ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

exo

Fotograf

Fotograf exo Odwiedzin 277825 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Profilowe wykonał Piotr Merda. Od 2018 do każdej sesji dorzucam, krótką sesję analogową. B/W średni format. NATURAL i MINIMAL. Zapraszam. Raczej fotografia w odcieniach czerni i bieli. więcej na: http://fotografia.schoen.pl https://www.facebook.com/fotografia.schoen http://www.vogue.it/photovogue/portfolio/?id=87740 Zwracam koszty dojazdu. Komentuj, obserwuj, rozmawiaj ... nie gryzę. ;) Jeśli obserwuję to znaczy chętnie spotkam się fotograficznie TFP. :) ... jeżeli bardzo chcesz to pytaj, ale proszę bądź słowna i zdecydowana. Fotografuję we Wrześni. :)

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek 41

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
14 maja g-style Projektant

Pozytywna: Kreatywna, przesympatyczna osoba, pełna pomysłów . Polecam gorąco !!!

Edytuj g-style mua. Monika Bojsan 6.0 0 g-style Projektant
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 maja karoka19 Modelka

Pozytywna: Świetny fotograf, wyczucie estetyki, zasób pomysłów :-) wszystko ze smakiem, klasa i w dobrym stylu. Polecam!!!

Edytuj karoka19 6.0 0 karoka19 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
06 maja Chemicalidea Modelka

Pozytywna: Wojtek to fotograf z wielkim doświadczeniem i masą kreatywnych pomysłów! Jak najbardziej polecam, świetna atmosfera i efekty :)

Edytuj Chemicalidea 6.0 0 Chemicalidea Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
30 kwietnia sonia_ka Modelka

Pozytywna: Wojtek to świetny fotograf :) doskonale można się z nim porozumieć i ma genialne pomysły na zdjęcia. Dba o to by modelka czuła się komfortowo i na luzie. Polecam z całego serduszka :)

Edytuj sonia_ka 6.0 4 sonia_ka Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
09 lutego lipson_l Modelka

Pozytywna: Świetna współpraca! Wojtek to wspaniały fotograf który doskonale dba o każdy szczegół na zdjęciu oraz tworzy świetną atmosferę podczas sesji , nie ma opcji żeby modelka czuła się skrępowana:) A co najważniejsze genialne efekty!! Bardzo, bardzo polecam!

Edytuj lipson_l 6.0 2 lipson_l Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
09 lutego olcia14002 Modelka

Pozytywna: Sprawa oczywista, ze referencja pozytywna!
Luźno, zabawnie, profesjonalnie! Uwielbiam!

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj olcia14002 6.0 3 olcia14002 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
20 grudnia 2017 koniecznagata Modelka

Pozytywna: Gorąco polecam współpracę, Wojtek świetnie współpracuje z modelką oraz nie jest obojętny na jej pomysły. Mam nadzieje, że uda Nam się jeszcze kiedyś na siebie trafić :)

Zdjęcie zostało usunięte
19 grudnia 2017 mojewredneja Modelka

Pozytywna: Bardzo polecam współpracę z Wojtkiem! Jest utalentowanym fotografem, posiada niezwykły zmysł esetyczny, w swoich minimalistycznych kadrach zawiera całe piękno fotografowanej modelki, co zresztą widać na załączonym obrazku :)

Edytuj mojewredneja 6.0 0 mojewredneja Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
10 grudnia 2017 Lisia Modelka

Pozytywna: Uwieeelbiam :) ! Twórczy człowiek, ma chęci i dąży do realizowania swojej pasji, bo fotografia niewątpliwie nią jest. Prawdziwie artystyczna dusza, tworzy a nie odtwarza, poszukuje czegoś innego, ciekawego i te poszukiwania są dobrze obraną drogą. Przygotowany do sesji, ma koncepcje zamiar, ale daje się też ponieść ciekawości odnośnie tego co wyjdzie z impulsu, gdy da się ponieść chwili. Doskonała komunikacja z modelką sprawia, że proces twórczy to jak malowanie wspólnego obrazu, pyta o zdanie, chęci w którą stronę sesja ma się potoczyć. Jedna z nielicznych sesji, gdzie mogę szczerze powiedzieć, że współpraca była kooperacją i nikt tutaj nie wychodził przed szereg, coś wspaniałego. Sesja była jakby nie formalnością a spotkaniem dwóch kreatywnych osób. Atmosfera, cały przebieg i oddawanie efektów pracy wszystko bardzo na "tak". Mogłabym godzinami opowiadać o superlatywach, ale skwituje tylko, że każdemu polecam bez zastanowienia przeżyć to na własnej skórze

Edytuj Lisia 6.0 6 Lisia Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
06 listopada 2017 asz84 Modelka

Pozytywna: Przesympatyczny człowiek i pełen profesjonalista. Od samego początku wie jakie efekty chce uzyskać. Atmosfera na sesji luźna i zabawna :). Zdecydowanie polecam i liczę na kolejne spotkanie w przyszłości :)

Edytuj asz84 6.0 4 asz84 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja