ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

magrein

Wizażysta

Wizażysta magrein Odwiedzin 9195 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Szybszy kontakt przez fb: www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA lub na: lena.greinert@gmail.com Cenię talent, kreatywność i dążenie do celu, ale nie za wszelką cenę. Nie lubię fałszu, obłudy, plotkarstwa. Pracuję tylko z tymi, którzy dają z siebie 1000% na sesji, bo sama daję z siebie jeszcze więcej. Kocham to, co robię i robię to, co kocham :) Zapraszam do współpracy i twórczych poszukiwań :) *FP na FB: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA ***strona się robi...i robi...i robi, jak się zrobi, to Wam powiem :P Dobrych modelek do beauty nigdy dość, więc zapraszam do kontaktu :) Bardzo proszę o wcześniejsze uzgadnianie terminów, na zapytanie na dzień przed sesją nie będę odpowiadać, bo nie zaglądam tu codziennie. Poza tym gwarantuję, że nikłe są szanse na wolny termin w takim przypadku. Pozdrawiam

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Wizażysta
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
27 stycznia 2015

Pozytywna: Zdolna bestia! Jak na pierwszy raz w studio poradziła sobie śpiewająco. Warto podjąć współpracę z Amandą. Kochana, jakby co pisz, jestem gotowa na dalszą współpracę :)

Wystawiona dla:
konto usunięte Fotograf
Zdjęcie zostało usunięte
24 stycznia 2015

Pozytywna: Bardzo pozytywna współpraca. Wiola wie, co robi, dopracowuje stylizację na maxa. Liczę na dalszą współpracę :)

Wystawiona dla: wrzos_w Stylista
Zdjęcie zostało usunięte
08 sierpnia 2013

Pozytywna: .

Wystawiona dla: qanel Fotograf Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz)
05 czerwca 2013

Pozytywna: Cudna współpraca, piękna dziewczyna, dobrze pozująca. Do sesji podchodzi profesjonalnie i za to ogromny plus :) Mam nadzieję, że się kiedyś jeszcze spotkamy na zdjęciach :)

Wystawiona dla:
konto usunięte Modelka
03 czerwca 2013

Pozytywna: po raz kolejny polecam :)

Wystawiona dla: aurelija Modelka Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz)
03 czerwca 2013

Pozytywna: Wesoło, śmiechowo, ale konkretnie i pro :)

Wystawiona dla: keai Fotograf
24 maja 2013

Pozytywna: Polecam

Wystawiona dla: joana28 Projektant Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz)
29 kwietnia 2013

Pozytywna: Bardzo, bardzo zdolna fryzjerka :) Świetna babeczka, sympatyczna, bezpośrednia. Czaruje nie przy pomocy różdżki, a grzebyków, lokówek, prostownic, gumek, spinek i innych sprzętów. Kochana jesteś rewelacyjna i profesjonalna. Cieszę się, że dołączyłaś na naszej ekipy :*

Wystawiona dla: juliannna Fryzjer
25 kwietnia 2013

Pozytywna: Ania i jej hipnotyzujące spojrzenie - ach!! :) Polecam do współpracy - wesoła, otwarta, bardzo zaangażowana. Dzielnie znosi tortury bielenia i ciapkowania. Poddaje się metamorfozom bez zająknięcia i co najważniejsze - autentycznie wystarczy kilka pstryków i masz to zdjęcie, o które Ci chodziło. Polecam serdecznie, naprawdę warto :)

Wystawiona dla: annie04 Modelka
09 kwietnia 2013

Pozytywna: Wspaniała dziewczyna, rasowa modelka - zaangażowana i pełna pasji, pozuje świadomie. Polecam ogromnie, bo naprawdę warta jest każdej minuty z nią spędzonej :)

Wystawiona dla: weronikal Modelka Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz)