„Top Model 10”: Naga sesja uczestników

REKLAMA
„Top Model 10”: Naga sesja uczestników

Naga sesja zdjęciowa to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i budzących najwięcej emocji momentów w trakcie trwania „Top Model”. To również zadanie, które przysparza uczestnikom modowego show dużą trudność. Sprawdźcie, kto najlepiej poradził sobie z tym wyzwaniem, a kto musiał pożegnać się z programem.Nowy dzień, nowe wyzwania


W szóstym odcinku modowego show nie zabrakło emocji. I to nie tylko z uwagi na nagą sesję zdjęciową, która w każdej odsłonie show budzi ogromne kontrowersje. Zanim uczestnicy mogli sprawdzić się w tym wyjątkowo emocjonującym wyzwaniu, musieli jednak sprostać pierwszemu zadaniu, w którego trakcie zostali oni podzieleni na trzy grupy. Każda z ekip miała stawić się na trzech castingach: do pokazu znanego polskiego duetu projektantów MMC, prezentacji najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego oraz do sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji nowojorskiego projektanta Rafała Świądra. Dla większości uczestników programu były to pierwsze w życiu castingi, podczas których mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć profesjonalne zlecenia. Stres wśród modeli potęgowała również świadomość dużej konkurencji i wysokich wymagań projektantów. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie: Nicole, Mikołaj oraz Julia, którzy wygrali casting duetu MMC, Aleksandra, Adam, Nicole, Sophia, czyli wygrani castingu z Mariuszem Przybylskim oraz Łukasz, Julia, Mikołaj, którzy w nagrodę wzięli udział w sesji zdjęciowej kolekcji Rafała Świądra.

 

W kolejnym zadaniu uczestnicy modowego show zmierzyli się z taneczną sesją zdjęciową. Podczas wykonywania zdjęć modele i modelki mieli za zadanie przybrać pozę, sprawiającą wrażenie unoszenia się w powietrzu i lekkości. Spektakularny efekt na fotografiach został uzyskany dzięki zastosowaniu kolorowych proszków, przypominających barwne farby. W trakcie pierwszej w szóstym odcinku sesji zdjęciowej aspirującym modelom i modelkom pomagali Jan i Lenka Klimentowie. Za obiektywem aparatu stanął Marcin Tyszka. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie Weronika i Arek, którzy w nagrodę wezmą udział w kampanii wizerunkowej znanej marki beauty.

 

Weronika i Arek

 

Adam, Aleksandra i Dominika

 

Julia i Wiktoria

 

Sophia i Mikołaj

 

Olga i Kacper

 

Nicole i Łukasz

 

Najtrudniejsze wyzwanie


Podczas nagiej sesji zdjęciowej, niezwykle emocjonującego zadania, uczestników show wspierała aktorka i influencerka Joanna Koroniewska. Zdjęcia wykonała natomiast fotografka Marta Wojtal. Nowością podczas tej sesji była obecność na planie koordynatorki intymności. Uczestnicy programu świetnie poradzili sobie z tym wyjątkowym wyzwaniem, pomimo stresu związanego z potrzebą przełamania się oraz przekroczenia granicy intymności. Rozbierane fotografie były wyjątkowo trudne dla Sophi, która jest modelką transpłciową w trakcie zmiany płci. Podczas nagiej sesji Sophią targały ogromne emocje, jednak ostatecznie modelka podjęła wyzwanie i zapozowała na planie.

 

Przeczytaj więcej o Sophii. Kim jest transpłciowa modelka z Białorusi? >>>

 

Decyzją jury najlepiej podczas nagiej sesji poradziła sobie Dominika, której fotografia oraz świadomość ciała zachwyciła wszystkich. Z programem oraz marzeniami o wygranej musiała pożegnać się energiczna Wiktoria.Ostatnią szansę w modowym show dostała natomiast Olga, która zarówno wśród uczestników, jak i internautów, wzbudza ogromne emocje swoim ciętym językiem i bezkompromisowym zachowaniem. W szóstym odcinku show również podpadła pozostałym mieszkańcom domu Top Model ośmieszając na panelu Kacpra. Olga publicznie zaatakowała go słowami: "Strasznie śmierdzi mu z buzi, albo ma jakieś inne defekty", co spotkało się z ogromną krytyką ze strony aspirujących modeli i modelek. Jak rozwinie się konflikt w domu "Top Model" okaże się już w kolejnym odcinkach mdowego show. Zgadzacie się z werdyktem jury?

 

 

Adam

 

Weronika

 

Nicole

 

Sophia

 

Łukasz

 

Julia

 

Olga

 

Arek

 

Wiktoria

 

Aleksandra

 

Dominika

 

Mikołaj

 

Kacper

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: materiały prasowe


Zobacz też:


Podziwiają ją miliony. Kiedyś jej życie było koszmarem >>>


Thylane Blondeau - jak wygląda dziś najpiękniejsza dziewczynka świata? >>>


To najpiękniejsze ring girls w Polsce. Ich uroda zwala z nóg >>>

 

Reklama

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
milenason 11 październikaFotograf
Bardzo podoba mi się w tej sesji Arek. Moje pierwsze skojarzenie - zarówno z powodu pozy jak i fizjonomii ciała - to ateński dyskobol tudzież inny starogrecki olimpijczyk. Wiele osób nie podziela mojego zdania, ale z panów najlepiej Arek, z pań Dominika (zdjęcie w stylu reklam high fashion perfum) i Sophia (za pokazanie transpłciowego ciała w równie pięknym świetle co cis ciała). Nicole staje się dla mnie trochę overrated, ładną ma buźkę, ale nie widzę w jej kolejnych sesjach nic odkrywczego, trochę jedzie po linii najmniejszego oporu
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj bonitaa Fot: Monika Liber 
Make Up: Magda Moniczewska 6.0 0 bonitaa Modelka
Edytuj agawidelka https://www.instagram.com/retouchbyaga/
Fotograf ANNA SOROKA 6.0 0 agawidelka Retuszer
Edytuj 0drodzeni3 Czerwiec
Ph: @nkantoch
Mod: @abysshell 6.0 0 0drodzeni3 Modelka
Edytuj izi_shut 6.0 0 izi_shut Modelka
Edytuj julczki1808 6.0 1 julczki1808 Modelka
Edytuj Renolife www.instagram.com/renolife_photography 6.0 1 Renolife Fotograf
Edytuj zanrom ♡ 6.0 1 zanrom Modelka
Edytuj PhotoArtPassion Boudoir... 6.0 0 PhotoArtPassion Fotograf
Zobacz więcej zdjęć