ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

ania-pawleta

Fotograf

Fotograf ania-pawleta Odwiedzin 3877 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Sesje TFP tylko z wybranymi modelkami. http://annapawleta.blogspot.com

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 38

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
09 stycznia 2013 samarah Wizażysta Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Ogromny talent i zaangażowanie w każde ujęcie, doskonała organizacja sesji, dbałość o każdy detal... a do tego niezwykle serdeczna i zawsze uśmiechnięta osoba! Gorąco polecam współpracę z Anią!!!

konto usunięte

Pozytywna: fajnie było bo Ania jest zdolna, miła i uśmiechnięta.!

konto usunięte

Pozytywna: o zdolnościach Ani nie trzeba wiele mówić :) jest rewelacyjna w tym co robi, co zresztą widać doskonale :) cudowna i bardzo miła osóbka

meke_up_artist Fryzjer

Pozytywna: MISTRZYNI ŚWIATA!!! Cudotwórczyni!:) ciepła, wesoła, zabawna i przede wszystkim bardzo profesjonalna Pani fotograf! wie co robi i czego chce! dzięki wielkie Aniu!;*

riannon Wizażysta

Pozytywna: Bardzo sympatyczna współpraca.Pani fotograf jest przemiłą,rozgadaną kobietą i przede wszystkim robi piękne zdjęcia,co widać w portfolio.Polecam!

kaamilaa Modelka

Pozytywna: Cudowna, wspaniala, najlepsza i MOJA!! Fantastyczna atmosfera:D A efekty? Tak jak widac - rewelacja! I chce jeszcze!! Bardzo polecam!!:):)

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Niesamowity talent , duże zaangażowanie , przyjemna i bardzo miła kobietka ! Dokładna w każdym calu :) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Polecam w 1000% :) !

diii Modelka

Pozytywna: Rewelacyjna Pani fotograf! Jestem zachwycona zdjęciami, a atmosfera na sesji bardzo fajna. Jak najbardziej POLECAM!

samarah Wizażysta Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Ogromny talent i zaangażowanie w każde ujęcie, doskonała organizacja sesji, dbałość o każdy detal... a do tego niezwykle serdeczna i zawsze uśmiechnięta osoba! Gorąco polecam współpracę z Anią!!!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Gwarantowana praca w najlepszym zespole, dużo kreatywności oraz śmiechu. Ani nie da się nie lubić, a do tego tworzy świetny klimat na sesji. Wie jaki chce osiągnąć efekt, ma dużo pomysłów i nie ogranicza modelki :) Jak najbardziej POLECAM!! :)