych chwil. Wszelkiego rodzaju zestawy szkieł, stojaków czy regałów należy uznać za doskonały zakup. Tak samo można powiedzieć o kolektorze na zużyte już korki. Stanowi on przedmiot funkcjonalny, a zarazem ozdobny - wpasuje się w wystrój każdego mieszkania! Ciekawą opcją prezentu dla par może być także kreatywna skarbonka, umożliwiająca wspólne zebranie funduszy na cele przyszłościowe dla par. Możesz zapoczątkować w tym przypadku zbieranie na nowe mieszkanie, wymarzone wakacje czy samochód.

 

Prezent dla pary jako ozdoba do mieszkania? Zainteresuj się fotoprezentami

 

Kilka chwil wcześniej wspomnieliśmy o przedmiotach ozdobnych jako prezenty dla par. Teraz czas rozwinąć nieco tę kategorię, bo ona również skrywa wiele ciekawych perełek w formie perfekcyjnie trafionych inspiracji podarunkowych. Fotoprezenty mogą przybrać naprawdę różny rodzaj. Należy tutaj wymienić chociażby ten najbardziej oklepany - albumy fotograficzne. Asortyment sklepów z prezentami podpowie Ci jednak kolejne rekomendacje: okolicznościowe postery czy lampki ramki z nadrukowanym na szkle akrylowym motywem stanowią absolutne bestsellery ostatnich miesięcy. Co więcej, sprawdzą się one w dosłownie każdym mieszkaniu obdarowywanych osób. Dzięki temu za każdym razem, gdy para spojrzy na przygotowany przez Ciebie prezent, w ich głowach będą kiełkować tylko pozytywne wspomnienia. A na tym przecież polega wręczanie prezentów, prawda?

 

Dbając o odpowiednią personalizację zwiększasz wartość sentymentalną prezentu dla par

 

Już wcześniej wspomniane prezenty fotograficzne to poniekąd opcje personalizacji gadżetów dla par. Bezpośrednio nawiązują one do obdarowywanych osób oraz charakteryzują się zdecydowanie większą wartością sentymentalną od podarunków, w których nie zdecydujesz się na dodatkową personalizację. Mimo, że jest ona tylko opcjonalna, będzie całkowicie darmowa w renomowanych sklepach, takich jak chociażby MURRANO. Odwiedzając stronę https://www.murrano.pl/ masz niepowtarzalną okazję skorzystać z wbudowanego tam kreatora, pozwalającego na stworzenie unikalnych kompozycji w zakresie personalizacji produktów. Samodzielnie wybierz, czy Twój upominek dla par będzie wzbogacony o warstwę tekstową bądź graficzną. W obu przypadkach warto zdecydować się na sprawdzone propozycje: umieszczenie unikalnych życzeń, imion osób obdarowywanych czy ich wizerunków należy określić jako strzał w przysłowiową dziesiątkę. Tak wykonana personalizacja stuprocentowo spełnia swoje zadanie i sprawia, że wręczony prezent z całą pewnością nie trafi na półkę z błyskawicznie zapomnianymi podarunkami.

 

Artykuł sponsorowany

Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj exhostess Nauka shibari
sesje shibari
Zapraszamy 6.0 1 exhostess Modelka
Edytuj DOMINIKAn 5.9 16 DOMINIKAn Modelka
Edytuj DOMINIKAn 5.9 1 DOMINIKAn Modelka
Edytuj DOMINIKAn 6.0 0 DOMINIKAn Modelka
Edytuj julia_cel 6.0 1 julia_cel Modelka
Edytuj RobertGaj 6.0 0 RobertGaj Fotograf
Edytuj DOMINIKAn 6.0 0 DOMINIKAn Modelka
Edytuj oliviemarie współpraca:
mua. @emilia.ciesielska.makeup
fot. @marlena_kandula_fotografia
na Instagramie 6.0 3 oliviemarie Modelka
Edytuj DOMINIKAn 6.0 2 DOMINIKAn Modelka
Zobacz więcej zdjęć