Znamy najlepszych modeli i modelki w 2019 roku!

REKLAMA
REKLAMA
Znamy najlepszych modeli i modelki w 2019 roku!

Prestiżowy serwis Models.com na przełomie grudnia i stycznia publikuje ranking najlepszych modelek i modeli mijającego roku. Jurorzy oraz czytelnicy przyznają tytuły w kilku kategoriach, jednak najważniejszą z nich jest tytuł Modela i Modelki Roku. Sprawdźcie, kto tym razem został doceniony przez przedstawicieli branży oraz czytelników serwisu.

 

 

Zobacz też: Marki odzieżowe na topie >>>

 

Model of the Year Industry Awards, to nagrody przyznawane każdego roku przez serwis Models.com. Wśród jurorów zasiada aż dwustu pięćdziesięciu profesjonalistów z branży modowej, a wśród nich są między innymi styliści, projektanci, fotografowie, redaktorzy, styliści fryzur, wizażyści, organizatorzy castingów. Dodatkowo w plebiscycie każdy z czytelników serwisu Models.com może oddać głos, bowiem organizatorzy przewidzieli dwóch laureatów w każdej kategorii - jednego wybiera grono jurorów, a drugiego czytelnicy. W tym roku nagrody zostały przyznane w jedenastu kategoriach: Model of the Year Women, Model of the Year Men, Breakout Star Women, Breakout Star Men, Comeback of the Year, Social Media Star Women, Social Media Star Men, Street Style Women, Street Style Men, Celebrity Crossover Women, Celebrity Crossover Men.

 

Kto znalazł się w zestawieniu? Najważniejsze tytuły modela i modelki roku w głosowaniu profesjonalistów z branży przypadły Adut Akech i Altonowi Masonowi. Ten wynik może być zaskakujący, bowiem utalentowana modelka Adut Akech już drugi rok z rzędu otrzymała tytuł Modelki Roku w plebiscycie Models.com, wyprzedzając tym samym gwiazdy modelingu takie jak: Kendall Jenner, Bellę Hadid, Kaię Gerber czy Irinę Shayk!

 

Post udostępniony przez Adut Akech Bior (@adutakech) Paź 10, 2018 o 6:51 PDT

Nawet sama Adut nie kryła zaskoczenia. W mediach społecznościowych opublikowała wyniki plebiscytu, podkreślając, że wydaje jej się to nierealne i że to najlepsza wiadomość, jaką mogła otrzymać. Wspomniała też, że był to dla niej bardzo trudny rok, ale może powiedzieć, że jednocześnie najlepszy. Ten tytuł to kolejne wyróżnienie dla Adut w ostatnim czasie, bowiem otrzymała ona nagrodę modelki roku także podczas British Fashion Awards 2019. Adut Akech to modelka pochodzenia sudańsko-australijskiego, ma zaledwie 20 lat. Na swoim koncie ma już kilka okładek magazynu Vogue. Pojawiła się między innymi na okładce wrześniowego numeru brytyjskiej edycji, który współtworzyła księżna Sussexu. Meghan zaprosiła do współpracy kobiety, które starają się zmieniać świat na lepsze. Wybór padł między innymi na Adut - modelka jest znana z tego, że głośno mówi o tolerancji i sytuacji uchodźców.


Czytelnicy serwisu byli w połowie zgodni z decyzją jurorów - ich nagroda dla Modela Roku również powędrowała do Altona Masona, a tytuł Modelki Roku otrzymała Naomi Campbell.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Alton (@altonmason) Lis 28, 2019 o 9:44 PST

 

Jakie nazwiska znalazły się wśród zdobywców pozostałych tytułów?

 

Breakout Star Women i Breakout Star Men

Osoby wyróżnione tym tytułem dopiero zaczynają karierę w branży, jednak w tak krótkim czasie udało im się wziąć udział w upragnionych kampaniach oraz zdobyć prestiżowe zlecenia! Kobieta, która otrzymała wyróżnienie jurorów to Mona Tougaard, a czytelników: Meghan Roche. Tytuł Breakout Star Men otrzymał Leon Dame, a według czytelników należy się on Liamowi Kelly'emu.

 

Comeback of the Year

Powrót roku, to wyróżnienie dla gwiazdy modelingu, która na jakiś czas odeszła w cień, ale w ostatnim czasie znów zrobiło się o niej głośno. W głosowaniu branży otrzymała je Sara Blomqvist, wybór czytelników: Xiao Wen Ju.

 

Social Media Star Women i Social Media Star Men

Doskonale wiemy, że statystyki z Instagrama stanowią też o sile pozycji w świecie mody. Ogromna liczba obserwatorów i polubień ma niemały wpływ na pozyskiwanie atrakcyjnych zleceń! Nie jesteśmy zaskoczeni, że jurorzy przyznali tytuł gwiazdy social medów pięknej Belli Hadid! Czytelnicy natomiast wyróżnili ikonę modelingu Naomi Campbell. W gronie nagrodzonych mężczyzn, decyzją jurorów znalazł się Alton Mason, a czytelnicy wybrali Radaela Millera.

 

Zobacz też: Bella Hadid najpiękniejszą kobietą na świecie >>>


Street Style Women i Street Style Men

Z plebiscytu Models.com możemy dowiedzieć się także, czyj uliczny styl przyciąga i wyróżnia się najbardziej. Jurorzy zdecydowali, że z modą uliczną najlepiej radzi sobie Adesuwa Aighewi i Alton Mason. W głosowaniu czytelników również zwyciężył Alton Mason, a wśród kobiet: Bella Hadid.

 

Celebrity Crossover Women i Celebrity Crossover Men

Tym tytułem obdarowywane są gwiazdy show-biznesu, które często angażowane są do udziału w wielkich kampaniach, muszą więc dobrze odnajdować się w roli modelek i modeli. Przedstawiciele branży postanowili tym razem docenić Hunter Schafer oraz Timothée Chalameta, a czytelnicy Zendaye i Harrego Stylesa!

 

Z pełnymi wynikami można zapoznać się na łamach serwisu Models.com. Zgadzacie się z wyborem czytelników serwisu i grona jurorów?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Bella (@bellahadid) Kwi 17, 2018 o 4:15 PDT

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Leon Dame (@leondame) Cze 26, 2016 o 2:54 PDT

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MonaLisa (@mona_tougaard) Lis 21, 2019 o 7:41 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya) Paź 28, 2019 o 4:58 PDT

 

K.Bińczak-Roszczypała/Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: AFP/NIKLAS HALLE'N

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Ari_of_Cintra 6.0 5 Ari_of_Cintra Modelka
Edytuj Ari_of_Cintra 6.0 2 Ari_of_Cintra Modelka
Edytuj bartibp P Emma May 6.0 1 bartibp Retuszer
Edytuj _adam_bubak_ 2019 Kalendarz Zakładów Kablowych Bitner
MUA & HAIR: Beata Augustyniak
Stylist: Ania Makuszewska
mod. Joanna Gacek 6.0 1 _adam_bubak_ Fotograf
Edytuj Julia24gr03 6.0 1 Julia24gr03 Modelka
Edytuj mikaaaaa 6.0 2 mikaaaaa Modelka
Edytuj himykk 6.0 1 himykk Modelka
Edytuj vintageheartfoto 6.0 6 vintageheartfoto Fotograf
Edytuj Natalia-K 6.0 1 Natalia-K Modelka
Edytuj eryka_blond 6.0 1 eryka_blond Modelka
Zobacz więcej zdjęć