Wypromuj swoje wydarzenie lub casting!

Dodano: 29.05.2020
REKLAMA
Wypromuj swoje wydarzenie lub casting!

Wiemy, jak istotna jest efektywna reklama w biznesie! Aby jeszcze skuteczniej dotrzeć do szerszego grona odbiorców, wykorzystaj możliwość promocji wydarzenia związanego z modelingiem w największym branżowym serwisie społecznościowym w Polsce. Sprawdź, jakie możliwości daje ci reklama w MaxModels!

 

 

Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy formę promocji w serwisie MaxModels dostępną wyłącznie dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek cywilnych. Uruchomiliśmy dla was mechanizm reklamowania wydarzeń z branży modelingowej w bardziej atrakcyjnej i efektownej formie, co z pewnością powiększy grupę odbiorców i pozwoli na skuteczne dotarcie z reklamą do potencjalnych zainteresowanych!

 

 

Co wchodzi w skład usługi promocyjnej?

 

1. Usługa obejmuje promocję wydarzenia związanego z modelingiem w serwisie MaxModels.pl. W ramach usługi promocyjnej gwarantujemy umieszczenie informacji o evencie w jednej z sekcji: Wydarzenia, Castingi, Konkursy lub Newsy. Artykuł będzie zawierał:


- Zdjęcie główne - np. plakat wydarzenia/ grafika ilustrująca event. Zdjęcie główne zostanie również wykorzystane jako grafika widoczna na rotatorze na stronie głównej MaxModels.pl*;
- Lead - treść wstępna artykułu zawierająca 100 znaków, widoczna na stronie zbiorczej Artykułów, Wydarzeń, Castingów, Konkursów lub Newsów (w zależności od charakteru reklamowanego wydarzenia);
- Treść artykułu: 1000 - 1500 znaków ze spacjami;
- Klikalny link do strony agencji lub strony opisującej dokładnie wydarzenie, znajdujący się w treści artykułu.


Prosimy o dostarczenie treści artykułu (redakcja zastrzega sobie prawo do stylistycznej edycji tekstu, niezmieniającej jego znaczenia). Materiał będzie oznaczony jako Artykuł sponsorowany.


2. W cenę usługi jest wliczona 48-godzinna obecność na rotatorze na stronie głównej MaxModels.pl w wybranym przez klienta terminie (np. na tydzień przed wydarzeniem).


Kto może skorzystać z takiej formy reklamy?


1. Z oferty mogą korzystać użytkownicy serwisu oraz osoby niezarejestrowane.

2. Usługa jest skierowana do osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą lub są właścicielami spółki cywilnej. Jest to warunek niezbędny!


Jakie wydarzenia można promować?

 

Będziemy przyjmować tylko takie zgłoszenia, które mają na celu promocję wydarzeń związanych z branżą modelingową i fotograficzną. Na przykład pokazy mody, castingi, imprezy modowe, wernisaże oraz warsztaty, szkolenia i kursy fotograficzne, wizażowe, dla modelek, projektantów, fryzjerów etc.

 

Koszt reklamy


Cena za usługę to 500 zł netto (do ceny zostanie naliczony podatek VAT).

 

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowej promocji na rotatorze na stronie głównej serwisu. Każe dodatowe 24h reklamy na rotatorze kosztuje 100 zł netto.


Jak złożyć zamówienie?


1. Napisz do nas maila na adres reklama@maxmodels.pl wraz z treścią artykułu i zdjęciem wydarzenia oraz wszystkimi danymi wymienionymi poniżej:


- Nazwa firmy;
-  Adres;
- Tel/fax/email;
- NIP zleceniodawcy (oraz PESEL w przypadku osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą);
- dla osób prawnych - nr REGON, KRS, kapitał zakładowy, oznaczenie sądu rejestracyjnego);

- Nazwa wydarzenia;
- Sugerowany termin rozpoczęcia kampanii.

 

2. Zgłoszenia będą przyjmowane w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00.

 

3. Jeśli zgłoszenie będzie kompletne, klient otrzyma od nas maila zwrotnego wraz z odpowiednimi dokumentami i dalszymi instrukcjami. Warunkiem koniecznym do opublikowania artykułu jest zaksięgowanie przelewu na wskazanym przez nas koncie bankowym.


4. Artykuł zostanie opublikowany w ciągu 3 roboczych dni od momentu otrzymania przedpłaty. Obecność na rotatorze uzależniona jest od indywidualnych ustaleń z klientem.

 

* Wymiary grafiki na stronie głównej MaxModels.pl -  552 px x 310 px. Grafikę możecie przygotować sami lub pozostawić to Redakcji.

 

Regulamin promocji >>>

-------------------------------

MaxModels.pl, który jest własnością Grupy Interia, przyjmuje do emisji jedynie wybrane wydarzenia, zgodnie z polityką programową i dostępnością miejsca reklamowego w wybranym przez klienta terminie. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszenia oraz za jakość promowanego wydarzenia.

 

Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj PhotoArtPassion Aiko Tokio August 2023... 6.0 0 PhotoArtPassion Fotograf
Edytuj Julabula 6.0 1 Julabula Modelka
Edytuj bodylicious 6.0 6 bodylicious Modelka
Edytuj Wiktoria56 6.0 3 Wiktoria56 Modelka
Edytuj kolorowenogi 6.0 1 kolorowenogi Fotograf
Edytuj studio10 6.0 6 studio10 Fotograf
Edytuj floyd 6.0 6 floyd Fotograf
Edytuj Julabula 6.0 1 Julabula Modelka
Edytuj mikka2 Fot. @fo_toyana 6.0 2 mikka2 Modelka
Edytuj vtammia Fotograf: boguslawsmiech 6.0 1 vtammia Modelka
Zobacz więcej zdjęć