ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

michlask

Fotograf

Fotograf michlask Odwiedzin 571683 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Moje spojrzenie na kobiety.. Cyfrowo i analogowo Sesje prywatne, współpraca TFP bardzo selektywnie (nie robię zdjęć za darmo). Nowości na: http://instagram.com/michlask

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek 31

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
06 sierpnia

Pozytywna: Jeśli planujesz sesje z Izą to przygotuj się na dużą dawkę pozytywnej energii i dobrego humoru!! Jednak Iza ma również profesjonalne podejście do tego co robi. Świetnie pozuje, otwarta na realizację różnych pomysłów. Potrafi się poświęcić dla zdjęć i zanurzyć się w chłodnej wodzie.
Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Zdecydowanie polecam i liczę, że niedługo się znów spotkamy :)

Wystawiona dla: IzabellaCiapa Modelka
Edytuj IzabellaCiapa 6.0 2 IzabellaCiapa Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
06 sierpnia

Pozytywna: Fantastyczna współpraca w niezwykle miłej i wesołej atmosferze. Oryginalna uroda w połączeniu z doświadczeniem w pozowaniu da fantastyczne efekty. Otwarta na realizację różnych spontanicznych pomysłów. Polecam serdecznie Klaudię i mam nadzieję na kolejne spotkanie :)

Wystawiona dla: januszewska Modelka
Edytuj januszewska 6.0 2 januszewska Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
14 lipca

Pozytywna: Współpracę z Mariką uważam za niezwykle udaną. Profesjonalna modelka, przygotowana do sesji, punktualna. Świetnie pozuje, widać emocje na zdjęciach, piękne spojrzenie. Z naszej efektów współpracy jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że jeszcze uda się kiedyś spotkać :) Polecam serdecznie!! :)

Wystawiona dla: marika96 Modelka
Edytuj marika96 6.0 7 marika96 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
02 lipca

Pozytywna: Fantastyczna modelka, wspaniale pozuje. Mimo niewielkiej ilości czasu udało nam się zrobić kilka fajnych kadrów. Współpraca z Sonią to była prawdziwa przyjemność. Mam cichą nadzieję na kontynuację ;) Polecam ogromnie :)

Wystawiona dla: sonia_ka Modelka
Edytuj sonia_ka 6.0 4 sonia_ka Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 maja

Pozytywna: Troszkę się naczekałem na Julkę, ale było warto :) Dziewczyna niesamowita!! Przefantastycznie pozuje z dużą zmysłowością i wrażliwością. Uwielbiam delikatność w jej spojrzeniach. Mam cichą nadzieję, że uda nam się spotkać ponownie :) Polecam z całego serducha!!

Wystawiona dla: floweryrose Modelka
Edytuj floweryrose 6.0 10 floweryrose Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 maja

Pozytywna: Współpraca marzenie!! Od dawna chciałem mieć możliwość stworzenia czegoś wspólnie z Martyną i wreszcie się udało. Niesamowita modelka, a przy tym fantastyczna osoba z poczuciem humoru, mnóstwem energii i pasji. Wspaniała atmosfera podczas sesji, trochę śmiechu, ale przy tym pełen profesjonalizm. Doskonale pozuje, świadoma swojego ciała, wygimnastykowana. Ma niesamowite spojrzenie, pozostawia mnóstwo emocji w kadrze.
Jestem zachwycony efektami naszej współpracy!! Z pewnością jedna z moich ulubionych sesji :) Dziękuję :) Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Polecam z całego serducha!! :)

Wystawiona dla: mojewredneja Modelka
Edytuj mojewredneja 6.0 17 mojewredneja Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 maja

Pozytywna: Fantastyczna modelka, bardzo miło wspominam naszą współpracę. Świetna przygotowana do sesji. Aga pozuje bardzo świadomie, pokazując swoje emocje przez co efekty z sesji są zachwycające. Sympatyczna atmosfera podczas zdjęć.
Polecam serdecznie :)

Wystawiona dla: godelainee Modelka
Zdjęcie zostało usunięte
19 maja

Pozytywna: Kolejna współpraca za nami i ponownie świetne efekty. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję za spotkanie i mam nadzieję, że uda się spotkać raz jeszcze :) Polecam serdecznie!! :)

Wystawiona dla: wiki2202 Modelka Wszystkie referencje dla tej osoby: 3 (Zobacz)
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj wiki2202 6.0 6 wiki2202 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
09 maja

Pozytywna: Niespodziewanie szybko dograna współpraca. Śmieszek i gaduła, ale podejście do pozowania jak najbardziej profesjonalne. Z efektów jestem jak najbardziej zadowolony. Mam nadzieję, że szybko uda się spotkać ponownie :)

Wystawiona dla: emiliiem Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj emiliiem 6.0 2 emiliiem Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
25 kwietnia

Pozytywna: Świetna modelka, dobrze przygotowana, chętna do współpracy, pełna energii. Fajna i wesoła atmosfera podczas sesji. Do tego super efekty! Polecam serdecznie :)

Wystawiona dla: Layla16 Modelka
Edytuj Layla16 6.0 3 Layla16 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja