Kaia Gerber podbija światowe wybiegi oraz serca mężczyzn. Z kim spotyka się córka Cindy Crawford?

REKLAMA
Kaia Gerber podbija światowe wybiegi oraz serca mężczyzn. Z kim spotyka się córka Cindy Crawford?

Dzięki ciężkiej pracy i nieprzeciętnej urodzie Kaia Gerber staje się modelką światowej klasy. Pojawia się w kampaniach największych modowych graczy, a jej instagramowe konto śledzą miliony fanów. Związki córki ikony modelingu z gwiazdami z pierwszych stron gazet sprawiają, że media śledzą każdy jej krok.

 

 

Kaia Gerber to jedna z najbardziej popularnych kobiet młodego pokolenia, spełniających się na światowych wybiegach. Systematycznie staje przed aparatami najwybitniejszych fotografów, jest także gwiazdą prestiżowych reklam. Swoje pierwsze kroki w modelingu stawiała mając jedynie 10 lat, promując kolekcję Versace Young. Później pracowała dla domów mody, takich jak Chanel, Prada, Burberry czy Fendi, a jej zdjęcia publikowane były w najbardziej cenionych magazynach modowych np. Vogue, Teen Vogue, Interview.

W 2016 roku zadebiutowała na dużym ekranie dzięki filmowi „Cztery siostry i sekret" w reż. Sean Hanish, następnie występowała w American Horror Story. Popularność zawdzięcza także swojej matce - Cindy Crawford, ikonie modelingu, która wywarła ogromny wpływ na świat mody i popkultury.

 

123RF/Picsel

 

Modowe osiągnięcia Kai Gerber

 

W dzisiejszym świecie miarą sukcesu stały się zasięgi w wirtualnej rzeczywistości. Popularność w mediach społecznościowych ma więc coraz większe przełożenie na chęć podejmowania współpracy przez modowych graczy z influencerami. Kaia Gerber na swoim instagramowym koncie zgromadziła już ponad 7,4 mln obserwatorów, a ich liczba dynamicznie się powiększa. Oprócz świetnych statystyk na kanałach społecznościowych, młoda modelka może pochwalić się kampaniami dla modowych imperiów, sesjami zdjęciowymi dla renomowanych czasopism czy kolaboracjami z najlepszymi projektantami.

 

Przeczytaj również:

Internauci oszaleli na jej punkcie. Wykorzysta swoje "5 minut"?

 

Głośnym przykładem podbicia branżowego bastionu było zaproszenie Gerber przez Karla Lagerfelda do stworzenia kapsułowej kolekcji, będącej połączeniem jej młodzieńczego stylu z estetyką dyrektora artystycznego marki Chanel. Kaia została także zaproszona do kampanii pod hasłem „kobiety dziś i jutra " Stelli Mccartney, gdy wraz z Kate Moss były ambasadorkami marki. Wschodząca gwiazda modelingu może poszczycić się również współpracą z Louis Vuitton - francuskim gigantem w branży, a także licznymi pokazami dla Marca Jacobsa, Burberry, Chanel, Versace czy Prady.

 

123RF/Picsel

 

Sławni partnerzy Kai Gerber

 

Popularność Kai Gerber sprawia, że media analizują każdy jej krok. Szczególnie interesujące dla jej obserwatorów i portali plotkarskich jest miłosne życie modelki. Jedną z pierwszych medialnych relacji był związek z budzącym kontrowersje celebrytą - Petem Davidsonem. Miłość ta nie przetrwała jednak próby czasu. Para rozstała się po zaledwie trzech miesiącach. Powodem miał być niestabilny stan psychiczny mężczyzny.


W 2020 roku córka Crawford związała się natomiast z aktorem znanym z ról w serialach "Euforia", czy "The Kissing Both" - Jacobem Elordi. Romans na dobre miał zakwitnąć podczas wspólnych wakacji z rodzicami Kai, jednak ostatecznie również zakończył się rozstaniem. Według medialnych doniesień para była ze sobą rok.

 

Przeczytaj również:

Cindy Crawford - jak wygląda dziś jedna z najpiękniejszych modelek świata?


Prasa spekulowała także o związkach z Colem Sprousem i Harrym Styles'em, ale ostatnio ponownie głośno o Kai Gerber stało się za sprawą rzekomych randek z Austinem Butlerem. Uwielbiany przez kobiety aktor z "Pamiętników Carrie" w 2020 roku zakończył wieloletni związek z Vanessą Hudgens. Wszystko wskazuje na to, że Butler ulokował swoje uczucia właśnie u Kai Gerber. Potwierdzeniem tego zdają się być ostatnie zdjęcia, na których aktor czule spogląda na młodą modelkę. Plotki o ich domniemanym romansie podsycił fakt, iż Gerber i Butler spędzili razem Święta Bożego Narodzenia. Do tej pory para nie potwierdziła oficjalnie swojego związku.

 

 

Bez względu na brak jednoznacznego potwierdzenia tych doniesień, miłosne wybory córki Cindy Crawford z wypiekami na policzkach śledzą tysiące fanów. Pozostaje więc cierpliwie czekać na kolejne rewelacje dotyczące ich relacji. Obserwatorzy moją jednak pocieszyć się coraz większą liczbą modowych osiągnięć młodej modelki, która z chęcią publikuje je na swoim instagramowym koncie.

 

N.O./ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: 123 RF/Picsel

 

Przeczytaj również:

 

Polska marka wzbudziła kontrowersje. TVP nie zgodziło się na emisje tej reklamy

 

Seksualność kobiet w średnim wieku to wciąż tabu? Komentarze zadziwiają

 


13.01.2022

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj loveliato 6.0 0 loveliato Modelka
Edytuj ruda_cami 6.0 5 ruda_cami Modelka
Edytuj AndrzejBiel Aleksandra 6.0 0 AndrzejBiel Fotograf
Edytuj mspace Wiosennie, Julia Zugaj 5.9 1 mspace Fotograf
Edytuj paulakrakow 6.0 2 paulakrakow Modelka
Edytuj paulakrakow 6.0 0 paulakrakow Modelka
Edytuj Zolty_Kot 6.0 0 Zolty_Kot Fotograf
Edytuj Zolty_Kot 6.0 1 Zolty_Kot Fotograf
Edytuj wolaistnienia 6.0 0 wolaistnienia Fotograf
Edytuj paulakrakow 6.0 2 paulakrakow Modelka
Zobacz więcej zdjęć