"Imprezowała" dla Snoop Doga, grywała w filmach erotycznych. Jakie tajemnice skrywa Joanna Krupa?

Dodano: 28.09.2022
REKLAMA

„Twoje oczy są hipnotajzing”. To stwierdzenie Joanny Krupy jest równie słynne, jak sama polska edycja „Top Model”. Modelka przyjechała do Polski kilkanaście lat temu, żeby zostać jurorką w programie TVN. Rozgościła się tu na dobre i właśnie prowadzi 11. edycję. Jednak kariera Joanna Krupy nie zawsze przebiegała tak fantastycznie.

 

 

Przeczytaj też:

Ciągle musi udowadniać, że nie powiększyła biustu. Chętnie pozuje jednak nago

 

Joanna Krupa - życiorys


Joanna - wbrew temu, co może sugerować jej akcent - nie urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Przyszła na świat 23 kwietnia 1979 r. w Warszawie. Tu spędziła pierwsze lata swojego życia. Później przeprowadziła się z mamą i starszą siostrą do Chicago. Tam zaczęła edukację. Kariera Joanny Krupy rozpoczęła się na dobre, gdy dziewczyna osiedliła się w Los Angeles.

 

Zanim odniosła sukces i zachwyciła swoją słowiańską urodą, brała udział w wielu castingach. W Stanach Zjednoczonych konkurencja jest ogromna i modelka nie miała łatwo, aby się przebić. Jednak - jak się okazało - cierpliwości się opłacała. Zaczęła dostawać pierwsze zlecenia i powoli wyrabiała swoją markę. Największym osiągnięciem Joanny Krupy z tego okresu był jej udział w reality show „Zostań laską Snoop Doga".

 

Show pokazywało imprezujące dziewczyny i promowało najlepsze miejsca, w których można było się zabawić. Joanna, a właściwie Regina Bartkowski, bo pod takim pseudonimem wystąpiła, wyginała się przed kamerą, przyjmując często prowokujące pozy. W jednym z odcinków rozpięła guzik od spodni, podczas gdy raper nagrywał ją kamerą.

 

Joanna Krupa - tego nie wiesz o modelce


Zanim wybiła się jako dziewczyna z show Snoop Doga, Joanna Krupa sporadycznie grywała w filmach erotycznych. Znawcy tematu do dziś wspominają jej rolę w produkcji dla fetyszystów łaskotek pod tytułem „Nie ma butów, nie ma litości".

 

Przez jakiś czas jej kariera krążyła wokół branży erotycznej. Modelka najczęściej była angażowana do sesji w magazynach dla panów takich jak „Playboy", „CKM", „GQ", czy „Stuff". Pojawiała się tam mniej lub bardziej roznegliżowana. W zawodowym życiorysie Joanna Krupy ważnym momentem było uznanie jej w 2007 roku za jedną z 25 najbardziej seksownych kobiet świata według Playboya.

 

Wiele osób znało Joannę jako fotomodelkę, ale gwiazda pokazywała się też często w telewizji. Zasłynęła, biorąc udział w dziewiątej edycji amerykańskiego programu rozrywkowego emitowanego na ABC „Dancing with the Stars". Ostatecznie nie wygrała, ale zajęła miejsce tuż za podium, jako 4. laureatka edycji.

 

Wystąpiła również w reality show „The Real Housewives of Miami". Joanna Krupa pokazała w nim swoje bajeczne życie prywatne. Tu też nie obyło się bez kontrowersji. W jednym z odcinków pobiła się przed kamerami z inną uczestniczką.

 

Szeroko komentowana była jej okładka dla magazynu „Viva", na której pokazała się z ciążowym brzuszkiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda była na zdjęciach nogo. Zachęcona sukcesem tego kroku powtórzyła go w sesji dla „Wprost". Jak powiedziała, takie ujęcia zawsze były jej marzeniem. W wywiadzie, który towarzyszył opublikowanym zdjęciom, wypowiedziała się też jako aktywistka o prawach osób LGBT, walce z chorobą oraz wierze w Boga. Czy nagością chciała zatem tylko zwrócić na siebie uwagę, aby wypowiedzieć się w kluczowych kwestiach?

 

Czym zajmuje się Joanna Krupa?


Kontrowersje wokół Joanny Krupy pojawiają się regularnie. Gwiazda nie daje o sobie zapomnieć. Często udziela się w obronie praw zwierząt. Sama opiekuje się kilkoma pasami, które przygarnęła ze schroniska.

 

Czym zajmuje się Joanna Krupa? Także działalnością na rzecz ochrony praw zwierząt. W 2009 roku modelka wzięła udział w kampanii reklamowej organizacji PETA. Cel szczytny, ale Joanna znów się rozebrała. Nie dość, że wystąpiła nago, to jeszcze wcieliła się w anioła unoszącego się nad kościołem wypełnionym psami. Krupa na zdjęciach trzymała krzyż zakrywający jej piersi i miejsca intymne.

 

Życie prywatne Joanny Krupy jest równie barwne, jak jej kariera. Fotomodelka po raz pierwszy wyszła za mąż za Romaina Zago. Jej wybranek był właścicielem słynnego klubu nocnego. Para przysięgała sobie miłość 13 czerwca 2013 roku w Miami. Częste wyloty Joanny do Polski i brak czasu sprawiły, że małżeństwo nie przetrwało. Po raz drugi Joanna znów związała się z Amerykaninem, bajecznie bogatym przedsiębiorcą i producentem filmowym, Douglasem Nunensem. Wybranek wkrótce został jej drugim mężem, a po kilku latach para doczekała się córeczki.

 

Dziewczynka przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Jak przystało na dziecko celebrytów, poród odbył się w prywatnej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. Ten szpital jest chętnie wybierany przez amerykańskie i światowe gwiazdy. Rodziły tam między innymi Victoria Beckham, Beyonce, Gwyneth Paltrow czy Kim Kardashian. Za prywatną opiekę i luksusowe warunki trzeba tam zapłacić ok. 20 tysięcy dolarów.

 

Joanna Gałczyńska/ Redakcja MaxModels.pl

 

Przeczytaj też:

 

W Polsce nie poznali się na jej urodzie. To na Zachodzie odniosła sukces


Skandale były jej chlebem powszednim. Dziś ma 53 lata i ogromny majątek


Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Trzytwarze Ach ta kobiecość:) Nie ma to jak zmysłowa sesja w fantastycznym miejscu;D Dziękuję Kamilu- fotografie:)
Sesja w Kaliszu:) 6.0 0 Trzytwarze Modelka
Edytuj zapamietamto 6.0 0 zapamietamto Modelka
Edytuj different_wild 6.0 0 different_wild Modelka
Edytuj daria_k00 6.0 0 daria_k00 Modelka
Edytuj Milacat 6.0 0 Milacat Modelka
Edytuj inestimable20 6.0 0 inestimable20 Modelka
Edytuj jeasmine 6.0 1 jeasmine Modelka
Edytuj MarikaMon 6.0 3 MarikaMon Modelka
Edytuj zapamietamto Fot: Ola Kolanowska 6.0 1 zapamietamto Modelka
Edytuj Evi_Ef 6.0 4 Evi_Ef Modelka
Zobacz więcej zdjęć