ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

seensoul

Fotograf

Fotograf seensoul Odwiedzin 3746 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Namaluję Cię światłem! :) Człowiek zakochany w fotografii (i innych wizualnych i niewizualnych sztukach pięknych) po uszy. Zanim napiszesz - zobacz: http://www.seensoul.eu Ig modelkowy: http://www.instagram.com/seensoul.eu/ Street, wykonane tylko telefonem: http://www.instagram.com/seensoul.phone/ Wizualny blog i pejzaże: http://www.instagram.com/seen.soul/ Małe sukcesy: Publikacje: kilka zdjęc w dzienniku Puls Biznesu, okładka płyty zespołu, sesje dla muzyków, parę wystaw z moim udziałem Staram się by kadr był zapisem Twojej duszy i charakteru, serca a nie tylko ciała. Mogę wykonać sesję w każdej konwencji, choć najbliżej mi do malarstwa fotograficznego. TFP? Zaciekaw mnie - urodą, charakterem, sposobem pozowania, pomysłem. Obserwuję - na pewno TFP możliwe ;) Tak czy inaczej pisz, pytaj - kto pyta nie błądzi. Dla projektantów, stylistów i wizażystek z ciekawym pomysłem TFP bardzo chętnie. Możliwa wzorowa obróbka w konwencji beauty z perfekcyjnym retuszem

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 666

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
12 października 2018 gklaudia Modelka

Pozytywna: Profesjonalista , sesja przygotowana nawet w najmniejszym calu (począwszy od miejsca , poprzez stylizację czy rekwizyty). Fotograf ma mnóstwo pomysłów dzięki czemu cały czas sesji można przeznaczyć na ich realizację , nie marnując ani chwili. Świetna atmosfera na sesji , doskonały kontakt z fotografem. Efekty sesji jak widać wspaniałe. Zdecydowanie polecam i myślę , że mi także uda się ponownie stanąć przed obiektywem Michała.

Edytuj gklaudia Zamyślenie, szaleństwo, cisza, pasja ;) 

Wspaniała sesja portretowa z Klaudią ;)

MUA: Klaudia ;)
Zdjęcia: Jaaaaa ;)
6.0 2 gklaudia Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
30 kwietnia 2018 kamila950 Modelka

Pozytywna: Fotograf pełen profesjonalizmu, posiadający mnóstwo pomysłów na realizację sesji, otwarty, życzliwy, umiejący nawiązać partnerską relacją na sesji z modelką :)
Podczas sesji wszystko jest przemyślane, od najdrobniejszych rzeczy, czyli rekwizytów, po elementy znaczące na sesji, jakimi jest na przykład strój.
Efekty są przepiękne, zapierające dech w piersiach.
Nie mogę doczekać się kolejnych odsłon ;)
Polecam fotografa z całym zaufaniem :)

Zdjęcie zostało usunięte