Konferencja prasowa The Look Of The Year

Dodano: 05.09.2017
REKLAMA
Konferencja prasowa The Look Of The Year

W piątek, 1 września w Restauracji St. Antonio w Warszawie odbyła się konferencja prasowa tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2017. Na konferencji prasowej pojawiło się wiele znanych osób. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

 

The Look of the Year to najbardziej znany konkurs dla kandydatów na modeli. Organizowany jest od ponad 30 lat w 50 krajach na świecie. Od tego konkursu zaczęły się m.in. kariery modelek Cindy Crawford, czy Kasi Smutniak. Polskich modowych objawień wypatrywać będzie znane jury, w którym zasiądzie: Ada Fijał, Rafał Maślak, Kamila Szczawińska, Anna Bosak, Ekskluzywny Menel, Izabella Krzan, czy Marcelina Zawadzka.

 

 

Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa konkursu The Look Of The Year.  „Dokładnie rok temu ruszyła machina przygotowań do tej edycji konkursu. To praca ciężka, trudna, ale dająca satysfakcję. Odwiedziliśmy dziesięć największych miast w Polsce, w których odbywały się castingi. Dla młodzieży, którą spotykaliśmy to było pierwsze spotkanie z modelingiem, ze światem artystycznym i światem mody. Dlatego to jest takie wyjątkowe, ale i trudne wydarzenie. Od samego początku towarzyszyli nam projektanci, osoby publiczne, m.in. Rafał Maślak, czy Marcelina Zawadzka, która przejechała z nami chyba całą Polskę. Dzięki nim, każdy casting miał rangę wydarzenia artystycznego, na który przychodziły tłumy i o którym pisały media. Cieszy mnie, bo nabieramy rozpędu, jesteśmy marką rozpoznawalną i wszędzie przyjaźnie nas witają. Od kilku lat współpracuje z nami także agencja More, która oda o wizerunek naszej młodzieży, o to, by uczyli się tego zawodu i wyjeżdżali na międzynarodowe pokazy mody" - mówi Jagoda Piątek-Włodarczyk, właścicielka Agencji IGO-ART, która jest organizatorem konkursu.

 

 

Gala finałowa The Look of the Year 2017 odbędzie się już za tydzień 8 września w łódzkiej ASP. W trakcie tygodniowego zgrupowania w łódzkim Hotelu Ambasador Premium finaliści będą przygotowywać choreografię do pokazów, w czasie których zaprezentują się na wybiegu w kreacjach m.in. Paprocki & Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Natashy Pavluchenko, czy Andrzeja Fodera.

 

Zwycięzcy konkursu będą reprezentować Polskę w światowym finale we Włoszech. Ponadto dla dwojga laureatów przewidziana jest także sesja w magazynie „Logo" - dla niego i „Avanti" - dla niej. Galę poprowadzi Olivier Janiak, a w części artystycznej wystąpi KAMP. Transmisję łódzkiej Gali będzie można obejrzeć na platformie TVN Player.pl.

 

Zobaczcie zdjęcia z konferencji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zespół Maxmodels.pl/Materiały prasowe

fot: fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.9 0 Moniawka Modelka
Edytuj Lamorciak 6.0 0 Lamorciak Fotograf
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.8 0 Moniawka Modelka
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.7 0 Moniawka Modelka
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.8 0 Moniawka Modelka
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.7 2 Moniawka Modelka
Edytuj JustynkaF :P 6.0 1 JustynkaF Modelka
Edytuj JustynkaF :) 5.8 0 JustynkaF Modelka
Edytuj Crazy Stary dworzec i ja :) 5.5 3 Crazy Modelka
Edytuj KaBoom 6.0 3 KaBoom Modelka
Zobacz więcej zdjęć