ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Vred

Fotograf

Fotograf Vred Odwiedzin 17985 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Witam. Mieszkam w Toruniu ;) Wykonuję zdjęcia w najbliższej okolicy, ale jeśli gra warta świeczki to rozważę podróż w dalsze strony. Z natury jestem zorganizowany. Lubię wszystko omówić jeszcze przed sesją, od miejsca po strój i makijaż i pozy. Jeśli będzie warto to polubię też totalny spontan od czasu do czasu. Im więcej starania przy projekcie tym więcej świetnych efektów. Samo, albo w pojedynkę się nie zrobi :) TFP już tylko wybiórczo. Zależy od możliwości i tematyki sesji. Mimo tego jestem bardzo otwarty na propozycje. Może spodoba mi się Twój projekt? Warto zapytać. Nie gryzę wbrew pozorom ;) Cenię sobie profesjonalizm i artyzm. Uwielbiam projekty, które wniosą coś do mojego pf i dzięki temu podwyższą kwalifikacje przez co projektom typowo erotycznym mówię stanowcze NIE. Pozdrawiam i zapraszam do komentowania i oceniania Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170)

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 33

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
wczoraj, o 16:39 laulaja Modelka

Pozytywna: Michał jest bardzo spokojnym, cierpliwym fotografem, który wspaniale potrafi wytłumaczyć jaki chce uzyskać efekt podczas sesji, co przekłada się na przyjemną, dążącą do wspólnego celu współpracę. Atmosfera na sesji jest bardzo swobodna, ale zarazem bardzo profesjonalna. Przede wszystkim Michał potrafi pokazać kobiecie jakie piękno w sobie kryje i przekonać ją do tego. Zdecydowanie polecam i jeśli tylko będzie mnie chciał wziąć na jeszcze jedną sesję - pędzę co sił w nogach!

Edytuj laulaja Monika 6.0 18 laulaja Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
04 września Justysialek Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Jak zwykle nie zawiodłam się na efekcie końcowym, Michal to niedoceniony fotograf, ktory nie tylko robi prze fantastyczne zdjecia ale i udziela cenne porady... Dla mnie, osoby ktora niepewnie czuje sie przed aparatem to zbawienie;) Polecam serdecznie.

Edytuj Justysialek 6.0 4 Justysialek Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 sierpnia Werami Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Otwarty, wesoły gotowy na wyzwania i pracę w trudnych warunkach. Dba o każdy szczegół, jest profesjonalny w tym co robi. Wspaniała atmosfera pracy, dziękuję za wskazówki i mam nadzieje, że zrealizujemy wspólnie jeszcze wiele pomysłów :)

Edytuj Werami 6.0 5 Werami Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
31 lipca LovelyRealPrincess Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Michał to jeden z najlepszych fotografów z jakimi miałam przyjemność współpracować. Jest pomysłowy, profesjonalny i utalentowany. Jestem zachwycona efektem końcowym! Zdjęcia spod jego ręki za każdym razem są niesamowite. Widać, że fotografia jest dla niego pasją w której się w pełni realizuje. W 100% polecam każdemu!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 lipca martawincencjusz Modelka

Pozytywna: Świetna współpraca,przesympatyczny człowiek modelka może czuć się przed obiektywem w pełni swobodnie ma bardzo dobry kontakt z fotografowaną osobą. Polecam .

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
15 czerwca anndi Modelka

Pozytywna: mila atmosfera, efekty niesamowite, a do tego kupa śmiechu

Zdjęcie zostało usunięte
13 kwietnia gregosinsky Model Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Michał jest kapitalnym fotografem, czasem nieco zbyt skromnym, ale to czasem dobrze. Każda sesja z nim to jak spotkanie z kumplem, który Cię rozumie. To z kolei prowadzi do luzu, który sprzyja robieniu dobrych zdjęć. Serdecznie polecam dla amatorów i profesjonalistów.

Edytuj gregosinsky 6.0 0 gregosinsky Model
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
20 lutego Charakternamakeup Wizażysta

Pozytywna: Świetny fotograf. Wspaniałe zdjęcia spod jego ręki, bardzo sprawna współpraca.
Polecam z całego serca :)

Edytuj Charakternamakeup Diablica Dominika ;) 6.0 4 Charakternamakeup Wizażysta
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 lutego Anerys Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Fotograf z którym mam nadzieje, że współpraca będzie trwała jak najdłużej. Z każdą sesją jestem coraz bardziej pod wrażeniem jego zdolności. Niesamowicie skromny i utalentowany człowiek który pozwala modelkom też wpływać na tematykę i zakres zdjęć. Profesjonalny i sympatyczny pod każdym względem, dba o to żeby atmosfera była przyjemna i żeby modelka czuła się jak najlepiej w trakcie sesji
Polecam każdemu i gwarantuje, że nie będzie zawiedziony :)

Edytuj Anerys 6.0 10 Anerys Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
04 stycznia Daniel2409 Fotograf

Pozytywna: Michał to najbardziej utalentowany fotograf jakiego znam, bardzo pomocny w nauce i zawsze wspiera. Prace z Michałem serdecznie polecam .

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Daniel2409 Obróbka, retusz i pokierowanie: Vred
fot. Daniel Neuman 6.0 6 Daniel2409 Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja