Zaręczyny w „Top Model”: Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

REKLAMA
Zaręczyny w „Top Model”: Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Wielki finał 10. edycji "Top Model” za nami, a emocje po ogłoszeniu werdyktu wciąż jeszcze nie opadły. Internautów rozgrzewa nie tylko wygrana Dominiki Wysockiej, z którą wielu fanów programu się nie zgadza, ale również wczorajsze zaręczyny finalistki programu - Julii Sobczyńskiej - ze swoją dziewczyną. Kim jest wybranka Julii?

 

 

Kontrowersje wokół werdyktu

 

Emocje po wielkim finale "Top Model" wciąż jeszcze nie opadły. Internauci w mediach społecznościowych dają wyraz swojego niezadowolenia z wygranej Dominiki Wysockiej. Zdaniem wielu wygrała najsłabsza z trzech finalistek. Internauci zgodnie twierdzą, że to Julia Sobczyńska powinna zwyciężyć jubileuszową edycję show.

 

Zobacz relację z finału

 

Modelka podczas trwania show świetnie radziła sobie z zadaniami. Według wielu widzów to ona przeszła największą metamorfozę i stała się świadomą swojego ciała i umiejętności kobietom. Jurorzy "Top Model" doceniają natomiast Julię za jej determinację, odwagę i upór w dążeniu do celu. I chociaż modelka nie wygrała dziesiątej edycji show i odpadła w pierwszych eliminacjach podczas wielkiego finału, to dla wielu jest ona wygraną. Zdaniem internautów to właśnie Julia ma szansę na prawdziwą karierę w świecie mody.


Oświadczyny na scenie "Top Model"

 

Chociaż Julia odpadła podczas pierwszych eliminacji podczas finałowego wieczoru, to dostarczyła ogromnych emocji fanom programu jeszcze na długo po zakończeniu transmisji z odcinka w telewizji. W mediach społecznościowych pochwaliła się bowiem tym, że na scenie "Top Model" tuż po finale uklęknęła przed swoją partnerką i poprosiła ją o rękę. Judyta Milczek przyjęła oświadczyny i powiedziała: "TAK". Modelka tak skomentowała zaręczyny na swoim profilu na Instagramie: "Kochani, to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię."

 

Judytę Milczek, narzeczoną Julii, widzowie mogą kojarzyć już z castingów do "Top Model". To właśnie Judyta towarzyszyła bowiem aspirującej modelce podczas pierwszych spotkań z jurorami show. Julia na wizji opowiedziała o tym, jak trudno było jej zaakceptować swoją orientację oraz przekazać te informacje swojej rodzinie. Szybko jednak okazało się, że najbliżsi Julii zaakceptowali partnerkę swojej córki i kobiety mogą planować wspólną przyszłość. Kobiety mieszkają razem od półtora roku. Jak podkreśla sama Julia, to dzięki Judycie wzięła udział w modowym show. Modelka chce wziąć ślub w Las Vegas.

 

W odpowiedzi na wideo z oświadczynami w sieci posypały się gratulacje nie tylko od fanów programu, ale również uczestników modowego show, celebrytów oraz influencerów. Widzowie podkreślają, że Julia tymi zaręczynami i udowodniła swoją odwagę, siłę i determinację. Kibicujecie dziewczynom?

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl
Zdjęcie główne: Instagram @topmodelpolska

 

Zobacz też:


Naga sesja w "Top Model"


Kim jest Dominika Wysocka? Poznaj nową Top Model


Finał "Top Model" ustawiony? Była uczestniczka bojkotuje modowe show


Brodka zmieszana z błotem za występ w "Top Model". Co tam się stało?

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj angelika_n 6.0 0 angelika_n Fotograf
Edytuj owczarska__raw Foto: Joanna Kaźmierczak Fotografia
Suknia: Dresses and dreams 6.0 0 owczarska__raw Modelka
Edytuj olastrzelczyk 6.0 1 olastrzelczyk Modelka
Edytuj cezaryhaczkur 6.0 2 cezaryhaczkur Fotograf
Edytuj Aron_Foto www.instagram.com/aron_foto_
www.patreon.com/aron_foto_ 6.0 0 Aron_Foto Fotograf
Edytuj hubi12349 6.0 2 hubi12349 Fotograf
Edytuj julia_knach 5.9 0 julia_knach Modelka
Edytuj nati3583 #makeup 6.0 2 nati3583 Modelka
Edytuj Mooniique Photographer: @wisniewskiphoto 6.0 0 Mooniique Modelka
Zobacz więcej zdjęć