Finalistki Elite Model Look Poland w Sofitel Warsaw Victoria

REKLAMA
Finalistki Elite Model Look Poland  w Sofitel Warsaw Victoria

Finał konkursu Elite Model Look Poland już 24 sierpnia. Wcześniej dwanaście finalistek weźmie udział w zgrupowaniu Elite Model School, podczas którego pod okiem specjalistów z branży poznawać będą tajniki pracy modelki. Zgrupowanie odbędzie się w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria, który właśnie dołączył do grona partnerów konkursu.

 

Finałowa dwunastka

19 lipca br. scouci z polskiej i paryskiej agencji Elite spotkali się z dziewczętami wybranymi podczas castingów w całej Polsce. Z tego grona, po długich i niełatwych dyskusjach, wyłoniona została finałowa jedenastka Elite Model Look Poland 2015 w składzie: 1. Karolina (Pruszcz Gdański), 2. Urszula (Kraków), 3. Laura (Lębork), 4. Katarzyna (Bydgoszcz) 5. Karolina (Gdynia), 6. Karolina (Bielsko - Biała), 7. Julia (Prabuty), 8. Dominika (Sadków), 9. Agnieszka (Lubin), 10. Wiktoria (Dobroszyce), 11. Justyna (Pułtusk). Do tej grupy dołączy jeszcze jedna finalistka, którą poznamy 10 sierpnia. Dziewczęta wezmą udział w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się 24 sierpnia br. na terenie ekskluzywnego domu handlowego Mysia3.

 

 

Wyjątkowe zgrupowanie w wyjątkowym miejscu
Przed galą finałową przyszłe modelki gościć będą w luksusowym hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Wezmą tam udział w Elite Model School - wyjątkowym zgrupowaniu, które da im niepowtarzalną szansę na poznanie tajników pracy modelki i naukę pod okiem specjalistów z tej branży.

 


„Dla naszych finalistek będzie to bardzo ważny i intensywny czas. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że spędzą go w niezwykle komfortowych wnętrzach Sofitel Warsaw Victoria. Hotel jest uosobieniem francuskiej elegancji i finezji - wartości tak bliskich również paryskiej agencji Elite." - mówi Agnieszka Stańczyk, Dyrektor Konkursu Elite Model Look Poland.

 

Zwyciężczyni Elite Model Look Poland 2015, oprócz możliwości rozpoczęcia kariery w świecie mody, weźmie udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest 3-letni kontrakt z agencją Elite.

Więcej informacji:

- www.elitemodellook.com.pl

- www.facebook.com/EliteModelLookPolska

 

***
ELITE MODEL LOOK POLSKA 2015
Konkurs Elite Model Look Polska organizowany jest od ponad 10 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski, z których wiele, nie tylko zwyciężczynie, rozpoczęło już kariery modelek - przykładem mogą być Aleksandra (Ola) Ziemińska, Michalina Czynszak, Ania Porzuczek czy Katarzyna Gurak. Konkurs Elite Model Look jest najbardziej znanym i popularnym konkursem modelingu, w którym rokrocznie udział bierze ponad 350.000 kandydatek z 800 miast, 60 krajów i 5 kontynentów. www.elitemodellook.com.pl

 


Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj wantuch 6.0 6 wantuch Fotograf
Edytuj EPS 6.0 1 EPS Retuszer
Edytuj iwona_migda MODELKA Aleksandra Wrona @_wrona_

STYLIZACJA WŁOSÓW @czuprynkatarnow

MAKE-UP Karolina Chudoba @karola.chudoba Kamila Kopczyńska @koopczynska

MARKA @sos.novski 6.0 2 iwona_migda Fotograf
Edytuj p_nowicki Agata 6.0 0 p_nowicki Fotograf
Edytuj a2best 6.0 1 a2best Fotograf
Edytuj EPS 6.0 0 EPS Retuszer
Edytuj 5minut Kasia Sroga 6.0 0 5minut Modelka
Edytuj olastrzelczyk 6.0 2 olastrzelczyk Modelka
Edytuj 0drodzeni3 Fot: ig nkantoch

Mod: ig abysshell 6.0 0 0drodzeni3 Modelka
Zobacz więcej zdjęć