Zgłoś się na casting do Queen of Poland 2021! Finał już w czerwcu w egzotycznym kraju

REKLAMA
Zgłoś się na casting do Queen of Poland 2021!  Finał  już w czerwcu w egzotycznym kraju

Trwają castingi do tegorocznej edycji konkursu Queen of Poland. Maxmodels.pl objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem, którego organizatorem jest agencja Maxima Models. Sprawdź, jak zgłosić się na casting i zawalczyć o koronę oraz tytuł Queen of Poland 2021!

 

 

Queen of Poland to polska edycja światowego konkursu Queen of the World. W 2012 roku nasza reprezentantka, Natalia Wesołowska, zdobyła tytuł Queen of the World! Zgodnie z zasadami do konkursu może przystąpić każda dziewczyna w wieku 16-28 lat, bez względu na stan cywilny. Finalistki konkursu często biorą udział w konkursach międzynarodowych, a także występują w reklamach oraz podpisują kontrakty z wieloma firmami. Są także angażowane do sesji zdjęciowych dla prestiżowych magazynów w rożnych stronach świata.

 

 

 

Organizatorem konkursu od 2002 roku jest Maxima Models. Finały Queen of Poland odbywają się w egzotycznych miejscach i są transmitowane przez Telewizję Polsat. Poprzednie gale finałowe odbywały się w Turcji, Grecji, Maroku, Egipcie, Tunezji, Izraelu, Dubaju, Minorce, Wyspach Kanaryjskich.

 

Aby zgłosić się do tegorocznej edycji konkursu, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: biuro@maxima-models.pl. Zgłoszenie powinno zawierać 5 zdjęć i wymiary kandydatki.

 

Z nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane kandydatki, które 23 maja przyjadą na półfinał ogólnopolski do hotelu Radisson w Warszawie. Podczas półfinału wyłonionych zostanie 14 finalistek, które polecą 6 czerwca na Djerbę (TUNEZJA) i spędzą tam tydzień. Na dwugodzinnej gali finałowej, która odbędzie się 11 czerwca, dziewczęta zaprezentują się podczas czterech wyjść: w sukniach ślubnych, strojach sportowych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych. Gala finałowa zakończy się wyborem QUEEN OF POLAND 2021, I Vice QUEEN OF POLAND, II Vice QUEEN OF POLAND. Finał uświetnią również artyści z Polski. Jak co roku, w międzynarodowym jury konkursu, zasiądą znane osobistości ze świata showbiznesu.

 

 

 

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj aveelline 6.0 0 aveelline Modelka
Edytuj delszi 6.0 1 delszi Modelka
Edytuj kamilrobert 6.0 0 kamilrobert Model
Edytuj vanessa_k . 6.0 0 vanessa_k Modelka
Edytuj Piotr_Bednarek 6.0 0 Piotr_Bednarek Fotograf
Edytuj yast 6.0 1 yast Wizażysta
Edytuj Muszyniankaa 6.0 0 Muszyniankaa Modelka
Edytuj Muszyniankaa 6.0 0 Muszyniankaa Modelka
Edytuj Lenka524 6.0 0 Lenka524 Modelka
Zobacz więcej zdjęć