ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Ulmus

Fotograf

Fotograf Ulmus Odwiedzin 168908 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Fotografuję, bo chcę wiedzieć jak wygląda sfotografowany świat. Niestety często ten Świat wyglądem nie bardzo już przypomina zdjęcie fotograficzne. Otwarty na wszelkie pomysły i klasyczne i niezwykłe. Pisać śmiało - drogie panie ( i panowie), ze mną naprawdę można się dogadać. Chętnie zrealizuję wszelkie projekty, chętnie pracuję z osobami które nie wiedzą co zrobić przed obiektywem. Nie oczekuję wynagrodzenia ale i nie płacę za pozowanie. Jestem człowiekiem starej daty. Odpowiadanie na wiadomości uważam za przejaw szacunku dla drugiego człowieka, przejaw kultury osobistej. Jeżeli napisałaś że odpowiadasz na wybrane wiadomości, nie ma mowy o współpracy, ja na pewno do Ciebie nie napiszę.

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
26 kwietnia
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Praca z Jankiem była bardzo zadawalajaca, bardzo wymagająca, dająca duzo do myślenia co jak zrobić żeby było dobrze. Efekty jak widać, również genialne.Janek wie jak ustawić modelkę, daje bardzo dużo wskazówek co poprawia prace z nim samym i na odwrót :) Jeśli ktoś zastanawia się nad sesja z tym panem, polecam bardzo ! Bo ta sesja nie będzie jedyna nasza sesją:)

Edytuj Roguee 6.0 25 Roguee Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
05 lutego TakaM Modelka

Pozytywna: Współpraca z Jankiem to czysta przyjemność. Stwarza tak miłą i przyjazną atmosferę, że po krótkim czasie czujesz jakbyś go znała od lat. Jest bardzo wrażliwy na piękno, co widać na jego zdjęciach, Janka prace zachwycają swym urokiem i wyjątkowym klimatem. Polecam każdemu.

Edytuj TakaM 6.0 8 TakaM Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 października 2017 Tonbo Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Gościłam u Janka z narzeczonym :) Janek to wspaniały człowiek, ciepły, gościnny z niesamowitym poczuciem humoru. Jako fotograf skupiony na pracy, bardzo przeżywający sesję. Uczuciowość i zaangażowanie Janka podczas sesji widać na uchwyconych kadrach. Bardzo dba o komfort modelki podczas zdjęć, niezwykle opiekuńczy i cierpliwy. Dom Janka to oaza spokoju i artyzmu. Polecam każdemu spotkanie z Nim, bo takich ludzi jest już niewielu - pasjonatów :)

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Tonbo Cudowność bycia tam ...
Dziękuję Janek :) 6.0 8 Tonbo
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
03 września 2017 Ssylwia1993 Modelka

Pozytywna: Bardzo udana współpraca. Polecam☺

Zdjęcie zostało usunięte
21 lipca 2017 dodzia167 Modelka

Pozytywna: Oczarowana,zafascynowana, śmiem twierdzić zakochana w tym co robi Janek. Człowiek dusza. Była to moja pierwsza sesja i jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zrobił Jan. Sesja przebiegała w tak świetnej atmosferze że nawet nie wiem kiedy zrobiło się zupełnie ciemno. Pełen profesjonalizm. Czysta przyjemność stanąć przed obiektywem Janka. Jego rady są cenniejsze od złota ;) Doradzi , nauczy jak ustawić się żeby wszystko wyszło jak najbardziej naturalnie. Efekty współpracy przeszły moje najśmielsze oczekiwanie. Nie wiedziałam że mogę poczuć się jak prawdziwa modelka..;)Dziękuję Janek za cudowne popołudnie i Twoje rady, na pewno wykorzystam je przy innych sesja.
POLECAM!! Tego człowieka , na pewno nie będziecie żałować współpracy!!!!!
Mam nadzieje że to był tylko początek naszej owocnej współpracy.

Edytuj dodzia167 6.0 7 dodzia167 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 grudnia 2016 _Domi Modelka

Pozytywna: Sesja przebiegła w bardzo miłej atmosferze.Janek jest osobą bardzo kreatywną. Udziela wiele wskazówek co dla soby początkującej jest ważne. Serdecznie polecam

Zdjęcie zostało usunięte
11 listopada 2016 violetblack Modelka

Pozytywna: Za nami kolejne już udane spotkanie jak i jego efekty. Bardzo kulturalny, uprzejmy i pomocny Fotograf, dba o każdy szczegół na zdjęciu, posiada dużą wiedzę na temat fotografii i wie, jak wykorzystać ją w praktyce. Jak najbardziej polecam:)

Zdjęcie zostało usunięte
23 października 2016 justyska1985 Modelka

Pozytywna: Przesympatyczny , ciepły czlowiek przede wszystkim :).Czas sesyjny to z Nim czas pełen usmiechu spokoju , miłej atmosfery , a w efekcie powstają pełne klimatu i delikatnosci kadry.)
Polecam , polecam, polecam :)
Dusza człowiek
Dziękuję

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj justyska1985 6.0 3 justyska1985 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 września 2016 CcynamonN Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: miła atmosfera, świetny człowiek i bardzo dobry obserwator ;) polecam całym serduchem :)

Zdjęcie zostało usunięte
20 września 2016
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Bardzo, ale to bardzo lubię fotografie Jana. Sam jest osobą pełną inteligencji i szacunku do drugiej osoby, więc praca z nim to przyjemność.

Polecam!

Edytuj robyn 6.0 10 robyn Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja