Charyzmatyczna modelka oświadczyła się partnerce na wizji. Ślub będzie w Vegas

Dodano: 12.08.2022
REKLAMA
Charyzmatyczna modelka oświadczyła się partnerce na wizji. Ślub będzie w Vegas

Jest jedną z najpopularniejszych przedstawicielek środowiska LGBT+ w Polsce – jej pocałunek z narzeczoną Judytą ozdobił okładkę Vogue. Julia Sobczyńska, czyli finalistka 10. edycji Top Model, chociaż nie wygrała programu, prężnie rozwija karierę modelki. Na koncie ma już współprace z markami Adidas, YES i Douglas. Czym zaskakuje charyzmatyczna dziewczyna?

 

 

Julia Sobczyńska - pochodzenie


Pochodzi z gminy Widawa w powiecie łaskim, skończyła liceum w Zduńskiej Woli, a następnie rozpoczęła studia na Uniwersytecie Łódzkim. Julia Sobczyńska edukację stawia wysoko, bardzo dobrze wspominając szkolny czas. Jak przyznaje: "Bardzo lubiłam chodzić do szkoły. Nigdy nie miałam większych problemów z nauką. Raczej należałam do tych wygadanych uczniów. Zawsze mnie było wszędzie pełno, ale wydaje mi się, że nie przysparzałam żadnych trudności nauczycielom".


Dwie największe pasje Julii to podróżowanie i akwarystyka, ale wśród nich oczywiście znalazło się zamiłowanie do mody. Dziewczyna mówi, że pragnie poznawać nowe osoby ze świata modelingu, poszerzać kontakty i rozwijać się w branży.

 

 

Julia nigdy nie miała problemów z pozowaniem, przed obiektywem czuła się swobodnie i pewnie - jeszcze przed wystąpieniem w Top Model brała udział w kilku lokalnych sesjach. Jej atrakcyjne wymiary 83/61/89, wzrost 179cm i interesująca twarz otworzyły furtkę do świata mody, a ona chętnie w nim została.


Julia Sobczyńska - kariera


10. edycja programu Top Model stała się dla niej przepustką do wielkiego świata modelingu. Swoją charyzmą i osobowością zainteresowała jury, szybko udowadniając, że ma zadatki na modelkę z krwi i kości. Pracowita, ambitna, skupiona - pozytywna energia Julii wniosła powiew świeżości do 10 edycji.

 

Przeczytaj też:

Sprzedawała warzywa na rynku, dziś zarabia fortunę. Oto historia "rosyjskiego kopciuszka"


Julia zakwalifikowała się do finału, walcząc o pierwsze miejsce z Nicole Akonchong i Dominiką Wysocką. Ostatecznie zajęła trzecie miejsce, ale to tylko stało się dla niej motywacją, aby osiągać dalsze sukcesy w świecie mody. Jak powiedziała: "Na pewno po zakończeniu programu dalej chciałabym pracować jako modelka. Pragnę się rozwijać, podróżować i poznawać ludzi ze świata mody. Wielu z nich jest dla mnie inspiracją, dają mi motywację do dalszego działania. Jestem wiecznie ciekawa i często odczuwam niedosyt, ale tylko w pozytywnym znaczeniu."

 

 

I tak jak powiedziała, tak zrobiła - Julia Sobczyńska bierze udział w światowych projektach, pokazach i sesjach zdjęciowych. Osiągnięciami dzieli się na instagramowym profilu, na którym królują też jej zdjęcia z narzeczoną Judytą.


Jednym z istotnych przedsięwzięć Julii był udział w kampanii „Bel" organizowanej przez grupę Stonewall, w ramach której powstała seria filmików dotyczących środowiska LGBT+. Według stowarzyszenia, aż trzy czwarte uczniów LGBT+ deklaruje, iż miewa myśli samobójcze. Dlatego projekt ma na celu wsparcie dojrzewających osób nieheteronormatywnych, które czują się zagubione, prześladowane i dyskryminowane przez własną orientację seksualną.


Ogromnym sukcesem okazała się też sesja zdjęciowa dla Vogue - Julia wraz z partnerką zostały bohaterkami okładki nowego Vogue Polska. Ich pocałunek ozdobił okładkę, stał się uhonorowaniem czerwca, czyli Miesiąca Dumy, który poświęcono właśnie osobom LGBT+.

