Marianna Schreiber: kim naprawdę jest żona ministra PiS?

Dodano: 14.10.2021
REKLAMA
Marianna Schreiber: kim naprawdę jest żona ministra PiS?

Marianna Schreiber to zdecydowanie jedno z najbardziej popularnych nazwisk tej jesieni. O aspirującej modelce i żonie ministra PiS, Łukasza Schreibera , zrobiło się głośno tuż po emisji jednego z odcinków "Top Model”, w którym Marianna wzięła udział, aby spełnić swoje marzenie o karierze w modelingu. Pomimo porażki w programie TVN-u, Schreiber wciąż nie daje o sobie zapomnieć, aktywnie promując swoją osobę na Instagramie, YouTube czy blogu internetowym. Jaka naprawdę jest Marianna Schreiber i czy ma szansę na karierę w branży?

 

 

Zobacz portfolio Marianny w serwisie Maxmodels >>>

 

Żona ministra PiS w "Top Model"


Na castingach do dziesiątej edycji "Top Model" pojawiło się wiele barwnych postaci, których marzeniem jest kariera w modelingu. Już podczas pierwszych odcinków modowego show mogliśmy się przekonać, że jubileuszowa edycja programu będzie niezwykle różnorodna i pełna... kontrowersji! Ogromne emocje wzbudziły między innymi transpłciowa Sophia Mokhar z Białorusi, niepełnosprawny Bartosz Kloch, który w programie pojawił się z protezami nóg czy syn grekokatolickiego księdza Mikołaj Krawiecki. Największe kontrowersje wywołało jednak pojawienie się w show Marianny Schreiber, która jak sama przyznała, na castingu pojawiła się bez wiedzy oraz zgody swojego męża, którym jest Łukasz Schreiber, poseł PiS i członek Rady Ministrów.

 

Podczas castingu do „Top Model" Marianna powiedziała, że kariera modelki jest czymś, o czym marzyła od czasów nastoletnich. Jednak dopiero będąc w wieku 28 lat, postanowiła zawalczyć o realizację pragnień, pomimo tego, że Łukasz Schreiber, stanowczo się nie zgodził na jej udział w programie. Aspirująca modelka zaznaczyła, że obawia się reakcji partnera, ponieważ żonie ministra w opinii publicznej nie wypada robić takich rzeczy. Przede wszystkim jednak udział w modowym show Marianny nie tylko nie jest zgodny z jego poglądami, ale może również kłócić się z wartościami, które wyznawane są przez członków partyjnego klubu Łukasza Schreibera, który stanowisko ministra piastuje w rządzie Prawa i Sprawiedliwości.

 

Pomimo tego, że Marianna była przekonana, że występ w "Top Model" może negatywnie odbić się na jej relacji z mężem, postanowiła zaryzykować i spróbować swoich sił przed telewizyjnymi kamerami. Występem na szklanym ekranie nie tylko wzbudziła zainteresowanie osobą swojego męża oraz samą sobą, ale wywołała również ogromne emocje i kontrowersje związane z tym, jak wykorzystuje zdobytą po programie popularność. I chociaż aspirująca modelka przygodę z show skończyła bardzo wcześnie -nie dostając się nawet do finałowej czternastki - to wciąż jest o niej głośno. Niekoniecznie jednak z uwagi na sesje zdjęciowe czy modowe projekty, w których bierze udział.  Jak potoczyły się losy Marianny Schreiber po udziale w "Top Model"?

 

Kryzys w małżeństwie Schreiberów

 

Po udziale w telewizyjnym show żona polityka, nauczyciela oraz terapeutka, udzieliła wielu wywiadów, które do dzisiaj wzbudzają emocje. Aspirująca modelka założyła także własnego bloga, w którym na bieżąco dzieli się swoimi przemyśleniami, historiami z życia prywatnego, a nawet własną poezją. Marianna opowiedziała w sieci między innymi o tym, jak wyglądało jej trudne dzieciństwo przepełnione biedą czy początki związku z partnerem, który na początku ich wspólnej drogi nie miał jeszcze aspiracji politycznych. Schreiber nie boi się również poruszać trudnych tematów czy przywoływać bolesnych wspomnień z przeszłości. Opowiedziała ona między innymi o poronieniu, którego wynikiem było chwilowe rozstanie z Łukaszem Schreiberem oraz odsłoniła kulisy ich relacji. Na jej stronie internetowej odnaleźć można kilka bardzo intymnych wpisów dotyczących małżeństwa Schreiberów, które jak sama przyznaje, nie układa się teraz najlepiej i przechodzi kryzys.

 

W jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych Michał Piróg stwierdził, że Marianna jest współczesną niewolnicą, która z uwagi na stanowisko, które piastuje jej mąż, nie może podążać za swoimi marzeniami i być tym, kim chce naprawdę być: "Przyszła do programu kandydatka, która chce spełniać własne marzenia. Usłyszałem, że jest żoną polityka, czyli można powiedzieć, że jest współczesną niewolnicą. Jeśli stanowisko naszego małżonka determinuje nasze oczekiwania i marzenia, jeśli je ogranicza, to jesteśmy niewolnikami. Miliony ludzi nie spełniają swoich marzeń. Powinna mieć możliwość spełniania swoich marzeń." Wydaje się, że właśnie chęć samorealizacji oraz bardzo duża aktywność żony polityka w sieci jest kością niezgody w ich małżeństwie. Łukasz Schreiber oficjalnie nie skomentował rozgłosu medialnego wokół swojej żony oraz udziału Marianny w show TVN-u. Czy kobieta raz jeszcze podjęłaby ryzyko związane z występem w telewizyjnym show? Z pewnością tak. Marianna podkreśla, że nie żałuje swojej decyzji, nawet jeśli w jej wyniku, rozstanie się z mężem. Według niej gdyby tak się stało, oznaczałoby to, że uczucie, które ich łączy, jest niewystarczająco silne. Pomimo trudności, wciąż wierzy w ich miłość, która może pomóc im przetrwać ten trudny czas.

