ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Syla88

Fotograf

Fotograf Syla88 Odwiedzin 5191 Ocena ogólna 5.7

O mnie

www.sylwiachodacz.pl Mam na imię Sylwia - profilowe autoportret. Szukam modelek z mniejszym lub większym doświadczeniem, a najważniejsze - ambitnych, które chcą tak jak ja zrobić coś dobrego i ciekawego. Ja ze swojej strony oferuję pełne zaangażowanie, profesjonalny sprzęt, postprodukcję fotografii. Jeśli masz jakiś pomysł na zdjęcia, to napisz. Jestem otwarta na nowe propozycje i wyzwania. Mam studio, także jak najbardziej zdjęcia fashion i beauty, ale nie tylko. Bardzo bardzo chętnie sesje w stylu extreme fashion... TFP? Tak - przy ciekawych pomysłach, dlatego warto zapytac :)

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 30

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
10 lipca 2014

Pozytywna: Świetna współpraca, modelka zaangażowana, odważna i z głową pełną pomysłów :) słucha sugestii i wspaniale się w nie wciela. Jak najbardziej polecam!

Wystawiona dla:
konto usunięte Modelka
Zdjęcie zostało usunięte
07 lipca 2014

Pozytywna: Świetna Wizażysta, profesjonalna, wzorowa współpraca. Zna się na tym co robi, ma wyczucie i dużo pomysłów.

Wystawiona dla: makra21 Wizażysta
Edytuj makra21 0.0 0 makra21 Wizażysta
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 maja 2014

Pozytywna: Bardzo zdolna Wizażystka, ma masę pomysłów i jest bardzo dokładna. Niesamowicie sympatyczna i owocna współpraca.

Wystawiona dla: WWwizaz Wizażysta
Edytuj WWwizaz 6.0 0 WWwizaz Wizażysta
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 maja 2014

Pozytywna: Wspaniale pozuje, pełen profesjonalizm! Świadoma, pomysłowa i pozytywna modelka. Polecam współpracę jak najbardziej! :)

Wystawiona dla: szookolate Modelka Zobacz otrzymaną referencję
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 września 2013

Pozytywna: Wspaniała modelka z burzą loków na głowie i nie mniejszą ilością pomysłów :) Bardzo kreatywna, świetnie pozuje, sesja na bardzo wysokim poziomie. Ma świadomość swojego ciała. Polecam wszystkim współpracę!

Wystawiona dla: atieno Modelka
07 września 2013

Pozytywna: Paulina ma niesamowite oczy! Jest słowna, punktualna, zaangażowana, bardzo miła i sympatyczna. Ma dużo pomysłów. Polecam jak najbardziej :)

Wystawiona dla: Paula_ Modelka
03 września 2013

Pozytywna: Niesamowicie kreatywna modelka. Wspaniale pozuje, ma mnóstwo pomysłów. Praca z nią to sama przyjemność! Polecam jak najbardziej i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

Wystawiona dla: chellehe Modelka
16 sierpnia 2013

Pozytywna: Baardzo miła i sympatyczna modelka :) Wspaniale pozuje, wie jak się ustawiać, ma dużo pomysłów. Ma nietypową urodę, dlatego zapragnęłam mieć jej zdjęcia w portfolio. Polecam zdecydowanie!

Wystawiona dla: alpluszak Modelka
08 sierpnia 2013

Pozytywna: Bardzo sympatyczna modelka. Wie jak pozowac, ma dużo pomysłów, ale też chętnie realizuje pomysły fotografa. Profesjonalne podejście. Polecam jak najbardziej!

Wystawiona dla: Youanna Modelka
04 sierpnia 2013

Pozytywna: Bardzo zdolna modelka! Profesjonalnie pozuje, wspaniale wczuwa się w konkretne role. Zaangażowana i pełna pomysłów, sympatyczna i miła. Współpraca z Karoliną to czysta przyjemność. Mam nadzieję, że jeszcze zrobimy nie jedną sesję :)

Wystawiona dla: Kalora Modelka