"Świeże kosmetyki": program o naturalnych preparatach na antenie Discovery Life!

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA

Modelka Marzena Jarczak przewodniczką po świecie naturalnego piękna! Z programu dowiemy się między innymi, jak można tworzyć kosmetyki bez zbędnej chemii oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze środków do pielęgnacji?  

 

 

W świecie pełnym chemii coraz więcej ludzi zaczyna tęsknić za naturą - jedzeniem bez konserwantów, życiem bez stresu, powietrzem bez smogu czy kosmetykami bez szkodliwych składników. W nowym cyklu Discovery Life widzowe dowiedzą się, jak żyć szczęśliwiej, zdrowiej i dłużej zachować młodość. Co to są świeże kosmetyki? Czym różnią się od tych naturalnych? Co zrobić, by najlepiej dobrać sposób pielęgnacji do swojej skóry? Przewodniczką po świecie naturalnego piękna jest Marzena Jarczak.

 

 

Naturalna pielęgnacja dla skóry jest tym, czym zdrowe jedzenie dla naszego ciała. Na efekty trzeba chwilę poczekać, ale warto! Wiedzą o tym szczególnie dobrze posiadacze cery wrażliwej, z którą obchodzić się trzeba niezwykle delikatnie. Uczulić ją może praktycznie wszystko. W pierwszym odcinku Marzena Jarczak rozmawiała z Anną Nałęcz, ekspertką do spraw receptur świeżych kosmetyków o olejach, olejkach i ekstraktach, które mają zbawienny wpływ właśnie na ten typ skóry. Następnie znana widzom TVN Style makijażystka Ania Galińska zdradziła tajniki modnego w tym sezonie „make up - no make up", czyli lekkiego, niewidzialnego makijażu. A na koniec coach i ekspert oddechu Grzegorz Pawłowski opowiedział o kaizen - metodzie małych kroków, dzięki której można wprowadzać w życie naprawdę duże zmiany.

 

 

Najbliższy odcinek na antenie Discovery Life Polska - poniedziałek 7 października o godzinie 20:20, a w nim:


Co mają wspólnego Chinka, Angelina Jolie i żuraw? Wszystkie skutecznie walczą z upływem czasu i siłą grawitacji. W jaki sposób? To nazwy ćwiczeń ekspertki, od ponad 15-tu lat doskonalącej techniki facefitness. Są one szczególnie przydatne dla osób ze skórą suchą, która niestety starzeje się najszybciej. Jednak same ćwiczenia nie wystarczą, tu potrzebna jest kompleksowa pielęgnacja i zdrowe odżywianie. O tym, że jesteśmy tym, co jemy, najlepiej wie Anna Nałęcz, ekspertka ds. tworzenia receptur świeżych kosmetyków, zrobionych wyłącznie z naturalnych składników. Kiedy skóra jest już nakarmiona, czas na make up. Makijaż, który nie tylko nie obciąży, ale też nawilży i rozświetli ten typ cery, to tzw. "wet look". Zaprezentuje go makijażystka Anna Galińska.

 

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj lukaschmiell 6.0 2 lukaschmiell Fotograf
Edytuj IraMalachyn 6.0 1 IraMalachyn Modelka
Edytuj znamionkiewicz mod. Krysia Ziółek 6.0 3 znamionkiewicz Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Edytuj danielo00 5.9 5 danielo00 Fotograf
Edytuj olcia14002 6.0 3 olcia14002 Modelka
Edytuj vlaura1 5.8 0 vlaura1 Modelka
Edytuj vlaura1 5.7 1 vlaura1 Modelka
Zobacz więcej zdjęć