„Top Model 11”: Bootcamp. Kto trafił do finałowej czternastki?

Dodano: 21.09.2022
REKLAMA
„Top Model 11”: Bootcamp. Kto trafił do finałowej czternastki?
Zdjęcie: Instagram @topmodelpolskatvn

W trzecim odcinku jedenastej edycji „Top Model” aspirujący modele i modelki, którym udało się pomyślnie przejść przez castingi, spotkali się w kolejnym etapie programu, na bootcampie. Kto trafił do domu Top Model, a dla kogo był to koniec marzeń o karierze w branży?


Przeczytaj też:

Ma nieskazitelną urodę. Piękniejsza od El Dursi?

 

Ostatnia szansa na awans

 

Trzeci odcinek „Top Model" rozpoczął się relacją z ostatnich w tej edycji castingów. O swoją szansę na karierę w świecie mody zawalczyła między innymi bardzo wysoka 20-letnia Marcelina Zetler, która zachwyciła jury sylwetką.

 

Świetne wrażenie na oceniających zrobiła także 18-letnia Karolina Kuracińska. Podczas castingu aspirująca modelka miała okazję zapozować do zdjęć z uczestnikiem poprzedniej odsłony show - Mariuszem Jakubowskim.

 

Wśród uczestników, którzy rywalizowali o wejście do domu Top Model, był także zdobywca srebrnego biletu. Osoba, która otrzymała tę wyjątkową przepustkę, nie musiała brać udziału w castingu i od razu dostała się na bootcamp. Kto otrzymał srebrny bilet w 11. edycji „Top Model"?


Ze wszystkich zgłoszeń wysłanych online, każdy z jurorów wybrał po jednym kandydacie, który zrobił na nim największe wrażenie. O tym, która z tych osób, pojedzie bezpośrednio na bootcamp, zadecydowali widzowie oraz internauci. O srebrny bilet walczyli: Julia Krause, Fabian Sokołowski, Zuzanna Affek, Mikołaj Szymczak, Nikolina Holuk. Ostatecznie otrzymał go Fabian Sokołowski, tegoroczny maturzysta, który pasjonuje się astronomią.

 

Czas na bootcamp!


Spośród setek kandydatów jurorzy modowego show wybrali 30 najlepszych i najbardziej obiecujących modeli. To właśnie oni mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w wyjątkowo wymagającym etapie rywalizacji, czyli na bootcampie! O tym, kto trafił do finałowej czternastki, zadecydowało jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński.

 

W trakcie bootcampu uczestnicy stanęli przed kilkoma wyzwaniami, które na tym etapie show były dla nich niemałym zaskoczeniem. Modele i modelki byli przygotowani na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej. Okazało się jednak, że w jedenastej edycji programu, etap bootcampu miał wyglądać całkiem inaczej. Jakie wyzwania czekały na uczestników "Top Model" w trzecim odcinku programu?


Podczas bootcampu Kasia Sokołowska oraz Dawid Woliński sprawdzili, jak aspirujący modele i modelki radzą sobie na wybiegu. Marcin Tyszka wykonał z kolei profesjonalne zdjęcia testowe. Po raz pierwszy w historii programu na tym etapie programu uczestnicy mieli także okazję sprawdzić, jak wygląda profesjonalny casting do agencji modelek. W tej części rywalizacji, uczestników programu oceniał gość specjalny Peyman Amin - właściciel międzynarodowej agencji modelek - oraz Joanna Krupa.

 

 

 

Osoby, które najlepiej poradziły sobie z wyzwaniami trzeciego odcinka, mogliśmy na koniec podziwiać w wyjątkowym pokazie mody. Za kulisami show, modeli wspierał Michał Piróg.

 

Rywalizację czas zacząć

 

Uczestnicy bootcampu zostali poddani modowym testom, które miały pokazać, kto z wybranej przez jury trzydziestki ma największy potencjał na karierę w świecie mody. Podzieleni na cztery grupy modele i modelki mieli okazję sprawdzić się na wielu płaszczyznach. Pierwsze zadania pokazały wysoki poziom w tej edycji show, a co za tym idzie rodzącą się rywalizację. Atmosfera była bardzo gęsta, a duża konkurencja sprawiła, że na pierwszy plan zaczęły wyłaniać się pierwsze konflikty pomiędzy uczestnikami show - Krystianem i Filipem oraz Natalią i Klaudią.


Autoprezentacja przed Peymanem Aminem obnażyła nie tylko problemy językowe niektórych uczestników, ale również brak obycia w tego typu sytuacjach. Duże poruszenie wywołała prezentacja w stroju kąpielowym pochodzącej z Polski muzułmanki, Aishy, zbyt wyzywająco ubranej Klaudii czy wzbudzającej emocje modelki plus size, Martyny.

 

 

Jednym z wyzwań na bootcampie był także wybieg, na którym modele prezentowali ubrania często po raz pierwszy. Krystian postanowił zaprezentować się na catwalku w szpilkach. Nie poddał się nawet, kiedy jeden z obcasów się złamał. Emocje towarzyszące uczestnikom sprawiły, że kilkoro uczestników zasłabło.


Zdjęcia testowe z Marcinem Tyszką pokazały, kto z trzydziestki ma szansę na karierę w branży. Profesjonalna sesja obnażyła, kogo aparat uwielbia, a kogo nie.

 

Kto trafił do domu Top Model?

 

Osoby, które dostały się do domu Top Model, wzięły udział w wyjątkowym pokazie mody. Na wybiegu zobaczyliśmy pewną siebie Natalię Woś, zdobywcę tytułów w konkursach piękności Adriana Nkwamu, wzbudzającą mieszane emocje w widzach Klaudię Nieścior, transpłciową Adrianę Hyzopską, modelkę plus size Martynę Kaczmarek, niedosłyszącą od dziecka Weronikę Pawelec czy wzruszonego do łez Macieja Skibę. W pokazie wzięła udział także blondwłosa Michalina Wojciechowska, bardzo wysoka Marcelina Zetler, charakterny Borys Barchan, intrygujący egzotyczną urodą Krystian Embradora, naturalnie piękna Karolina Kuracińska oraz charyzmatyczny Filip Ferner.

 

Macie już swoich faworytów?

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja MaxModels.pl

 

Przeczytaj też:


28 razy była na okładce "Vogue". Dziś ma 78 lat i zapozowała topless


Ciągle musi udowadniać, że nie powiększyła biustu. Chętnie pozuje jednak nago

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Ola1982 6.0 0 Ola1982 Fotograf
Edytuj Kriss_r 6.0 1 Kriss_r Fotograf
Edytuj Kriss_r 6.0 0 Kriss_r Fotograf
Edytuj Kriss_r 6.0 0 Kriss_r Fotograf
Edytuj Kriss_r 6.0 1 Kriss_r Fotograf
Edytuj godelainee 6.0 0 godelainee Modelka
Edytuj KamilTimoszukPL 6.0 3 KamilTimoszukPL Fotograf
Edytuj kmfot0 Czy opis bez cyckoow ma tutaj znaczenie? :D 5.9 0 kmfot0 Fotograf
Edytuj Bellaa24 6.0 0 Bellaa24 Modelka
Edytuj melanierose696 6.0 0 melanierose696 Modelka
Zobacz więcej zdjęć