Queen of Poland – wyjątkowy konkurs piękności

Dodano: 31.05.2021
REKLAMA
Queen of Poland – wyjątkowy konkurs piękności

Wielkimi krokami zbliża się finał tegorocznej edycji konkursu Queen of Poland, który odbędzie się na słonecznej tunezyjskiej wyspie Dżerbie. Podczas castingu półfinałowego zostało wyłonionych czternaście zjawiskowych finalistek - wkrótce przedstawimy je na łamach serwisu Maxmodels.pl, który objął patronatem medialnym to wydarzenie.

 

 

Egzotyczna przygoda


Queen of Poland, to wyjątkowy konkurs piękności, w którym udział może wziąć każda dziewczyna w wieku 16-28 lat bez względu na stan cywilny czy wzrost. Na uczestniczki czeka niezapomniana przygoda i wspaniałe chwile, bowiem każdego roku finał odbywa się w egzotycznym miejscu, a atmosfera tego wydarzenia jest wyjątkowa. Oprócz niezwykłych wrażeń, przed wieloma kandydatkami do tytułu Queen of Poland, otwierają się także drzwi do kariery w branży modlelingowej i fotomodeligowej. To właśnie dlatego każdego roku na castingach do Queen of Poland pojawia się mnóstwo dziewczyn, które chcą spróbować swoich sił.

 

 

Nie inaczej było w tym roku. W półfinałowym castingu wzięło udział wiele pięknych i charyzmatycznych dziewczyn, spośród których jurorzy musieli wybrać zaledwie czternaście, które polecą na finał na tunezyjską wyspę Dżerbę.

 

Na Dżerbie na uczestniczki czeka niesamowita przygoda. Oprócz emocji związanych z konkursem organizowanym przez Maxima Models, będą miały także okazję poczuć wyjątkową atmosferę tej wyspy, która fascynuje od czasów Homera. Dżerba bywa nazywana wyspą Odyseusza, który wracając spod Troi wraz z załogą zatrzymał się tam i tak poddał się urokowi wyspy, że nie chciał jej opuścić. Ta niezwykła część Tunezji to wyjątkowy krajobraz, piękne hotele, plaże o delikatnym piasku, urokliwe wioski, ale i zapierająca dech w piersiach architektura. Kandydatki do tytułu Queen of Poland będą odkrywały dziedzictwo i magiczne zakątki Dżerby razem z Tunezyjskim Urzędem ds. Turystki.

 

Na łamach serwisu Maxmodels.pl wkrótce wystartuje plebiscyt, w którym na podstawie głosów użytkowników, zostanie wybrana kandydatka, która otrzyma tytuł Queen of Maxmodels. Relację z gali finałowej pokaże Telewizja Polsat.

 

 

Wieloletnia tradycja


Konkurs Queen of Poland organizowany jest przez agencję reklamową Maxima Models, która posiada wieloletnie doświadczenie i w przyszłym roku będzie obchodzić swoje 20-lecie. Od wielu lat agencja organizuje renomowane konkursy: Queen of Poland, a także Foto Models Poland.

 

Poprzednie finały również odbyły się w rajskich miejscach, między innymi w: Turcji, Grecji, Maroku, Egipcie, Tunezji, Izraelu, Dubaju, Minorce, Wyspach Kanaryjskich. W 2015 roku, gdy Maxmima Models świętowała swój jubileusz - 15 lat istnienia marki, przygotowana została wyjątkowa edycja Queen of Poland. Finał odbył się wówczas w wyjątkowej scenerii, bo na luksusowym statku pasażerskim, płynącym po Morzu Śródziemnym! Finalistki miały więc okazje wyruszyć w niepowtarzalny rejs i zobaczyć najpiękniejsze zakątki u wybrzeży Włoch, Chorwacji i Grecji.

 


Przepis na sukces


Każda edycja konkursu budzi ogromne zainteresowanie i przyciąga tłumy kandydatek, które chcą zawalczyć o tytuł kolejnej Queen of Poland. Finalistki często biorą udział w konkursach międzynarodowych, a także występują w reklamach oraz podpisują kontrakty z wieloma firmami. Są także angażowane do sesji zdjęciowych dla prestiżowych magazynów w rożnych stronach świata. W 2012 roku nasza reprezentantka, Natalia Wesołowska, zdobyła tytuł Queen of the World!

 

Wśród niezwykłych dziewczyn, które otrzymały koronę Queen of Poland znajdują się między innymi: Roksana Pietraszko, Dominika Grabias, Paulina Czartowska, Anna Maria Jaromin. Dziewczyny mają na swoim koncie sukcesy w wielu konkursach, współpracują z agencjami modelek, biorą udział w licznych sesjach zdjęciowych i prężnie działają w mediach społecznościowych.

 

Anna Maria Jaromin, czyli Queen of Poland 2016, ma na swoim koncie także kolejny, wyjątkowy sukces. Zdobyła ona tytuł Miss Polski 2020 i wkrótce będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie Miss Supranational.

 

 

Finał już niebawem!

 

Queen of Poland to konkurs dla dziewczyn o wyjątkowej urodzie, ale także ciekawych świata i pełnych pasji. Wkrótce przekonamy się, która z nich, oprócz wspaniałej przygody, otrzyma na Djerbie także koronę kolejnej Queen! 6 czerwca czternaście finalistek wyruszy na tunezyjską wyspę i spędzi tam tydzień. Najważniejszym momentem podczas tego wyjazdu będzie gala finałowa, podczas której dowiemy się, która z kandytatek otrzyma ten wyjątkowy tytuł.

 

 

 

Kamila Bińczak-Roszczypała/Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcia: Materiały prasowe Maxima Models

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj PhotoArtPassion Aiko Tokio August 2023... 6.0 0 PhotoArtPassion Fotograf
Edytuj Julabula 6.0 1 Julabula Modelka
Edytuj bodylicious 6.0 6 bodylicious Modelka
Edytuj Wiktoria56 6.0 3 Wiktoria56 Modelka
Edytuj kolorowenogi 6.0 1 kolorowenogi Fotograf
Edytuj studio10 6.0 6 studio10 Fotograf
Edytuj floyd 6.0 6 floyd Fotograf
Edytuj Julabula 6.0 1 Julabula Modelka
Edytuj mikka2 Fot. @fo_toyana 6.0 2 mikka2 Modelka
Edytuj vtammia Fotograf: boguslawsmiech 6.0 1 vtammia Modelka
Zobacz więcej zdjęć