„Top Model 10”: Naga sesja uczestników

Dodano: 06.10.2021
REKLAMA
„Top Model 10”: Naga sesja uczestników

Naga sesja zdjęciowa to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i budzących najwięcej emocji momentów w trakcie trwania „Top Model”. To również zadanie, które przysparza uczestnikom modowego show dużą trudność. Sprawdźcie, kto najlepiej poradził sobie z tym wyzwaniem, a kto musiał pożegnać się z programem.Nowy dzień, nowe wyzwania


W szóstym odcinku modowego show nie zabrakło emocji. I to nie tylko z uwagi na nagą sesję zdjęciową, która w każdej odsłonie show budzi ogromne kontrowersje. Zanim uczestnicy mogli sprawdzić się w tym wyjątkowo emocjonującym wyzwaniu, musieli jednak sprostać pierwszemu zadaniu, w którego trakcie zostali oni podzieleni na trzy grupy. Każda z ekip miała stawić się na trzech castingach: do pokazu znanego polskiego duetu projektantów MMC, prezentacji najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego oraz do sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji nowojorskiego projektanta Rafała Świądra. Dla większości uczestników programu były to pierwsze w życiu castingi, podczas których mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć profesjonalne zlecenia. Stres wśród modeli potęgowała również świadomość dużej konkurencji i wysokich wymagań projektantów. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie: Nicole, Mikołaj oraz Julia, którzy wygrali casting duetu MMC, Aleksandra, Adam, Nicole, Sophia, czyli wygrani castingu z Mariuszem Przybylskim oraz Łukasz, Julia, Mikołaj, którzy w nagrodę wzięli udział w sesji zdjęciowej kolekcji Rafała Świądra.

 

W kolejnym zadaniu uczestnicy modowego show zmierzyli się z taneczną sesją zdjęciową. Podczas wykonywania zdjęć modele i modelki mieli za zadanie przybrać pozę, sprawiającą wrażenie unoszenia się w powietrzu i lekkości. Spektakularny efekt na fotografiach został uzyskany dzięki zastosowaniu kolorowych proszków, przypominających barwne farby. W trakcie pierwszej w szóstym odcinku sesji zdjęciowej aspirującym modelom i modelkom pomagali Jan i Lenka Klimentowie. Za obiektywem aparatu stanął Marcin Tyszka. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie Weronika i Arek, którzy w nagrodę wezmą udział w kampanii wizerunkowej znanej marki beauty.

 

Weronika i Arek

 

Adam, Aleksandra i Dominika

 

Julia i Wiktoria

 

Sophia i Mikołaj

 

Olga i Kacper

 

Nicole i Łukasz

 

Najtrudniejsze wyzwanie


Podczas nagiej sesji zdjęciowej, niezwykle emocjonującego zadania, uczestników show wspierała aktorka i influencerka Joanna Koroniewska. Zdjęcia wykonała natomiast fotografka Marta Wojtal. Nowością podczas tej sesji była obecność na planie koordynatorki intymności. Uczestnicy programu świetnie poradzili sobie z tym wyjątkowym wyzwaniem, pomimo stresu związanego z potrzebą przełamania się oraz przekroczenia granicy intymności. Rozbierane fotografie były wyjątkowo trudne dla Sophi, która jest modelką transpłciową w trakcie zmiany płci. Podczas nagiej sesji Sophią targały ogromne emocje, jednak ostatecznie modelka podjęła wyzwanie i zapozowała na planie.

 

Przeczytaj więcej o Sophii. Kim jest transpłciowa modelka z Białorusi? >>>

 

Decyzją jury najlepiej podczas nagiej sesji poradziła sobie Dominika, której fotografia oraz świadomość ciała zachwyciła wszystkich. Z programem oraz marzeniami o wygranej musiała pożegnać się energiczna Wiktoria.Ostatnią szansę w modowym show dostała natomiast Olga, która zarówno wśród uczestników, jak i internautów, wzbudza ogromne emocje swoim ciętym językiem i bezkompromisowym zachowaniem. W szóstym odcinku show również podpadła pozostałym mieszkańcom domu Top Model ośmieszając na panelu Kacpra. Olga publicznie zaatakowała go słowami: "Strasznie śmierdzi mu z buzi, albo ma jakieś inne defekty", co spotkało się z ogromną krytyką ze strony aspirujących modeli i modelek. Jak rozwinie się konflikt w domu "Top Model" okaże się już w kolejnym odcinkach mdowego show. Zgadzacie się z werdyktem jury?

 

 

Adam

 

Weronika

 

Nicole

 

Sophia

 

Łukasz

 

Julia

 

Olga

 

Arek

 

Wiktoria

 

Aleksandra

 

Dominika

 

Mikołaj

 

Kacper

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: materiały prasowe


Zobacz też:


Podziwiają ją miliony. Kiedyś jej życie było koszmarem >>>


Thylane Blondeau - jak wygląda dziś najpiękniejsza dziewczynka świata? >>>


To najpiękniejsze ring girls w Polsce. Ich uroda zwala z nóg >>>

 

Reklama

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
milenason 11 października 2021Fotograf
Bardzo podoba mi się w tej sesji Arek. Moje pierwsze skojarzenie - zarówno z powodu pozy jak i fizjonomii ciała - to ateński dyskobol tudzież inny starogrecki olimpijczyk. Wiele osób nie podziela mojego zdania, ale z panów najlepiej Arek, z pań Dominika (zdjęcie w stylu reklam high fashion perfum) i Sophia (za pokazanie transpłciowego ciała w równie pięknym świetle co cis ciała). Nicole staje się dla mnie trochę overrated, ładną ma buźkę, ale nie widzę w jej kolejnych sesjach nic odkrywczego, trochę jedzie po linii najmniejszego oporu
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Sasha_D 5.9 1 Sasha_D Modelka
Edytuj efifigies 5.9 0 efifigies Fotograf
Edytuj DOMINIKAn 5.9 16 DOMINIKAn Modelka
Edytuj kadry_moniki 5.9 5 kadry_moniki Modelka
Edytuj peleo 6.0 2 peleo Fotograf
Edytuj kadry_moniki 5.9 4 kadry_moniki Modelka
Edytuj Sasha_D 5.8 1 Sasha_D Modelka
Edytuj peleo 6.0 0 peleo Fotograf
Edytuj simonashy 5.9 1 simonashy Modelka
Edytuj karinakaro 5.9 1 karinakaro Modelka
Zobacz więcej zdjęć