"Top Model 9": Kto otrzymał złoty bilet?

REKLAMA
REKLAMA

Za nami drugi odcinek nowej serii „Top Model”, a w nim dalszy ciąg castingów na żywo. Po raz kolejny zobaczyliśmy wiele barwnych postaci, które walczyły o miejsca w kolejnym etapie show – bootcampie. Wśród nich znalazła się także wyjątkowa osoba, która skradła serca jurorów i otrzymała złoty bilet. Sprawdźcie, kto powtórzył sukces pięknej Klaudii El Dursi.

 

 

Najlepsze zdjęcia modelek i modeli >>>

 

Piękna młoda mama

 

Pierwszą osobą, którą dostała się do kolejnego etapu był Mikołaj Śmieszek. To dziewiętnastolatek, który całe życie grał w piłkę nożną i chciał w tej dziedzinie osiągać sukcesy. Niestety mimo ciężkiej pracy pojawiły się problemy z komunikacją z menadżerami i klubem, co spowodowało, że stracił chęci do kontynuowania swojego hobby. Kiedy pojawił się w „Top Model", Dawid Woliński przygotował dla niego rockową stylizację, w której wyglądał fenomenalnie i rzucił jury na kolana.

 

Na castingu zobaczyliśmy też Karolinę Kuczyńską, której towarzyszył partner i syn. Prywatnie Karolina jest sushi masterem i szczęśliwą mamą. Marcin Tyszka postanowił zrobić 26-latce sesję w bikini, do której efektów jury miało uwagi - według nich modelka pozowała zbyt seksownie. Jednak niezwykła uroda Karoliny zagwarantowała jej miejsce w kolejnym etapie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2020 o 12:44 PDT

 

Power Girls

 

Ten casting był dużym wyzwaniem dla Agnieszki Skrzeczkowskiej i Karoliny Brzuszczyńskiej. Dziewczyny prowadzą kanał na YouTube i są znane w mediach społecznościowych. W życiu prywatnym są parą. Od trzech lat tworzą związek, a rok temu zaręczyły się. Jak same mówią ludzie na odległość czuli, że jest między nimi silne uczucie. Na swoich filmach na kanale „Power Girls" dziewczyny chcą pokazać, że są normalną parą. Zwykle spotykają się z tym, że ludzie patrzą na nich z góry, a nawet uważają ich relację za obrzydliwą. Kasia, Asia, Marcin i Dawid nie byli jednogłośni co do dalszych losów dziewczyn w programie. Ostatecznie Agnieszka i Karolina nie przeżyją tej przygody wspólnie - na bootcamp pojedzie tylko Agnieszka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2020 o 12:58 PDT

 

Asy w rękawie

 

We wczorajszym odcinku poznaliśmy także niezwykłą osobowość - Adriana Drankowskiego, który próbował już swoich sił na castingach do poprzednich edycji. Kandydat na modela był doskonale przygotowany. Miał ze sobą portfolio i jak sam tajemniczo zdradził: „trzy asy w rękawie". Adrian, aby sprostać wymaganiom schudł 30 kilogramów. Przed jurorami zaprezentował się w trzech nietypowych stylizacjach, prezentując przy tym wymyślną choreografię. Niestety to nie wystarczyło i uczestnik nie przeszedł dalej.

 

Był to zdecydowanie lepszy dzień dla Magdy Konopki, Elizy Vorobey, Oliwii Picz. Każda z tych pięknych dziewczyn wywalczyła sobie dalszy udział w telewizyjnym show.

 

Zobacz zdjęcia Magdy w Maxmodels >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2020 o 1:07 PDT

 

Trudno przejść obok niego obojętnie

 

Na planie „Top Model" zobaczyliśmy również Łukasza Bogusławskiego, który pasjonuje się koszykówką i studiuje filologię norweską. W dzieciństwie dostawał wiele propozycji od agencji, jednak jego mama nie godziła się na warunki umów, które im oferowano. Łukasz ma niesamowite oczy i niecodzienną urodę, która była też przyczyną wielu uszczypliwości ze strony rówieśników. Cały skład jurorski zgodnie stwierdził, że jest on inspirujący, charakterny i prezentuje się dobrze na wybiegu, co zagwarantowało mu dalszy udział w "Top Model".

