„Top Model 10”: Kto awansował do finału?

REKLAMA
„Top Model 10”: Kto awansował do finału?

Wielki finał dziesiątej edycji „Top Model” za pasem! Kto najlepiej poradził sobie z zadaniami w jedenastym odcinku show, a kto na ostatniej prostej musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej?

 

 

Jedenasty odcinek modowego show był pełen emocji. O przejście do wielkiego finału rywalizowało pięć osób: Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka, Nicole Akonchong, Mikołaj Krawiecki oraz Kacper Jasiński. Chociaż jury postanowiło, że Kacper zakończy swoją przygodę z „Top Model" w dziesiątym odcinku, to Michał Piróg przywrócił go do programu. Zachowanie Michała podzieliło internautów, którzy nie kryli oburzenia. Zdaniem znaczącej części widzów to Weronika Zoń, która również została wyeliminowana w dziesiątym odcinku, powinna dostać druga szansę i kontynuować walkę o tytuł „Top Model". Czy juror będzie żałował swojej decyzji?

 

Więcej zdjęć Julii w serwisie

 

Zobacz więcej zdjęć Kacpra


Czas na fashion week!


Największym wyzwaniem jedenastego odcinka „Top Model" był udział uczestników show w pokazach podczas praskiego fashion weeka. Dla półfinalistów była to doskonała okazja do zweryfikowania swoich wyobrażeń o świecie mody oraz sprawdzenia się na wybiegach marek o światowej renomie. Uczestnicy wzięli udział w pokazach takich czeskich projektantów jak: Vanda Janda, La Formela czy Michael Kovacik.

 

Pomimo dużego stresu, uczestnicy świetnie poradzili sobie na praskim tygodniu mody. Na wybiegu zachwycała przede wszystkim Nicole, która olśniewała urodą i pewnością siebie. Udało się jej nawet nawiązać kontakty w branży, między innymi z agentem zagranicznej agencji modelingowej. Wraz z Julią dziewczyny dostały również zaproszenie na wyjątkowe after party, na którym imprezowala elita branży modowej.

 

Dużą wpadkę zaliczyli natomiast panowie. Na najważniejszym i najbardziej prestiżowym pokazie mieli pomóc jednej z modelek obrócić się w wyjątkowej i bardzo dużej kreacji. Kacper oraz Mikołaj wyszli jednak na wybieg za wcześnie, zasłaniając projektantkę i psując finał pokazu. Vanda Janda nie była zachwycona z takiego obrotu spraw, co zdecydowanie było widać na jej twarzy.

 

Udział w pokazie był najbardziej stresujący dla Kacpra, który nie tylko musiał poradzić sobie ze swoją nieznajomością języka angielskiego, ale przede wszystkim udowodnić jurorom, że przywrócenie go do programu, było dobrą decyzją. Kacper sprostał jednak wyzwaniu i wszyscy zgodnie uznali, że na wybiegu poszło mu dobrze.

 

Kto awansuje do finału marzeń?

 

O tym, kto za tydzień będzie miał okazję zawalczyć o tytuł „Top Model" oraz 100 tysięcy złotych w największym stopniu zadecydować miały wyjątkowe sesje zdjęciowe, w których uczestnicy wzięli udział. Tym razem za obiektywem aparatu stanął Marcin Tyszka. Aspirujące modelki i modele pozowali w dwóch lokalizacjach: we wnętrzach Nowej Sceny Teatru Narodowego w Pradze oraz na tle klimatycznych, praskich uliczek. Podczas tego zadania uczestnikom towarzyszyła słowacka topmodelka i były aniołek Victoria's Secret - Michaela Kocianová oraz stylistka Jana Kapounová.

 

Decyzja o tym, kto będzie walczył w finale o tytuł Top Model była dla jurorów niezwykle trudna. Oceniający zgodnie przyznali, że tak silnego składu nie było w żadnej dotychczasowej edycji modowego show. Jako pierwsza awans do finału wywalczyła Nicole, następnie Julia. Ostatnią osobą, która dostała szansę na wygraną, była Dominika.

 

Tym samym w wielkim finale jubileuszowej edycji „Top Model" nie ma żadnego mężczyzny.  To pierwsza taka sytuacja od 2013 roku! Ta decyzja nie spodobała się jednak wielu internautom, którzy nie zgadzają się przede wszystkim z eliminacją Mikołaja. Zdaniem widzów to on przeszedł w programie największą przemianę, a na każdej sesji zachwycał kreatywnością i pewnością siebie.

 

Widzowie zarzucają też ekipie „Top Model" faworyzowanie Nicole. Według nich modelka nie zrobiła progresu w show, a na każdym zdjęciu - chociaż pięknie - to wygląda zawsze tak samo. Dla wielu internautów Nicole wyróżnia się egzotyczną urodą, ale na sesjach zdjęciowych radziła sobie gorzej od swoich konkurentów. Widzowie przewidują jednak, że to ona wygra program. Czy mają rację? Okaże się już za tydzień.

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie glówne: instagram @topmodeltvn

 

Zobacz też:


Piękna Koreanka dokonała niemożliwego. W rankingach przebiła samego Cristiano


Podejrzewano ją o branie narkotyków. Teraz otwarcie mówi o skutkach choroby


Blondwłosa piękność podbija sieć. Nie ma nic do ukrycia!

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj angelika_n 6.0 0 angelika_n Fotograf
Edytuj owczarska__raw Foto: Joanna Kaźmierczak Fotografia
Suknia: Dresses and dreams 6.0 0 owczarska__raw Modelka
Edytuj olastrzelczyk 6.0 1 olastrzelczyk Modelka
Edytuj cezaryhaczkur 6.0 2 cezaryhaczkur Fotograf
Edytuj Aron_Foto www.instagram.com/aron_foto_
www.patreon.com/aron_foto_ 6.0 0 Aron_Foto Fotograf
Edytuj hubi12349 6.0 2 hubi12349 Fotograf
Edytuj julia_knach 5.9 0 julia_knach Modelka
Edytuj nati3583 #makeup 6.0 2 nati3583 Modelka
Edytuj Mooniique Photographer: @wisniewskiphoto 6.0 0 Mooniique Modelka
Zobacz więcej zdjęć