 

Marianna Schreiber na Instagramie

 

Marianna konto ma również na Instagramie oraz YouTubie, za pomocą których komentuje medialne doniesienia na swój temat oraz zmierza się ogromną krytyką, która dotyka jej na co dzień. Podczas naszej rozmowy z Marianną przyznała, że musi znosić hejt z każdego zakamarka Polski. Schreiber nie ukrywa również swoich aspiracji społecznych, zapowiadając realizację kampanii "Kobieca Siła - zmianą na lepsze", podkreślając jednocześnie, że jej zachowanie i kolejne aktywności, które podejmuje, mają na celu pomoc kobietom w uwierzeniu w siebie i walkę o spełnienie swoich marzenia i samorealizację. Schreiber chciałaby pomagać wszystkim, którzy mierzą się niską samooceną, boją się walczyć o siebie i muszą ukrywać swoje prawdziwe "ja". Wiele osób nie wierzy jednak w dobre intencje Marianny, chociażby z uwagi na opublikowany w 2018 roku post opatrzony zdjęciem dziewczyny z tęczową flagą i opisem: "Won z mojego miasta". I chociaż żona polityka przyznała się błędu, tłumacząc swoją ówczesną wypowiedź zagubieniem, niezrozumieniem oraz trudnym okresem w życiu, wiele internautów wciąż zarzuca jej hipokryzję i parcie na szkło za wszelką cenę.

 

Marianna Schreiber: "Lepiej przyznać się do błędów i zrobić coś dobrego dla innych, niż trwać w kłamstwie" - przeczytaj rozmowę z kontrowersyjną żoną polityka PiS >>>

 

Aktywność Marianny w mediach społecznościowych wzbudza ogromne emocje nie tylko ze względu na posty czy wypowiedzi Schreiber. Ogromne kontrowersje wywołują również fotografie, które publikuje ona na swoim koncie na Instagramie. Żona polityka PiS nie boi się bowiem wrzucać do sieci odważne zdjęcia, w związku z czym musi mierzyć się z ogromną krytyką. Większość obserwatorów uważa, że publikowanie takich fotografii nie wypada żonie, matce i pedagogowi. Marianna uważa jednak, że nagie zdjęcia, które wrzuca do sieci, nie mają nic wspólnego z lubieżnością czy erotyką - są rodzajem sztuki, BodyArtem, który jest jednym ze sposobów na wyrażenie siebie. W jednym ze swoich ostatnich postów dodała na przykład zdjęcie topless, a na poszczególnych częściach jej ciała widnieją niejednokrotnie wulgarne wyrażenia, którymi określają ją inni ludzie.

 

Zobacz więcej zdjęć Marianny w serwisie Maxmodels >>>

 

Kariera czy rozgłos?

 

Z pewnością w życiu Marianny wiele zmieniło się po udziale w telewizyjnym show. Rozpoznawalność, którą zyskała, chce przekuć w coś dobrego, pomagając innym kobietom. Czy jednak w gąszczu projektów oraz wywiadów, a także przez ogromną aktywność w sieci, Marianna ma jeszcze czas na realizację marzeń o karierze w modelingu? Wydaje się, że udział w modowych projektach zszedł na drugi plan, ustępując miejsca licznym wywiadom, aktywności w mediach społecznościowych czy realizacji kampanii społecznej dla kobiet. Od czasu zakończenia swojego udziału w telewizyjnym show, Marianna wzięła jednak udział w kilku sesjach zdjęciowych oraz w pokazie mody gwiazdy dzieciom. Nauczycielka i terapeutka wciąż wydaje się mieć aspiracje na udział w kolejnych modelingowych projektach. Jak sama przyznaje, dzisiaj akceptuje swoje ciało i zyskała pewność siebie, której kiedyś jej brakowało.

 

Coraz częściej możemy się przekonać, że ambicją Marianny Schreiber nie jest kariera w branży, a obecność w show-biznesie i rozgłos medialny, którą może wykorzystać do realizacji innych celów. Jednego jesteśmy pewni, nie raz jeszcze będziemy mogli oglądać efekty sesji zdjęciowych z udziałem żony ministra oraz z pewnością usłyszymy jeszcze o kolejnych -niekoniecznie modelingowych- przedsięwzięciach, w które zaangażuje się Marianna Schreiber w przyszłości.

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Instagram @marysiaschreiber

 

Zobacz też:


Blondwłosa piękność podbija sieć. Trudno oderwać wzrok >>>


Naga sesja uczestników Top Model >>>

 

Podziwiają ją miliony. Kiedyś jej życie było koszmarem >>>

 

Reklama

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj bork0wska 6.0 0 bork0wska Modelka
Edytuj Ewelinka131313 6.0 3 Ewelinka131313 Modelka
Edytuj leanpvt1 6.0 1 leanpvt1 Modelka
Edytuj MarkusFotoo 6.0 2 MarkusFotoo Fotograf
Edytuj MarkusFotoo 6.0 4 MarkusFotoo Fotograf
Edytuj Sabinazak 6.0 1 Sabinazak Modelka
Edytuj KatieNovak 6.0 2 KatieNovak Modelka
Edytuj Dianajan 5.9 6 Dianajan Modelka
Edytuj Stanislaw11 6.0 1 Stanislaw11 Fotograf
Edytuj DomiMuszka 6.0 0 DomiMuszka Modelka
Zobacz więcej zdjęć