ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

MateuszTokarski

Fotograf

Fotograf MateuszTokarski Odwiedzin 24508 Ocena ogólna 6.0

O mnie

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/NA WSPÓŁPRACĄ ZAPYTAJ NIE GRYZĘ :) Jeśli mnie zaciekawisz TFP tez wejdzie w grę :D Głównie wykonuje fotografię portretową, ślubną, modową. Chciałbym Was przekonać, że fotografia, którą się zajmuję ma na celu uchwycenie tego co w danym momencie ważne, właśnie tej ulotnej chwili, gestu, uśmiechu czy spojrzenia, które potrafią budować napięcie, wyrażać emocje od radości po smutek. Gdy ma się do tego serce zdjęcie może być dla nas najcenniejszą pamiątką. Zapraszam Was do obejrzenia mojej galerii OSIĄGNIĘCIA: luty 2015r. konkurs fotograficzny organizowany przez czasopismo ASF publikacja oraz zajęcie III miejsca w kategorii portret - wybór promotora grudzień 2014r. Konkurs fotograficzny organizowany przez AXA Polska – nagroda główna udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych w Warszawskiej Szkole Filmowej przez Lidię Popiel listopad 2014r. III Ogólnopolskie Biennale Fotograficzne Fot.ON-nasz świat - udział w wystawie pokonkursowej w Gdańsku

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
3 dni temu KamiSliskaMUA Wizażysta Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Świetny fotograf, duża wyobraźnia, a w trakcie sesji przyjemna atmosfera :)
Polecam

Edytuj KamiSliskaMUA 6.0 0 KamiSliskaMUA Wizażysta
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
13 września 2018 Luthien_Lalaith Modelka

Pozytywna: Mateusz to wizjoner i kreatywność w czystej postaci.
Polecam :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
22 stycznia 2018 Arkoname Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Mateusz to pozytywnie zakręcony człowiek :) Ma mnóstwo nieszablonowych pomysłów, a przy tym jest bardzo ciepłym człowiekiem. Nie zliczę ile razy pytał podczas zdjęć, czy mi nie zimno ;D Dba o współpracowników i zapina wszystko na ostatni guzik. Jego zmysł artystyczny jest wyjątkowy! Bardzo polecam wszystkim współpracę z nim, na pewno nikt nie pożałuje :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
10 listopada 2017 QNA69 Model

Pozytywna: Współpraca przebiegała super :-) wiele innowacyjnych pomysłów, które jak widać są rewelacyjne ;-)

Edytuj QNA69 6.0 2 QNA69 Model
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 kwietnia 2017 paula0620 Modelka

Pozytywna: Współpraca to czysta przyjemność ! Pełen profesjonalizm, wie jaki efekt uzyskać na danej sesji i to wychodzi w 100%

Zdjęcie zostało usunięte
07 kwietnia 2017
konto usunięte Model

Pozytywna: Jest mi niezmiernie miło wystawić komentarz Mateuszowi, dzięki któremu rozpocząłem swoją przygodę z pozowaniem. Nasza współpraca trwa już kilka lat i z perspektywy czasu mogę napisać, ze Mateusz niesamowicie rozwinął się. Jedyne co się nie zmieniło to jego podejście, cierpliwość i otwartość na współpracę. Podczas sesji Mati chętnie bierze pod uwagę propozycje modela i przychyla się do nich, jak i udziela pomocnych wskazówek. Jego twórczość i kreatywność nie zna granic, w jego głowie wciąż rodzą sie nowe pomysły.
Szczerze polecam Mateusza, będziecie zadowoleni z efektów współpracy a ich wynik przerośnie wasze oczekiwania. Pozdrawiam:)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
02 stycznia 2017 taakeiteasy Modelka

Pozytywna: Mateusz to przemiły fotograf z wielką pasją, umiejętnościami, a do tego ma wiele ciekawych i niebanalnych pomysłów! Sesja przebiegła w przemiłej atmosferze, a efekty mówią same za siebie ;) mam nadzieję, że bedzięmy mieli jeszcze okazję do współpracy!

Edytuj taakeiteasy 6.0 0 taakeiteasy Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
02 stycznia 2017 KamiSliskaMUA Wizażysta Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Bardzo dobra współpraca z Mateuszem. Jest otwarty i pracowity, poważnie podchodzi do umówionych sesji. Znajduje piękne ujęcia i ma ciekawe pomysły. Jego prace mówią same za siebie. Polecam!

Zdjęcie zostało usunięte
21 lipca 2016 Aaleksandraa Modelka

Pozytywna: Mateusz to fotograf z profesjonalnym podejściem i wulkan niekonwencjonalnych pomysłów. Nie ma opcji na jakiekolwiek rozczarowanie, bo sesja upływa w bardzo miłej atmosferze a efekty - z pewnością zadowalają. Mam nadzieję na kolejne współprace, szczególnie te w niedalekiej przyszłości :)

Edytuj Aaleksandraa 6.0 7 Aaleksandraa Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
07 lutego 2016 perjottt Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Mati to spokojny fotograf ze zwariowanymi pomysłami :) Ma ciekawe wizje, które realizuje jedna po drugiej ;) Cierpliwy, sympatyczny, kreatywny, godny polecenia :)

Zdjęcie zostało usunięte