Thylane Blondeau – jak wygląda dzisiaj najpiękniejsza dziewczynka świata?

REKLAMA
Thylane Blondeau – jak wygląda dzisiaj najpiękniejsza dziewczynka świata?

Świat usłyszał o wyjątkowo urokliwej dziewczynce tuż po tym, jak 4-letnia wówczas Thylane rozpoczęła karierę w branży. Jej uroda od początku wzbudzała ogromne emocje. Kilka lat później internauci wprost oszaleli na jej punkcie i zgodnie okrzyknęli ją ”najpiękniejszą dziewczynką świata”. Jak wygląda 20- letnia obecnie Thylane Blondeau?

 


Zobacz: setki zdjęć pięknych modelek

 

Kontrowersyjna sesja dla "Vogue"

 

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku, a swoją karierę rozpoczęła w wieku zaledwie czterech lat, kiedy to pojawiła się na wybiegu Jeana Paula Gaultiera. Do świata show-biznesu córkę wprowadzili jej rodzice: aktorka i prezenterka telewizyjna Veronika Loubry oraz piłkarz Patrick Blondeau. Już jako dziesięciolatka Thylane miała na swoim koncie niemały sukces - nastolatka wzięła bowiem udział w sesji zdjęciowej do francuskiego wydania "biblii mody". Fotografie zamieszczone w magazynie "Vogue" wzbudziły ogromne emocje, nie tylko ze względu na wyjątkową urodę pozującej modelki. Uwagę przykuwał przede wszystkim wygląd dziewczynki, która stanęła przed obiektywem aparatu w wyzywającym makijażu, dopracowanej fryzurze i szokującej stylizacji, składającej się między innymi z wysokich szpilek. Na zdjęciach z tego wydania "Vogue" trudno było w modelce rozpoznać dziecko, co stało się przyczynkiem do dyskusji o seksualizacji dzieci przez przemysł modowy.

 

Fot: Laski Diffusion/ East News

 

Wbrew pozorom kontrowersyjna sesja zdjęciowa dla magazynu modowego nie przekreśliła kariery Thylane. Wręcz odwrotnie, szum wokół zdjęć dziesięciolatki wpłynął na jej rosnącą popularność, nawet biorąc pod uwagę fakt, że sesja zdjęciowa nie wszystkim odbiorcom przypadła do gustu, a ówczesna redaktor naczelna francuskiego „Vogue", Carine Roitfeld, przez ten numer magazynu została zwolniona. I chociaż wiele osób zastanawiało się, czy takie sesje zdjęciowe są odpowiednie dla dziecka i czy kariera Thylane nie rozwija się zbyt szybko, jej rodzice zadecydowali o tym, że ich córka nie zrezygnuje z modelingu. Po latach matka Blondeau wspominała jedynie, że tym, co ją zszokowało, był fakt, że córka na sesji miała założony naszyjnik wart bagatela 3 miliony euro!

 

 

 

Modelka i influencerka


Po kontrowersyjnej sesji zdjęciowej kariera dziewczynki nabrała rozpędu. W 2015 roku Thylane podpisała kontrakt z IMG Models - agencją modelingową o światowej renomie oraz zaliczyła aktorski debiut. Na szklanym ekranie mogliśmy ją bowiem podziwiać w produkcji „Bella i Sebastian 2". Dzisiaj, po latach od pamiętnych fotografii, które zostały opublikowane we francuskim "Vogue", 20-letnia już modelka wciąż rozwija swoją karierę. Piękna francuska ma na swoim koncie współpracę ze znanymi domami mody jak Dolce&Gabbana, Chanel, Lacoste czy Versace. W ostatnich latach Blondeau była również ambasadorką kosmetycznej marki o światowym zasięgu - L'Oreal Paris oraz wystąpiła w licznych sesjach okładkowych dla magazynów modowych.

 

Swoją urodę i rozpoznawalność Thylane przekuła również w sukces w mediach społecznościowych. Modelka jest bardzo aktywna w sieci, w swoich profilach w social mediach często dodaje fotografie ze swojego życia prywatnego. Thylane chętnie dzieli się także licznymi ujęciami z podróży czy zakulisowymi kadrami z pracy. Naturalne ujęcia pięknej Blondeau wzbudzają ogromne zainteresowanie fanów jej urody, konto modelki serwisie Instagram obserwuje bowiem niemal 4,5 miliona obserwujących! W 2018 roku Thylane założyła nawet swoją własną markę odzieżową, Heaven May.

 

Najpiękniejsza twarz świata


Poza licznymi sesjami zdjęciowymi, własną marką odzieżową czy pokazami mody, w których Thylane Blondeau brała udział, modelka może pochwalić się jeszcze jednym sukcesem. W 2018 roku piękna Francuska trafiła na szczyt zestawienia najpiękniejszych twarzy świata - rankingu organizowanego rokrocznie przez TC Candler oraz Independent Critics. Wyniki tego renomowanego plebiscytu są śledzone przez miliony osób w sieci i w każdym roku wzbudzają niemałe emocje. Zanim trafiła na pierwsze miejsce na liście, Thylane kilkukrotnie była wyróżniona na niższych lokatach w rankingu. To jednak w 2018 roku Blondeau znalazła się na szczycie listy, zyskując tym samym jeszcze większą rozpoznawalność na całym świecie.

 

Sprawdź, kto został okrzyknięty najpiękniejszą twarzą świata w 2020 roku. W elitarnym gronie najpiękniejszych znalazła się jedna Polka >>>

 

Uroda Thylane od wielu lat wzbudza zachwyt. Nie bez powodu kilkuletnia Blondeau została bowiem okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką świata". Dzisiaj, po latach od rozpoczęcia przez nią kariery, modelka wciąż próbuje swoich sił w modelingu. Jej naturalna uroda niezmiennie robi ogromne wrażenie, co wpływa na rosnącą wciąż popularność młodej Francuzki. Jak swoją dalszą karierą pokieruje 21-latka? Jedno jest pewne, o zachwycającej Thylane z pewnością jeszcze usłyszymy!

 

 

 


Czytaj również:

 

To one zagrzewają zawodników do walki. Oto najpiękniejsze ring girls w Polsce >>>

 

Skandal wokół zdjęć modelek? Tego nie da się kontrolować >>>

 

Okrzyknięta najpiękniejszą Polką. Jak wykorzysta swoje "5 minut" ? >>>

 

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Laski Diffusion/ East News

 

Reklama

Komentarze (2)
Dodaj komentarz
Robert_Rabiega 2 dni temuFotograf
Ten świat jest chory.
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
witkowskipawel 3 dni temuFotograf
Ciekawa historia, fajnie że coś się czasem jeszcze tutaj pojawia :) Czekam na więcej historii zza kulis świata modelingu :)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nicegirl8884 6.0 2 nicegirl8884 Modelka
Edytuj fairytalephotos 6.0 1 fairytalephotos Fotograf
Edytuj lag Ewelina 6.0 0 lag Fotograf
Edytuj paulinaszostek fot: Marek Bolczyk 6.0 0 paulinaszostek Modelka
Edytuj godelainee 6.0 6 godelainee Modelka
Edytuj Marteks 6.0 3 Marteks Fotograf
Edytuj MawManwi Fot: Alina Hlinska
Muah: Aga Kurczyńska 6.0 1 MawManwi Modelka
Edytuj witkowskipawel Domowo z @skajbi.priv 6.0 1 witkowskipawel Fotograf
Zobacz więcej zdjęć