Gala ELITE MODEL LOOK POLAND 2014 - relacja

REKLAMA
Gala ELITE MODEL LOOK POLAND 2014 - relacja

Wczoraj, we wtorek 9 września, w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw odbyła się Gala Elite Model Look Poland 2014. Był to już dwunasty polski finał tego prestiżowego konkursu. MaxModels.pl miało przyjemność patronować temu wydarzeniu.


W trakcie Gali stroje młodych polskich projektantów - Anny Gregory, Roberta Czerwika, Aleksandry Król, Marty Kuby, Klaudii Cichoń i Wojtka Haratyka - zostały zaprezentowane przez dwanaście finalistek Konkursu Elite.

 

Modelki walczyły o zwycięstwo i wyjazd na światowy finał konkursu, który odbędzie się 2 grudnia 2014 roku w Shenzhen w Chinach. Laureatką Elite Model Look 2014 została 16-letnia Magdalena Polaczek, która przygodę z konkursem rozpoczęła castingiem w Katowicach, w Silesia City Center.

 

Wieczór uświetniły materiały zarejetrowane podczas poprzednich etapów Konkursu, w tym materiał video z transformacji modelek i ich tygodniowej pracy ze sztabem ekspertów. Galę poprowadziła, znana z anteny VIVA, Katarzyna Kępka.

 

Relacja z tego wydarzenia emitowana będzie na antenie TV VIVA, 27 września o godz. 22.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

O konkursie
Elite Model Look to najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie mody. Od 30 lat Agencja Elite w 60 krajach na świecie organizuje wydarzenie, którego celem jest odkrycie najbardziej obiecujących kandydatek na top modelki. Do tej pory, dzięki Elite Model Look, 750 dziewczyn rozpoczęło swoją przygodę z modelingiem - wśród nich Cindy Crawford, Gisele Bundchen, Claudia Schiffer, Linda Evangelista, Karen Mulder. W Polsce konkurs ma swoją edycję od 2002 roku.

 

mju / Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Marcinfotograf https://www.instagram.com/marciniakphoto/ 6.0 0 Marcinfotograf Fotograf
Edytuj Lauphotography 6.0 0 Lauphotography Fotograf
Edytuj LightPoint 6.0 0 LightPoint Fotograf
Edytuj Nicole0506 6.0 1 Nicole0506 Modelka
Edytuj faloptyka Marta 6.0 0 faloptyka Fotograf
Edytuj olejnikdawid 6.0 0 olejnikdawid Fotograf
Edytuj pat_iii 6.0 0 pat_iii Modelka
Edytuj Makeupwithkejti Moddel: Magdalena Nowak
Fot.: Kamil Syczuk 6.0 0 Makeupwithkejti Wizażysta
Zobacz więcej zdjęć