ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Kilick

Fotograf

Fotograf Kilick Odwiedzin 12813 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Zapraszam na sesje zdjęciowe. TFP bardzo chętnie. Bez zgody modelki nic nie publikuję. Zdjęcia też na Insta: @spolarek Fotograf, instruktor tańca, automatyk itd. :) Kilka słów komentarza będzie gratyfikacją mojej pracy i sprawi mi dużą przyjemność :) Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym osobom bez mojej zgody jest całkowicie zabronione.Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
21 czerwca Angelika709 Modelka

Pozytywna: Bardzo kulturalny i miły fotograf z dużym poczuciem humoru :) zna się na rzeczy, wie co robi, sesja jak najbardziej udana, polecam współprace z tym fotografem :)

Edytuj Angelika709 6.0 0 Angelika709 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
17 czerwca JoseLizz Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Jestem wdzięczna losowi, że na mojej drodze postawił tak fenomenalnego fotografa jakim jest Stanisław Penk. Jego umiejętności, atmosfera i wyczucie chwili jest na najwyższym poziomie. Jest profesjonalny i terminowy. Zwyczajną sesję w Parku Oliwskim potrafi przekuć w największą i najlepszą przygodę życia. Gdy już stanie się przed aparatem, człowiek przenosi się w magiczny świat i nawet najzwyklejszy kamień przemienia się w najciekawsze miejsce do pozowania. Pan Stanisław zaraża pozytywną energią i sprawia, że kobieta przed obiektywem czuje się... piękna, doceniona, szczęśliwa. I chce, aby ta sesja trwała jak najdłużej. :)

Dziękuję za fenomenalnie spędzony czas i czekam na więcej :)

Edytuj JoseLizz 6.0 9 JoseLizz Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
15 lutego KatrinaTatto Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Mogę tylko napisać kilka słów , gdyż uważam iż trzeba się przekonać na własnej skórze jaki to fantastyczny fotograf z kreatywną duszą oraz z dużym poczuciem humoru . Podczas całej sesji czułam się swobodnie . Mam nadzieję iż zrealizujemy kolejną szaloną wspólną wizję ciekawych zdjęć :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
21 stycznia motylek-88 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Świetnie kadruje. Tworzy kreatywne ujęcia z pozornie banalnych przedmiotów i czynności. Komunikuje się konkretnie, sympatycznie, z dozą afiliacyjnego humoru.
Dba o ludzki komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny w trakcie współpracy.
Fotografuje całym sercem i duszą.

Stanisław to niesamowita osobowość. Kultura, klasa, dyplomacja. Etyczny podczas pracy z modelką. Można z nim śmiało i bez obaw realizować sensualne sesje kobiece i akty.
Jest dżentelmeńskim Artystą.

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja