ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

saboteur81

Fotograf

Fotograf saboteur81 Odwiedzin 18714 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Wracam po długiej przerwie z foto i dokładam teledyski slow-mo w 4K z własną muzyką. Zobaczysz tu zdjęcia zebrane przez lata. Najnowsze zawsze na Insta: http://instagram.com/fotoartkkondziella/ Najlepiej kontaktować się tam, ale tutaj też zaglądam. Jeśli masz pomysł na siebie, stylizację i wiesz czego chcesz - pisz śmiało zróbmy coś fajnego. TFP? Spoko. Jeśli dopiero zaczynasz, pomogę zbudować fajne portfolio, każdy kiedyś zaczynał. Pisz :) Jak mam gdzieś jechać - za zwrot kosztów. Możliwa stała współpraca z osobami pracującymi na Instagramie, OF -tylko- jeśli będzie to ze smakiem i na wysokim poziomie. PS: Szukam ciekawych męskich twarzy, bo w PF mało :)

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 43

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
29 sierpnia 2016 Yovanka Modelka

Pozytywna: Jak najbardziej pozytywna opinia. Fotograf słucha modelki, jej pomysłów, ale sam także podrzuca swoje, doradzi, pomoże. Bardzo miła atmosfera, przyjemna praca. Polecam i liczę na dalszą współpracę :)

Edytuj Yovanka 6.0 0 Yovanka Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 lipca 2016 LadyMorthis Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: bardzo sympatyczna atmosfera, Pan bardzo otwarty na propozycje....miła współpraca i oby tak dalej bo licze na wiecej zdjęć razem <3

Edytuj LadyMorthis 6.0 0 LadyMorthis Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Potrafi złapać świetny kontakt i odstresować niedoświadczoną modelkę, dzięki czemu zdjęcia nie są sztywne. Polecam jak najbardziej!

malinowa_mamba Modelka

Pozytywna: Fajne zdjęcia, fajna atmosfera wśród dziczy poligonu :P Polecam :)

blackcat86 Wizażysta

Pozytywna: Fantastyczny fotograf z pomysłami na udaną sesję...także z profesjonalnym podejściem a przy tym bardzo sympatyczny. Współpraca z Krzysztofem to sama przyjemność...:) POLECAM wszystkim!:) Sama cichutko liczę na więcej ;)

tweety Modelka

Pozytywna: Pomysłowy, cierpliwy, dokładny, profesjonalista - tak w kilku słowach można scharakteryzować Krzysztofa. Zdecydowanie polecam! :)

panna_zalotka Wizażysta

Pozytywna: Świetna współpraca, profesjonalne podejście! Zdolniacha :) U każdej modelki potrafi uchwycić to, co w niej najpiękniejsze. Polecam!