ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

paweljackowiak

Fotograf

Fotograf paweljackowiak Odwiedzin 14040 Ocena ogólna 5.7

O mnie

W życiu piękne są tylko chwile :) mnie się udało!

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 31

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
29 lipca 2013 matleenamakeup Wizażysta

Pozytywna: :D

09 stycznia 2013 kamila.p Wizażysta Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Facet z wielkim uśmiechem na twarzy, rozmowny, roześmiany, zakręcony wariat, profesjonalny fotograf, achh jaki on robi retusz;) paść z wrazenia można, każdemu polecam!! Oprócz świetnej atmosfery fantastyczne efekty murowane:)

09 stycznia 2013
konto usunięte Modelka

Pozytywna: I tu się zaczyna prawdziwe szaleństwo! zwariowany, pomysłowy, szalony a przy tym mega profesjonalny! Świetna atmosfera na sesji:) Polecam tego wariata jak najbardziej!!:*:*

konto usunięte

Pozytywna: Polecam jak najbardziej.....profesjonalista:-)

konto usunięte

Pozytywna: Genialny fotograf! Pomysłowy, miły i zna się na tym co robi. Oby więcej takich było. Robi to co kocha i wkłada w to siebie. Prawdziwy profesjonalista, polecam polecam! :*

krzychu84misiaczek Model

Pozytywna: Paweł to młody i ambitny fotograf... sesja przebiegała w miłej atmosferze i pełnej humoru :) Fotografowanie sprawia mu dużo przyjemności i jak widać jego galeria powieksza się z tydzień na tydzień:)

adamklaus Model

Pozytywna: Sympatyczny , utalentowany , otwarty na propozycje, kreatywny poprosty wspaniały człowiek POLECAM GORĄCO Paweł wie co robi :)

konto usunięte

Pozytywna: Paweł to świetny fotograf,doskonale się z nim współpracuje!Na planie panuje bardzo luźna atmosfera,jest bardzo utalentowany i zna się na rzeczy!gorąco polecam!!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Taki młody, a taki zdolny:) Bardzo elastyczny, doskonale dogaduje sie z modelkami. Dodatkowo efekty są powalające!

konto usunięte

Pozytywna: Współpraca z Pawłem to czysta przyjemność ,Świetny, profesjonalny fotograf :) super atmosfera..Gorąco POLECAM!!