Znamy Miss Euro Maxmodels!

REKLAMA
Znamy Miss Euro Maxmodels!

Wczoraj poznaliśmy zwycięzców mistrzostw Europy w piłce nożnej. Sukces włoskiej drużyny zakończył Euro 2020. To jednak nie koniec emocji! Poznajcie wyniki plebiscytu na Miss Euro Maxmodels. Kto zdobył największą ilość Waszych głosów oraz wyróżnienie redakcji Sport Interia?

 

 

Przez ostatnie 18 dni codziennie mogliście oddawać głosy na kandydatki w plebiscycie Miss Euro Maxmodels! W pierwszym etapie konkursu otrzymaliśmy od Was wiele interesujących zgłoszeń, a do ścisłego finału - plebiscytu dostały się wyjątkowe modelki, których zdjęcia o tematyce kibicowskiej zrobiły na nas ogromne wrażenie. Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatkom, które znalazły się w finale plebiscytu i dziękujemy za to, że aktywnie uczestniczycie w życiu społeczności oraz dzielicie się z nami swoimi pracami. Bardzo dziękujemy również głosującym za wszystkie oddane głosy. Sprawdźcie, które kandydatki otrzymały największą ilość głosów oraz która z nich otrzymała specjalne wyróżnienie redakcji Sport Interia!


Wyniki plebiscytu Miss Euro Maxmodels


Miss Euro Maxmodels - 1 miejsce

 

Najwięcej, bo 2323 Waszych głosów, otrzymała modelka slodkie_amaretto, czyli Katarzyna B. To właśnie ta kandydatka, dzięki Waszym głosom otrzymuje tytuł Miss Euro Maxmodels i atrakcyjną nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 PLN! Gratulacje!


Miss Euro Maxmodels - 2 miejsce

 

Drugie miejsce, pod względem liczby Waszych głosów, zdobyła Emilia Ch., czyli ChrzanovskaEmilia. Na Emilię oddaliście 954 głosów, co zagwarantowało jej drugie miejsce i nagrodę pieniężną - 500 PLN. Gratulacje!

 

Miss Euro Maxmodels - 3 miejsce

 

Trzecie miejsce przypada Marice P., którą znajdziecie w serwisie pod Nickiem marika96. Ta kandydatka otrzymała 934 głosy, dzięki czemu znajduje się na III miejscu i otrzyma nagrodę pieniężną - 500 PLN.

 

Nagroda Specjalna


Wyróżnienie redakcji Sport Interia


W plebiscycie Miss Euro Maxmodels przewidzieliśmy nagrodę specjalną - wyróżnienie redakcji Sport Interia, która z zapartym relacjonowała rozgrywki odbywające się w ramach mistrzostw Europy, ale także śledziła nasz plebiscyt!
Redakcja Sport Interia mogła wyróżnić tylko jedną z kandydatek, co okazało się niezwykle trudnym zadaniem. Ostatecznie, decyzją sportowej redakcji, wyróżnienie otrzymuje Monika Ch., znana w serwisie jako blackchik! Monika otrzyma atrakcyjną nagrodę pieniężną w wysokości 1000 PLN. Gratulujemy!

 

Wraz z redakcją Sport Interia życzymy kandydatkom, które brały udział w plebiscycie Miss Euro Maxmodels wielu sukcesów! Jeśli chcecie zobaczyć, jak podczas mistrzostw Europy kibicowały nasze finalistki, to zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć: Zobacz wszystkie zdjęcia kandydatek Miss Euro Maxmodels w serwisie Sport Interia >>>

 

Redakcja Maxmodels.pl

 

Zobacz też: Ranking najpiękniejszych WAGs >>

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Marcinfotograf https://www.instagram.com/marciniakphoto/ 6.0 0 Marcinfotograf Fotograf
Edytuj Lauphotography 5.8 0 Lauphotography Fotograf
Edytuj MKanalogs Mod.: Łucja Stefaniuk
MUA: Wszelaky MakeUp 6.0 0 MKanalogs Fotograf
Edytuj LightPoint 6.0 0 LightPoint Fotograf
Edytuj Nicole0506 6.0 0 Nicole0506 Modelka
Edytuj Nicole0506 6.0 0 Nicole0506 Modelka
Edytuj Nicole0506 6.0 2 Nicole0506 Modelka
Edytuj faloptyka Marta 6.0 0 faloptyka Fotograf
Zobacz więcej zdjęć