ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

PhotoEllegant

Fotograf

Fotograf PhotoEllegant Odwiedzin 124478 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Witam! Po moim nicku na maxmodels "PhotoEllegant" można poznać, że mój styl to głównie sesje eleganckie, zmysłowe, kobiece i urokliwe (patrz: zdjęcie profilowe na maxmodels). Zapraszam chętne modelki do sesji w takim stylu! ------------------------------------------------------------------- PIERWSZA SESJA: Jeśli nie miałaś wcześniej żadnej sesji, a byś chciała spróbować, napisz do mnie tutaj. Zrobię Ci sesję zdjęciową całkiem za darmo! ------------------------------------------------------------------ PORTFOLIO: www.instagram.com/photoellegant

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 34

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
2 dni temu wikili Modelka

Pozytywna: Utalentowany fotograf. Daje cenne rady odnośnie pozowania, tym bardziej dla mnie jako debiutantki, za co bardzo dziękuję. Potrafi znaleźć wspólny język z modelką, dzięki czemu nie czułam się zestresowana. Otwarty na pomysły, pomocny i bardzo kulturalny. Polecam współpracę!

Edytuj wikili Modelka: Wiktoria L 6.0 2 wikili Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
03 czerwca marce Modelka

Pozytywna: Wspaniały fotograf! Lepszego na debiut wymarzyć sobie nie mogłam ze względu na świetną atmosferę oraz przede wszystkim ze względu na przepiękne zdjęcia. Profesjonalista, doskonale przygotowany na sesję, pomysłowy. Do zdjęć podchodzi z humorem, czego chcieć więcej :) Polecam gorąco!

Edytuj marce Modelka: Marcelina Z. 6.0 0 marce Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
24 maja Gralik Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Świetny fotograf, z którym sesja to zarazem przyjemność jak i nauka. Dowcipny, kulturalny i bardzo dobrze przygotowany do zdjęć. Potrafi odstresować modelkę. Do tego daje cenne wskazówki, które są bardzo przydatne dla każdej osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę w modelingu. Polecam z całego serca i zarazem dziękuje za wspaniałą sesję. Mam nadzieję na jeszcze jedną sesję!

Edytuj Gralik Modelka: Oliwia G 6.0 0 Gralik Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
17 maja Annci Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Profesjonalne podejście do sesji. Dba o komfort modelki, pomaga i sugeruje, co zrobić, żeby zdjęcie wyglądało idealnie. Bardzo szybko otrzymałam zdjęcia z naszej sesji. Jest to fotograf z pasją i wysoką kulturą osobistą (znowu pomagał mi dźwigać mój bagaż, uwielbiam go haha) Polecam z całego serca!

Edytuj Annci Modelka: Ania C. 6.0 0 Annci Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 maja Ratkapowska Modelka

Pozytywna: Świetny fotograf, świetny facet - mega pozytywny, utalentowany i profesjonalny. Jego poczucie humoru sprawiło, że nie czułam żadnego stresu na sesji. Współpraca z nim to czysta przyjemność, a efektami sesji jestem zachwycona. Mam nadzieję że jeszcze podziałamy razem, gdy zrobi się naprawdę ciepło w plenerze! :)

Edytuj Ratkapowska Modelka: Honorata P 6.0 0 Ratkapowska Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
05 maja saraoki Modelka

Pozytywna: Miła i pozytywna atmosfera! Dobrze przygotowany, zaangażowany, dokładny. Fotograf z doświadczeniem i z pomysłem. Podczas sesji udzielał wiele przydatnych wskazówek jak wypaść korzystnie na zdjęciach. A po sesji, zdjęcia otrzymałam już na drugi dzień. Jednym słowem - debiut udany! Bardzo polecam współpracę!

Edytuj saraoki Modelka: Sara K. 6.0 0 saraoki Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
20 lipca 2023 Gralik Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Fotograf Paweł to idealny fotograf na pierwszą sesję! Bardzo się stresowałam, ale jak zobaczyłam jak mi pomaga, jak mnie ustawia do zdjęć, to stres od razu minął. Zdjęcia otrzymałam zaraz następnego dnia i jestem mega zadowolona z jej rezultatów! Fotograf przygotowany profesjonalnie, ma własne pomysły, dużo podpowiada. Atmosfera jednym słowem - super! Polecam współpracę z całego serca !!!

Edytuj Gralik 6.0 8 Gralik Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
28 sierpnia 2022 Juleczkka Modelka

Pozytywna: Fajna przygoda, ponieważ był to mój debiut, a fotograf Paweł sprawił, że ta sesja bardzo mi się podobała! Dostawałam na bieżąco wskazówki jak pozować i o nic nie musiałam się martwić. Fotograf dokładny, dba o każdy szczegół również podczas omawiania sesji. Zdjęcia otrzymałam błyskawicznie. Zdecydowanie polecam! :)

Edytuj Juleczkka Modelka: Julia M 6.0 0 Juleczkka Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 lipca 2022 Martimala Modelka

Pozytywna: Bardzo udana i profesjonalna współpraca. Zdjęcia otrzymałam zaraz następnego dnia, jestem bardzo zadowolona z efektów sesji! Fotograf przygotowany, z własnymi pomysłami, ale otwarty również na inne. Atmosfera super, bo nie było sztywno, ani sztucznie. Potrafi dobrze podpowiedzieć co zrobić, żeby wyjść korzystnie. Mam nadzieje, ze jeszcze popracujemy razem! Polecam współpracę :)

Edytuj Martimala Modelka: Martyna Z 6.0 0 Martimala Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 czerwca 2022 Majkaooo Modelka

Pozytywna: Praca z takim fotografem jak Paweł i to jeszcze na moim debiucie, to sama przyjemność! Luźna atmosfera, bardzo dobry kontakt z modelką sprawia, że pracując z tą osobą czas sesji trwa bardzo miło. Poza tym fotograf Paweł to prawdziwy dżentelmen, dbał nie tylko o plan zdjęciowy, ale także dźwigał mi walizkę pełną ciuchów, gdy przemieszczaliśmy się z miejsca na miejsce. Bardzo polecam wszystkim dziewczynom, które chcą mieć wspaniałą pierwszą sesję i dziękuję za cudowne zdjęcia! :)

Edytuj Majkaooo Modelka: Maja O 6.0 3 Majkaooo Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja