ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Somashotz

Fotograf

Fotograf Somashotz Odwiedzin 175822 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Chcesz umówić się na zdjęcia? Napisz do mnie tutaj lub na IG: @Somashotz https://www.patreon.com/Somashotz?utm_campaign=creatorshare_creator

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
14 czerwca xeniak66 Modelka

Pozytywna: To był miło i kreatywnie spędzony czas na sesji plenerowej na Pustyni… Michał zaproponował ciekawe i przyjemne miejsce do sesji.
To fotograf z konkretną wizją na zdjęcia, pracowity i bardzo sympatyczny człowiek z pasją i co się okazuje nie tylko fotograficzna !!!!
Jest bardzo profesjonalny i świetnie przygotowany do sesji, przy tym miły, kontaktowy, punktualny i słowny co ja sobie bardzo cenię i co najważniejsze posiada duży szacunek do modelki !

Polecam współpracę każdej modelce/modelowi.
Myślę, że będzie okazja jeszcze razem coś stworzyć :)

Edytuj xeniak66 6.0 0 xeniak66 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 maja Nati_Gab Modelka

Pozytywna: Z całego serca polecam współpracę z Michałem! Jest bardzo profesjonalny, przed sesją chce jak najlepiej poznać oczekiwania modelki, słucha uważnie każdego słowa i stara się jak najbardziej dopasować do tego podczas sesji. Bardzo dba o jak najlepszy klimat w trakcie fotek, jest mega ciepłą i pozytywną osobą. Już w trakcie rozmów przed sesją złapaliśmy świetny vibe i dokładnie wiedzieliśmy co chcemy osiągnąć podczas sesji. Dzięki temu udało się zrobić wyjątkowo dużo fotek i aż ciężko było wybrać te najlepsze, bo wszystkie były świetne! Już nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć ☺️ Za takim świetnym fotografem warto jechać nawet na drugi koniec Polski!

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Nati_Gab 6.0 0 Nati_Gab Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 maja nataliaskowron Modelka

Pozytywna: Współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Efekty przyszły moje oczekiwania. Świetna komfortowa atmosfera, super przygotowanie do sesji, pomoc w pozowaniu, bardzo przydatne porady. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało nam się spotkać i stworzyć coś naprawdę super!

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj nataliaskowron 6.0 0 nataliaskowron Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 kwietnia paula_dering Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Współpracując z Somashotz jako fotografem, miałam przyjemność doświadczyć jego profesjonalizmu, kreatywności i zaangażowania na najwyższym poziomie. Zdjęcia, które zrobił, są świetne i oddają moją osobowość. Było super pracować z kimś tak komunikatywnym i zaangażowanym. Somashotz jest naprawdę zorientowany na detale i wie, jak sprawić, by każde zdjęcie było wyjątkowe. Jest elastyczny i otwarty na różne pomysły, co czyni go świetnym partnerem do współpracy! :D

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
02 kwietnia Czystosc Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Świetny fotograf, praca z nim to przyjemność. Bardzo inspirująca osoba i mam nadziej, że uda nam się stworzyć jeszcze wspólnie coś cudownego.

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 marca Keti Modelka

Pozytywna: Michał to fotograf z ogromną pasją! Dba o każdy szczegół na zdjęciu, a przy tym wydobywa z kobiety prawdziwe piękno i naturalność. Współpraca była czystą przyjemnością, to jak dba o modelki, nie da się o tym nie wspomnieć <3 poza tym doskonale przygotowany do sesji, mnóstwo pomysłów, a efekty mówią same za siebie. Czekam na kolejne współprace:)

Edytuj Keti 6.0 0 Keti Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 stycznia
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Polecam bardzo serdecznie <3 Tak jak nie pozuje TFP to do tego fotografa ciągle wracam gdy chce odświeżyć swoje portfolio o nowe zdjęcia!!! Super atmosfera na zdjęciach. To ten fotograf co NA SERIO dba o modelkę. Jedyna wada- że Kraków jest aż tak daleko! :(

Edytuj curlygirl 6.0 0 curlygirl Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 maja 2023 andzzles Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Świetna współpraca , pełen profesjonalizm ,
Cenne wskazówki , piękne zdjęcia !
Serdecznie polecam

Edytuj andzzles 6.0 0 andzzles Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 marca 2023 AleksandraBaranowska Modelka

Pozytywna: To była nasza pierwsza sesja i na pewno nie ostatnia! Cudowny człowiek, daje ogromny komfort podczas sesji modelce. Pomimo bardzo krótkiego „czasu operacyjnego” wyszły genialne kadry. Nie mogę doczekać się kolejnych kadrów!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 lutego 2023
konto usunięte Modelka
Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Polecam bez dwóch zdań! Myślę, że od samego początku złapaliśmy fakty kontakt. Bardzo podobało mi się tempo pracy, ponieważ było w punkt. Znalazł się również czas na wypicie kawy czy dłuższą rozmowę pomiędzy kadrami. Zdjęcia wyszły tak jak reszta prac Miała, czyli po prostu cudnie :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja