Adrianna Sieklińska - wywiad z laureatką The Look Of The Year 2015

REKLAMA
Adrianna Sieklińska - wywiad z laureatką The Look Of The Year 2015

Ada ma 21 lat i pochodzi z Bielska-Białej. We wrześniu tego roku została laureatką prestiżowego konkursu The Look Of The Year, w którym setki modelek konkurowały o kontrakt i tytuł najpiękniejszej nowej twarzy polskiego modelingu. Początkiem tego roku dołączyła do grona użytkowników MaxModels.pl - jej portfolio możesz zobaczyć tutaj.


Katarzyna Denkowska: Czy przed The Look Of The Year brałaś udział w podobnych konkursach? Czy masz za sobą już tego typu sukcesy?


Adrianna Sieklińska: - THE LOOK OF THE YEAR jest pierwszym konkursem dla modelek w którym wzięłam udział. Etap ogólnopolski poprzedził wcześniej casting w Bielsku-Białej, który wygrałam. Zwycięstwo to dało mi możliwość udziału w kolejnych eliminacjach na szczeblu ogólnopolskim. Nigdy wcześniej nie interesowałam się poważnie modelingiem, chociaż zawsze myślałam o spróbowaniu swoich sił w tym zawodzie.

 

fot. Kurylewski/AKPA


Co było dla ciebie największym wyzwaniem w czasie trwania konkursu The Look Of The Year?


- Z pewnością denerwowałam się prezentacją przed tak dużą widownią, wystąpienia publiczne zawsze były dla mnie stresujące. Musiałam przełamać w sobie ten strach. Dzięki próbom i przygotowaniom do finału poczułam się zdecydowanie pewniej. Stąd na finale THE LOOK OF THE YEAR nie byłam już aż tak zdenerwowana, chociaż dopiero po pierwszym wyjściu emocje opadły.

 

fot. Malwina Sulima

 

Jakie są twoje plany na nadchodzące miesiące?


- Po wygranej w polskim konkursie, poleciałam od razu na światową edycję THE LOOK OF THE YEAR do Włoch. Na Sycylii spędziłam tydzień z dziewczynami z ponad 40 krajów świata, które brały udział w wydarzeniu.

 

- Teraz przede mną praca w wymarzonym zawodzie modelki. Podpisałam kontrakt z agencją, w najbliższym czasie wezmę udział w pokazie Paprocki & Brzozowski, Bizuu, gali Flesz Fashion Night. Wystąpię także w sesji zdjęciowej dla marki Le Desir. Za mną pierwsze testy z wyjątkowymi i utalentowanymi fotografkami: Malwiną Sulimą i Tatianą Sajduk. Jestem bardzo zadowolona z efektów tej współpracy. Przede mną kolejne castingi i propozycje pracy. Oczywiście ważną dla mnie kwestią jest połączenie pracy modelki ze studiami. Jestem pełna nadziei, że uda mi się pogodzić te dwie sprawy, które są dla mnie równie ważne.

 

fotografia z portfolio w MaxModels.pl

 

Z kim najbardziej byś chciała pracować? Jaka sesja ci się marzy?


- Każdy wygrany casting traktuje jako sukces i wyróżnienie. Jestem na początku swojej drogi w zawodzie modelki, a więc bardzo się cieszę gdy osoby z branży mnie doceniają. W przyszłości bardzo chciałabym pójść w pokazie Christiana Diora. Z dumą prezentowałabym na sobie jego kolekcję. Moim marzeniem jest także podwodna sesja zdjęciowa. Woda to mój żywioł, więc byłoby to niezapomniane przeżycie.

 

fot. Malwina Sulima


Kto jest dla ciebie największym autorytetem, od którego czerpiesz inspiracje?


- Nie mam jednej konkretnej osoby od której czerpię inspiracje. Zarówno w życiu codziennym jak i w modzie, staram się wzorować na wielu osobach dzięki czemu nie zamykam siebie, marzeń czy wyobraźni w jednym punkcie.

 

Więcej zdjęć Ady znajdziesz w jej portfolio w MaxModels.pl >>>

 

rozmawiała: Katarzyna Denkowska

zdjęcie główne: Malwina Sulima

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: O Was
Zdjęcia MaxModels
Edytuj refusedtobelieve 6.0 2 refusedtobelieve Fotograf
Edytuj bg-fotografia 6.0 0 bg-fotografia Fotograf
Edytuj SebastianSzala 6.0 0 SebastianSzala Fotograf
Edytuj Iza_Ambroziak 6.0 1 Iza_Ambroziak Modelka
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj przyjdznaportret Ola 6.0 0 przyjdznaportret Fotograf
Edytuj OlgaHalik1 6.0 0 OlgaHalik1 Modelka
Edytuj ludwik_a 6.0 0 ludwik_a Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 16 Pablo456 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć