ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

galenore

Fotograf

Fotograf galenore Odwiedzin 196108 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Zapraszam na sesje instruktażowe i rozbudowujące portfolio, gdzie uczę poprawnego zachowania przed obiektywem i pomagam się rozwijać. Przystępnie cenowo, a dla wybranych, pasujących do moich wizji przewiduję możliwość TFP. Cześć :) - Dostępny w Krakowie, Lublinie i czasem w Katowicach - Zapraszam na sesję rozbudowujące, tworzące portfolio :) Dla ciekawych twarzy lub osób z dobrym pomysłem na siebie - zniżki lub TFP :) - Portfolio ma ponad 20 stron, zapraszam i na kolejne, jest co oglądać :) - 10 lat doświadczenia w sesjach zdjęciowych - Obserwuję = jestem zainteresowany współpracą - TFP - coraz rzadziej, ale pytaj, nie gryzę :) Na profilowym Magda www.maxmodels.pl/modelka-lunaris_animus.html Więcej na: www.foto-lublin.pl www.facebook.com/FotografiaParaArtystyczna Instagram: @p.szalak.foto Wcześniej zielony1211 Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym osobom bez mojej zgody jest całkowicie zabronione.Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek 26

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
16 lutego Dollita Modelka

Pozytywna: Akurat dzisiaj spotkaliśmy się na drugiej sesji i mogę tylko polecać współpracę z tym fotografem. Bardzo miła atmosfera, dużo ciekawych pomysłów i niesamowite miejsca na zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona :D

Edytuj Dollita 6.0 0 Dollita Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
20 marca 2019 Marishka666 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: bardzo przyjemna współpraca, a efekty miłe dla oka ;) mam nadzieję że uda nam się jeszcze kiedyś współpracować!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
20 marca 2019 Lunaris_animus Modelka

Pozytywna: Praca z Pawłem to sama przyjemność. Ma w zanadrzu wiele świetnych pomysłów, jest otwarty na propozycje, a efekty współpracy są świetne! Wszystkie te cechy wskazują na pełen profesjonalizm, którym wykazuje się również podczas samej sesji. Jednym słowem polecam :)

Edytuj Lunaris_animus Magda w spalonych wagonach 6.0 0 Lunaris_animus Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
20 stycznia 2019 magdalenno Modelka

Pozytywna: Mega utalentowany facet, bardzo pozytywnie wspominam sesję :) Profesjonalista w swoim fachu . Mega pozytyw, była to moja druga sesja w dodatku debiut w nagości zakrytej, Paweł zadbał o mila sympatyczna atmosferę i sprawił że czułam się swobodnie. Gorąco polecam :)

Edytuj magdalenno Magda w sesji z Tkaniną na strychu 6.0 2 magdalenno Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 stycznia 2019 MaziM Model

Pozytywna: Polecam ;)

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj MaziM 6.0 2 MaziM Model
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
28 grudnia 2018
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Świetny fotograf, zdjęcia profesjonalne. Sesja przebiegała w miłej atmosferze. Podczas pozowania dostałam cenne wskazówki. Polecam :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
22 kwietnia 2018 AnnaRumiantseva Modelka

Pozytywna: Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera podczas sesji :) Z pewnością polecam - jest to osoba z wizją artystyczną, która zawsze znajdzie odpowiednie miejsce i klimat dla mega ujęć.

Zdjęcie zostało usunięte
29 marca 2018 myparadise Modelka

Pozytywna: Polecam :)

Zdjęcie zostało usunięte
21 lutego 2018 MalyKot Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna:
Paweł zawsze wie czego oczekuje, stawia na swoim, nigdy nie rezygnując ze swoich zamierzeń. Bardzo miła i owocna współpraca. Mimo tego, że sesja była w pewien sposób spontaniczna - efekty są niezwykle zadowalające. Zdjęcia otrzymałam szybko. Zdecydowanie polecam! :)

Edytuj MalyKot Justyna 6.0 0 MalyKot Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
05 lutego 2018 hellosunshine Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Oczywiście, że polecam ;) Miałam przyjemność współpracować z Pawłem po raz drugi i mam nadzieję, że co najmniej do trzech razy sztuka. Widać, że kocha to co robi. Jest świetnym fotografem i człowiekiem, a jego zdjęcia mają w sobie niezwykle ciepło. Zawsze miło wspominam i wracam do naszych wspólnych zdjęć.

Edytuj hellosunshine 6.0 0 hellosunshine Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja