ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

patrycjaantoszczak

Fotograf

Fotograf patrycjaantoszczak Odwiedzin 496 Ocena ogólna 6.0

O mnie

stare kości się zastały, czas wracać do pracy ^^. TFP - dla przyciągających! rozglądam się za Syrenką lub Alicją w KCz :P zapraszam!

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 27

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte

Pozytywna: Patrycja ma wspaniałe pomysły na zdjęcia. Zdjęcia, które robi są naprawde dobre, ponieważ stara sie i nie robi tego na odwal. Widać że fotografia to jedna z jej pasji. Miło sie z nią współpracuje, także polecam ją. ;)

lovegame93 Modelka

Pozytywna: Patrycja ubierze, pomaluje i co najważniejsze - wydobędzie z Ciebie to, co najpiekniejsze! Poprostu zna się na rzeczy.. Polecam w 100% Panią fotograf! ;)

tysia0 Modelka

Pozytywna: Patrycja jest swietnym fotografem. Ma pomysł, z którego wychodzą świetne zdjęcia. Naprawdę polecam współpracę ;**

arlette Modelka

Pozytywna: Miła współpraca, wie co chce co chce od modelki, rozmowna. Polecam:)

panisloneczkowa Modelka

Pozytywna: Na prawdę dobry fotograf , który wie co robi i widać od razu , że ma talent :) więc jasne , że polecam współpracę i liczę , że kiedyś uda się to powtórzyć ;)

hipertrofia Model

Pozytywna: Jestem bardzo zadowolony z zdjęć i z współpracy ! Polecam każdemu, kto lubi profesjonalizm ;)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Polecam z całego serca :) Perfekcja - umaluje, uczesze, ubierze i zrobi wpaniałe zdjęcia. Jeszcze raz dziękuję ! : )

kamilos1 Model

Pozytywna: Miła,przesympatyczna i przde wszystkich kreatywna osobka z wyobraźnią;) Świetnie mi sie z nią wspólpracowało.Pozdrowionka;* i oczywiście POLECAM.

kochamciezycie Modelka

Pozytywna: Miła atmosfera oraz otwarta na pomysły innych ; ) współpraca z nią to czysta przyjemność . jak najbardziej polecam; )

speranza93 Modelka

Pozytywna: Patrysia to pełna pomysłów Pani fotograf. :* Mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś bedziemy razem współpracować :) Polecam..