Wypromuj swoje wydarzenie lub casting!

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
Wypromuj swoje wydarzenie lub casting!

Wprowadziliśmy nową, dodatkową usługę, która ma na celu promocję wydarzeń związanych z branżą modelingową. Organizujesz event? Szukasz modelek? Zobacz, w jaki sposób skuteczniej dotrzeć z informacjami do szerszego grona zainteresowanych!

 

Wielu z was organizuje warsztaty, pokazy mody, castingi i inne ciekawe wydarzenia. Do tej pory informowaliście o swoich eventach w dziale Ogłoszenia oraz na Forum. Obecnie udostępniamy wam dodatkowe miejsce, w którym będziecie mogli promować wydarzenia i castingi. Dzięki temu wasze ogłoszenie będzie atrakcyjne i bardziej widoczne dla użytkowników MaxModels, co powiększy grupę odbiorców i pozwoli na skuteczne dotarcie do potencjalnych zainteresowanych.

 

Co wchodzi w skład usługi promocyjnej?

 

1. Usługa obejmuje promocję wydarzenia w serwisie MaxModels.pl, czyli artykuł, który zostanie umieszczony w sekcji Wydarzenia lub Castingi. Będzie on zawierał:


- Zdjęcie główne - np. plakat wydarzenia. Z tego plakatu zostanie przycięta grafika na stronę główną MaxModels.pl*;
- Lead - 100 znaków, widoczny na stronie zbiorczej Artykułów, Wydarzeń lub Castingów (w zależności od reklamowanego wydarzenia);
- Treść artykułu: 1000 - 1500 znaków ze spacjami;
- Klikalny link do strony agencji lub strony opisującej dokładnie wydarzenie.


Prosimy o dostarczenie treści artykułu (redakcja zastrzega sobie prawo do stylistycznej edycji tekstu, niezmieniającej jego znaczenia). Materiał będzie oznaczony jako Artykuł sponsorowany.


2. W cenę usługi jest wliczona 48-godzinna obecność na rotatorze na stronie głównej MaxModels.pl w wybranym przez klienta terminie (np. na tydzień przed wydarzeniem).


Kto może skorzystać z takiej formy reklamy?


1. Z oferty mogą korzystać użytkownicy serwisu oraz osoby niezarejestrowane.

2. Usługa jest skierowana do osób, które prowadzą działalność gospodarczą lub są właścicielami małej lub średniej firmy. Jest to warunek niezbędny!


Jakie wydarzenia można promować?

 

Będziemy przyjmować tylko takie zgłoszenia, które będą miały na celu promocję wydarzeń związanych z branżą modelingową i fotograficzną. Na przykład pokazy mody, castingi, imprezy modowe, wernisaże oraz warsztaty, szkolenia i kursy fotograficzne, wizażowe, dla modelek, projektantów, fryzjerów etc.

 

Koszt reklamy


Cena za usługę to 500 zł netto (do ceny zostanie naliczony podatek VAT).

 

Dodatowe 24h promocji na rotatorze kosztuje 100 zł netto.


Jak złożyć zamówienie?


1. Napisz do nas maila na adres reklama@maxmodels.pl wraz z treścią artykułu i zdjęciem wydarzenia oraz wszystkimi danymi wymienionymi poniżej:


- Nazwa firmy
-  Adres
- Tel/fax/email
- NIP zleceniodawcy (oraz PESEL w przypadku osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą);
- dla osób prawnych - nr REGON, KRS, kapitał zakładowy, oznaczenie sądu rejestracyjnego);

- Nazwa wydarzenia;
- Sugerowany termin rozpoczęcia kampanii.

 

2. Zgłoszenia będą przyjmowane w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00.

 

3. Jeśli zgłoszenie będzie kompletne, klient otrzyma od nas zwrotnego maila wraz z odpowiednimi dokumentami i instrukcjami. Warunkiem koniecznym do opublikowania artykułu jest zaksięgowanie przelewu na podanym przez nas koncie.


4. Artykuł zostanie opublikowany w ciągu 3 roboczych dni od momentu otrzymania przedpłaty. Obecność na rotatorze uzależniona jest od indywidualnych ustaleń z klientem.

 

* Wymiary grafiki na stronie głównej MaxModels.pl -  552 px x 310 px. Grafikę możecie przygotować sami lub pozostawić to Redakcji.


-------------------------------

MaxModels.pl, który jest własnością Grupy Interia, przyjmuje do emisji jedynie wybrane wydarzenia, zgodnie z polityką programową i dostępnością miejsca reklamowego w wybranym przez klienta terminie. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszenia oraz za jakość promowanego wydarzenia.

 

Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nk5cz 6.0 4 nk5cz Modelka
Edytuj makamidka 6.0 4 makamidka Modelka
Edytuj eeestoooy 6.0 4 eeestoooy Fotograf
Edytuj estera719 "Jeśli zostałeś obdarzony szczęściem, używaj go w cichości i nie chwal się nim, gdyż zazdrość szybko ci je zatruje." (...)

— Christian F. Gellert 6.0 5 estera719 Modelka
Edytuj kasiamarkiewicz fot. Sewryn Cieślik
mua. Renata Skórczyńska 6.0 38 kasiamarkiewicz Modelka
Edytuj j_angel Fotograf: Tomasz Ciesielski
MUA: Celina Uczyńska
Suknia - WWW DEVU COM PL
Biżuteria - BERYL 6.0 0 j_angel Modelka
Edytuj marianna-p Makowa panienka

pozowała Kamila
wizaż Tosia
stylizacja, obróbka- ja 6.0 16 marianna-p Fotograf
Edytuj MonikaB1980 6.0 7 MonikaB1980 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć