Zgłoś się na casting do Queen of Poland 2021! Finał już w czerwcu w egzotycznym kraju

Dodano: 27.04.2021
REKLAMA
Zgłoś się na casting do Queen of Poland 2021!  Finał  już w czerwcu w egzotycznym kraju

Trwają castingi do tegorocznej edycji konkursu Queen of Poland. Maxmodels.pl objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem, którego organizatorem jest agencja Maxima Models. Sprawdź, jak zgłosić się na casting i zawalczyć o koronę oraz tytuł Queen of Poland 2021!

 

 

Queen of Poland to polska edycja światowego konkursu Queen of the World. W 2012 roku nasza reprezentantka, Natalia Wesołowska, zdobyła tytuł Queen of the World! Zgodnie z zasadami do konkursu może przystąpić każda dziewczyna w wieku 16-28 lat, bez względu na stan cywilny. Finalistki konkursu często biorą udział w konkursach międzynarodowych, a także występują w reklamach oraz podpisują kontrakty z wieloma firmami. Są także angażowane do sesji zdjęciowych dla prestiżowych magazynów w rożnych stronach świata.

 

 

 

Organizatorem konkursu od 2002 roku jest Maxima Models. Finały Queen of Poland odbywają się w egzotycznych miejscach i są transmitowane przez Telewizję Polsat. Poprzednie gale finałowe odbywały się w Turcji, Grecji, Maroku, Egipcie, Tunezji, Izraelu, Dubaju, Minorce, Wyspach Kanaryjskich.

 

Aby zgłosić się do tegorocznej edycji konkursu, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: biuro@maxima-models.pl. Zgłoszenie powinno zawierać 5 zdjęć i wymiary kandydatki.

 

Z nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane kandydatki, które przyjadą na półfinał ogólnopolski. Podczas półfinału wyłonionych zostanie 14 finalistek, które polecą 6 czerwca na Djerbę (TUNEZJA) i spędzą tam tydzień. Na dwugodzinnej gali finałowej, która odbędzie się 11 czerwca, dziewczęta zaprezentują się podczas czterech wyjść: w sukniach ślubnych, strojach sportowych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych. Gala finałowa zakończy się wyborem QUEEN OF POLAND 2021, I Vice QUEEN OF POLAND, II Vice QUEEN OF POLAND. Finał uświetnią również artyści z Polski. Jak co roku, w międzynarodowym jury konkursu, zasiądą znane osobistości ze świata showbiznesu.

 

 

 

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj fifteenthaugust 6.0 1 fifteenthaugust Fotograf
Edytuj pcichowicz 6.0 1 pcichowicz Modelka
Edytuj Karola86 6.0 0 Karola86 Modelka
Edytuj akinomrodis kobieta... 6.0 0 akinomrodis Modelka
Edytuj zugrabowska 6.0 0 zugrabowska Modelka
Edytuj fotomag 6.0 0 fotomag Fotograf
Edytuj maro89 Pozowała: https://www.instagram.com/ati_photomodel/ 6.0 0 maro89 Fotograf
Edytuj Karola86 6.0 0 Karola86 Modelka
Edytuj Natalia6 6.0 0 Natalia6 Modelka
Edytuj milla_m 6.0 1 milla_m Modelka
Zobacz więcej zdjęć