Tym pokazem wyprzedzisz czas!

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Tym pokazem wyprzedzisz czas!

Niezwykły pokaz mody Katarzyny Łęckiej i Jacka Mroczkowskiego w salonie samochodowym BMW ZK Motors w Kielcach! Zobacz szczegóły!

 

Zapraszamy na niezwykły pokaz mody Katarzyny Łęckiej i Jacka Mroczkowskiego, który odbędzie się 14 maja o godzinie 21 w salonie samochodowym BMW ZK Motors w Kielcach, ul. Wystawowa 2.


Marka BMW ZK Motors - mecenas OFF FASHION, fundator konkursowej II Nagrody wręczanej na Gali Finałowej, zaprasza na pokaz kieleckiej projektantki Katarzyna Łęckiej - założycielki marki L. Catherine London, która swoje kolekcje prezentowała na Tygodniach Mody w Nowym Yorku i Londynie. Nim stworzyła własną markę, pracowała w Fashion House of Emilio Pucci, jednym z ulubionych projektantów Sophii Loren i Jackie Kennedy. Projektantka słynie z kreacji szczególnie uwydatniających kobiece kształty, odważnie łączy wyraziste kolory z motywami kwiatowymi. Jej ulubionym materiałem jest jedwab, który wykorzystuje prawie przy każdej kolekcji, polskie koronki, włoskie buty i skórzane dodatki.


Swoje kolekcje zaprezentuje także finalista X edycji konkursu Off Fashion Afterlife - Jacek Mroczkowski, który zasłynął kolekcją: "Powrotu Babcinego Filcu" z odmłodzonym futurystycznym designem. Kolekcja stworzona jest z nietypowego połączenia materiału - ciepłych, filcowych okryć i walonek.


Wstęp za okazaniem zaproszenia.

 

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj AliceGie 6.0 5 AliceGie Fotograf
Edytuj janlens 5.8 8 janlens Fotograf
Edytuj janlens 6.0 3 janlens Fotograf
Edytuj basiabasia 6.0 8 basiabasia Modelka
Edytuj MariaAlexandra Wspomnienia palą mnie jak słońce... 6.0 10 MariaAlexandra Modelka
Edytuj j_wlodarska 6.0 1 j_wlodarska Modelka
Zobacz więcej zdjęć