 

Na bootcamp pojedzie też Andrzej Szeląg, instruktor tańca towarzyskiego, którego osobowość i wygląd przekonały jury.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2020 o 1:11 PDT

 

Naukowiec, który chce zostać modelem

 

Mariusz Jakubowski jest naukowcem z dziedziny towaroznawstwa i prowadzi własną, dobrze zapowiadającą się firmę. Mimo tego że jest on bardzo poukładany i ma przed sobą karierę, to zdecydował się spróbować swoich sił w modelingu. Mariusz zdecydowanie ma predyspozycje do bycia modelem, co nie umknęło uwadze jurorów, którzy zaprosili go do udziału w kolejnym etapie.

 

Dostała się także Wiktora Chorążak, która ma na swoim koncie brązowy medal na Mistrzostwach Polski w boksie. Doświadczyła jednak wielu trudów w dzieciństwie i młodości, co zmusiło ją do zrezygnowania z pasji i rozpoczęcia pracy, aby mieć się za co utrzymać. Asi, Kasi, Marcinowi i Dawidowi spodobał się charakter i zaangażowanie Wiktorii, dlatego zobaczymy ją w następnym odcinku.

 

Dużo trudniej było to wywalczyć Laurze, której zgrabne ciało zachwyciło jury. Dziewczyna trenuje na siłowni i jej sylwetka prezentuje się doskonale. Jednak Laura ma zaledwie 161 cm wzrostu, co niemalże dyskwalifikuje ją jako modelkę. Kandydatka jednak nie poddawała się i przekonała jurorów do tego, by dali jej szansę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2020 o 1:39 PDT

 

Jurorzy dawno nie widzieli tak spektakularnej urody!

 

Dziewiętnastoletnia Weronika Kaniewska od wielu lat pasujonuje się jeździectwem. Podczas castingu internetowego rozmawiała z Joanną Krupą, która była przekonana, że dziewczyna rzuci na kolana także pozostałych jurorów. Kiedy pojawiła się na wybiegu, Joanna stwierdziła, że stać ją na więcej. Mimo tego że Weronika musi jeszcze popracować nad chodzeniem i pewnością siebie, to właśnie jej jury przyznało złoty bilet! Zgodnie stwierdzili, że ma ona w sobie coś niesamowitego. Przyznali też, że nie widzieli w tym sezonie nikogo o tak spektakularnej urodzie. To właśnie dlatego Weronika pominie etap bootcampu i zostanie pierwszą mieszkanką domu modeli i modelek.

 

Myślicie, że nieśmiała Weronika ma szansę powtórzyć sukces pięknej i przebojowej Klaudii El Dursi, która w ubiegłej edycji otrzymała złoty bilet?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kika (@weronikakaniewskaa) Lip 30, 2019 o 5:53 PDT

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2020 o 1:59 PDT

 

Kamila Bińczak - Roszczypała/Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: fot.: Cezary Piwowarski/TVN

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj kattia 6.0 3 kattia Modelka
Edytuj Soobocinska 6.0 1 Soobocinska Modelka
Edytuj pure_energy27 Fot. Marta Jączak 6.0 1 pure_energy27 Modelka
Edytuj morris333 6.0 1 morris333 Fotograf
Edytuj pablot 6.0 5 pablot Fotograf
Edytuj nikaver 6.0 1 nikaver Modelka
Edytuj oksvnv Fot. Martyna Juszczak
6.0 3 oksvnv Modelka
Edytuj Morvena_makeup 6.0 4 Morvena_makeup Wizażysta
Edytuj p_atka96 6.0 1 p_atka96 Modelka
Zobacz więcej zdjęć