 

 

Charyzmatyczna modelka nie spoczęła na laurach, wystąpiła w teledysku Blue Cafe, pozuje dla MMCstudio, a także współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Modivo i Adidas (promując kolekcję Adidas Pride). Julia została ambasadorką okularów Komono, a dokładniej kampanii „Come As You Are", a także wzięła udział w projekcie Cross Project. Poza tym reklamuje kosmetyki Biovax oraz perfumy Dauglas. Stała się również jedną z ikon biżuterii Yes.


Julia Sobczyńska - prywatnie


Charakterystyczna modelka przyznaje, że ogrom pewności siebie zawdzięcza narzeczonej Judycie, która pomogła jej odkryć prawdziwe piękno. Chociaż na początku homoseksualność Julii była trudna do zaakceptowania przez tatę, z czasem zmienił zdanie i wspiera córkę, podobnie jak mama i rodzeństwo.


Jak mówi Julia: Zdecydowanie wspaniale jest mieć taką rodzinę. Szczęśliwy związek z Judytą tworzymy już od prawie 3 lat. Jestem bardzo wdzięczna moim bliskim, że w pełni mnie akceptują. To nie jest tak że akceptacja przyszła z dnia na dzień. Najważniejsze jest to, aby zaakceptować siebie. Później wszystko już zaczyna się układać.

 

 

Judyta oświadczyła się Julii w Mediolanie pod Katedrą Duomo. Modelka zapragnęła odwdzięczyć się ukochanej tym samym, dlatego podarowała Judycie zaręczynowy pierścionek podczas finałowego odcinka Top Model. Obiecała, że zrobi to, jeśli wygra 10. edycję - mimo że zajęła trzecie miejsce i tak uklękła przed partnerką na wizji.

 

Przeczytaj też:

Zaręczyny w „Top Model": Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce


Julia przyznaje, że zawsze podobały się jej kobiety, już jako dziewczynka w podstawówce miała motylki w brzuchu na widok rówieśniczek. Na początku trudno jej było zaakceptować odmienną seksualność, próbowała nawet na siłę spotykać się z chłopakami, wówczas jednak czuła się nieswojo, a gdy wracała do domu, płakała. W końcu jednak ujawniła swoją orientację, przeprowadziła trudne rozmowy z rodzicami i dopiero wtedy rozpoczęła niełatwy proces akceptacji.


Julia i Judyta planują ślub w Las Vegas, tylko w gronie najbliższych osób. Marzą o podróży poślubnej po Stanach. Julia życiem prywatnym i zawodowym dzieli się na Instagramie, na którym na ten moment obserwuje ją ponad 45 tysięcy osób. Julia jest jednym z symboli środowiska LGBT+ w Polsce, motywując, wspierając i dając nadzieję osobom nieheteronormatywnym.

 

 

Julia Sobczyńska

Wiek: 23 lata
Data i miejsce urodzenia:
Stan cywilny: zaręczona
Partner: Judyta Mliczek
Wzrost: 179 cm
Wymiary: 83-61-89 cm
Waga: 55 kg
Włosy: Blond
Oczy: Niebieskie
Agencja: D'vision

 

Milena Dzikowska/Redakcja Maxmodels.pl

 

Przeczytaj też:

Pracowały tam najpiękniejsze dziewczyny. Gdy szły ulicą, pluto im pod nogi

Nowy wzór seksapilu. Ta chłopczyca wywróciła świat mody do góry nogami

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
fotograf.82 15 wrześniaFotograf
Pięknie Julka. Wykorzystałaś swój potencjał. Widzisz? Nie tylko ja to dostrzegłem :)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj errorwiki 6.0 0 errorwiki Modelka
Edytuj zaremskar 6.0 0 zaremskar Modelka
Edytuj zaremskar 6.0 1 zaremskar Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 7 Pablo456 Fotograf
Edytuj Valeriia11 6.0 1 Valeriia11 Modelka
Edytuj fotomaniacbest 6.0 0 fotomaniacbest Fotograf
Edytuj Panoramix4444 6.0 0 Panoramix4444 Fotograf
Edytuj PawD Sesja z Natalią. 6.0 0 PawD Fotograf
Edytuj LUK Victoria

https://www.instagram.com/lukasz_kus/ 6.0 0 LUK Fotograf
Edytuj Sharka Fot. Aiste Hong 6.0 1 Sharka Modelka
Zobacz więcej zdjęć