FASHION SQUARE 2017

Dodano: 24.04.2017
REKLAMA
FASHION SQUARE 2017

Dzięki Fashion Square, którego MaxModels było patronem, Kraków stał się najważniejszym punktem na modowej mapie Polski. Na placu przed Galerią Krakowską odbyło się wielkie wydarzenie modowe otwarte dla wszystkich. Ogromny, przeszklony namiot, kilkadziesiąt pokazów prestiżowych marek i znanych polskich projektantów takich jak: Łukasz Jemioł, Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, duet MMC, Claudius Scissor, Forget-me-Not Pecunia, Street Fashion by New Nissan Micra, a także tysiące gości w samym sercu stolicy Małopolski.

 

Od zawsze moda jest jedną z najbardziej elitarnych i niedostępnych branż. Miliony ludzi marzą o niej, chcą być jej częścią, ale dopiero 22 kwietnia stało się to możliwe. Moda wyszła do ludzi, szeroko otwierając swoje drzwi i zapraszając do królestwa kreatywności, najlepszych tkanin i piękna. Fashion Square zostało stworzone dla wszystkich ludzi i z myślą o nich.

 

Kolekcja MMC


Każdy krakowianin i turysta mógł przyjść i na własne oczy zobaczyć modę z najwyżej półki. Najnowsze trendy, szczyt kreatywności i krawieckiego kunsztu, długi wybieg i pierwszy rząd. Moda wyszła do ludzi, pozwalając im poczuć się częścią tego wspaniałego, wypełnionego pięknem świata.

 

W ciągu dnia przybyli goście obejrzeli wyjątkowe pokazy marek, których butiki znajdują się w Galerii Krakowskiej. Big Star, C&A, Próchnik, FEMESTAGE Eva Minge czy Guess to tylko kilka brandów z całej plejady sobotniego harmonogramu. Nie zabrakło również pokazów biżuterii, gdzie na wybiegu królowały kolekcje od marki Lewanowicz, Kacpra Schiffersa czy Venezia. Dzienne pokazy zakończyły prezentacje topowych, polskich projektantów: Moniki Ptaszek, Andrzeja Fodera czy Ewy Szabatin. Na pokazie charytatywny pojawiły się osoby znane z ekranu i sceny muzycznej: Urszula Grabowska, Hanna Bieluszko, Tomasz Schimscheiner, Marcin Czarnik, Marta Konarska, Bogdan Brzyski, Katarzyna Tlałka, Renata Przemyk, Aleksandra Królik oraz Anna Radwan.

 

Fashion Square ukoronowała Gala Wieczoru z gwiazdorskimi pokazami w roli głównej. Przed gwiazdami, modowymi dziennikarzami i przybyłymi gośćmi zaprezentowali się Łukasz Jemioł, Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, duet MMC, Claudius Scissor, Forget-me-Not Pecunia, Street Fashion by New Nissan Micra, za sprawą których światowej klasy moda wypełniła Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską.

 


Mirosław Zbrojewicz na pokazie kolekcji Claudius Scissor

 

Wielkie modowe wydarzenie nie może odbyć się bez udziału gwiazd i najważniejszych osób z branży. Fashion Square zaszczycili swoją obecnością takie osobistości jak Michał Zaczyński, Agnieszka Więdłocha, Karina Kunkiewicz, Tobiasz Kujawa, Ewa Wojciechowska, Mirosław Zbrojewicz, Katarzyna Zwolińska, Agnieszka Chrzanowska, Agnieszka Korzeniowska, Andrzej Młynarczyk, Gosia Boy, Ada Fijał i Kinga Litwińczuk.

 

Moda nie mogłaby wyjść do tysięcy ludzi, gdyby nie wsparcie partnerów, dzięki którym odbyło się Fashion Square. Partnerem Strategicznym była Galeria Krakowska. Z kolei partnerami wydarzenia Nissan Micra, HP, Mercure Hotel oraz Oak View.

 

Wielkie zainteresowanie i tysiące przybyłych gości potwierdziły, że moda musi wychodzić do ludzi, przestając być zamkniętą branżą. Sobotnie Fashion Square było miejscem, które wszystkim pozwoliło poczuć się częścią świata mody. Kraków potrzebował takiego wydarzenia i dzięki Fashion Square stał się ważnym ośrodkiem na modowej mapie Polski.

 

Kolekcja Forget-me-Not


Zobacz krótką relację z wydarzenia:

 

Fashion Square - moda w centrum Krakowa na INTERIA.TV.

 


Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj xagyx 6.0 0 xagyx Modelka
Edytuj prism_fotografia Maja Waszczeniuk 5.8 0 prism_fotografia Fotograf
Edytuj zdydo-foto 6.0 1 zdydo-foto Fotograf
Edytuj anitasobotka 6.0 0 anitasobotka Modelka
Edytuj chato 6.0 1 chato Fotograf
Edytuj Eibhlin 6.0 1 Eibhlin Modelka
Edytuj mad_pussy Daria 6.0 0 mad_pussy Fotograf
Edytuj oldzia02 fotograf ig: robertkobylinski
kreacja: marimaripoland 6.0 0 oldzia02 Modelka
Edytuj Stefan_Korc "Efekty uboczne" powstawania mojej pracy dyplomowej ;) 6.0 2 Stefan_Korc Fotograf
Zobacz więcej zdjęć