Miejska sesja Tamary Subbotko

REKLAMA
REKLAMA
Miejska sesja Tamary Subbotko

Pośród społeczności MaxModels znajduje się szerokie grono utalentowanych osób. Kolejny raz mamy przyjemność przedstawić sesję stworzoną przez użytkowników serwisu. Sprawdźcie, kto kryje się za zdjęciami z Tamarą Subbotko w roli głównej.

 

To w Gdańsku spotkały się wyjątkowe kobiety, które są odpowiedzialne za poniższą sesję. W rolę modelki wcieliła się Tamara Subbotko, uczestniczka III edycji „Top Model". Obecnie można ją zobaczyć m.in. na pokazach największych polskich projektantów. Pojawiła się również w I edycji „Project Runway" >>>

 

Zobacz sesję z Tamarą Subbotko autorstwa Marty Pańczyk >>>


Po drugiej stronie obiektywu stanęła Agnieszka Stodolska. Młoda artystka na swoim koncie ma już publikacje w wielu polskich i zagranicznych czasopismach taich jak: K MAG, HIRO, Melba Magazine, Papercut oraz Peter, Tom & Dave. Makijażem zajęła się utalentowana Ida Sokołowska, która czasami również wciela się w rolę fotografa.

 

Zobacz prace Idy Sokołowskiej >>>

 

Kreacjami zajęła się Wioletta Kuprowska - młoda stylistka, która swoją karierę zaczynała od prowadzenia bloga modowego, gdzie dzieliła się swoimi pomysłami na łączenie ubrań oraz dodatków. Stylizacyjnych tajników uczyła się m.in. od style coacha Agnieszki Świst-Kamińskiej i Agaty Zolich. W niedalekiej przyszłości chce połączyć zamiłowanie do stylizacji z pracą redakcyjną w magazynie o modzie. Nam opowiada o swoich doświadczeniach związanych z poniższą sesją.

 

Zobacz zdjęcia autorstwa Agnieszki Stodolskiej >>>

 

Jaki cel miała sesja z Tamarą?


Wioletta Kuprowska
: - Z mojej perspektywy było to stworzenie pierwszego edytorialu. I o ile osoby, z którymi mogłam współpracować, były już od dawna w temacie, o tyle dla mnie był on nowy. Niemniej efekty spełniły moje oczekiwania!


Czym się inspirowałaś przygotowując stylizacje?


- Zawsze w jakiś sposób oddziałuje na mnie męska moda. Uwielbiam oglądać modelki stylizowane przeze mnie właśnie w taki sposób. W moich kolejnych projektach będzie to widać aż nadto! Oprócz tego, inspiracji szukałam także w sposób chyba standardowy dla stylistów, czyli przeglądając różne portale, a później zapisując zdjęcia i robiąc kolaże. Podobno już same inspiracje mogą wiele powiedzieć o człowieku.


Zobacz portfolio Wioletty Kuprowskiej >>>

 

To prawda :) Co było dla ciebie największym wyzwaniem?


- Kilometry! Pokonałam kawałek drogi z Wrocławia do Gdańska. Organizowanie po raz pierwszy edytorialu w obcym mieście to nie lada wyzwanie. Jednak czułam, że to mój czas i muszę go wykorzystać w 100%.


Czy jest jakaś stylizacja z tego projektu, która jest dla ciebie szczególnie ważna?


- Tak, bez wątpienia jest to trzecia stylizacja, a to dlatego, że była chyba jedną z moich pierwszych prób połączenia elegancji z czymś nieuchwytnym, co bez wątpienia znajduję w modzie męskiej. Po prostu od dawna chodziło za mną stworzenie czegoś, z czego będę dumna przed samą sobą. I udało się :)

 

Modelka: Tamara Subbotko >>>/ D'Vision
Fotograf: Agnieszka Stodolska >>>

Stylistka: Wioletta Kuprowska >>>

MUA: Ida Sokołowska >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 


es / Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (2)
Dodaj komentarz
pestaa 17 listopada 2015Model
meeeega!
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
eedith 04 listopada 2015Modelka
Brawo Aga! <3
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: O Was
Zdjęcia MaxModels
Edytuj elaw1 6.0 0 elaw1 Modelka
Edytuj martagabriela 6.0 0 martagabriela Modelka
Edytuj jzivx Edytorial dla Gezno Magazine
6.0 0 jzivx Modelka
Edytuj Mrsliliane98 6.0 0 Mrsliliane98 Modelka
Edytuj kamilsiekierka 6.0 6 kamilsiekierka Fotograf
Edytuj Yovanka 6.0 0 Yovanka Modelka
Edytuj Yovanka KASEKIMO 6.0 0 Yovanka Modelka
Edytuj Pe_eS_photo 6.0 0 Pe_eS_photo Fotograf
Edytuj marekurbanowski Ruda... 6.0 1 marekurbanowski Fotograf
Edytuj 60flash Kasia 6.0 0 60flash Fotograf
Zobacz więcej zdjęć